دانلود


صفحه مناسب براي چاپگر


محمد حیدری به عنوان ناظر سازمان سینمایی برای برگزاری مجمع عمومی خانه سینما انتخاب شد
تا زمان برگزاری مجمع‌ عمومی فوق‌العاده خانه سینما به عنوان نماینده سازمان سینمایی در خانه‌ سینما مستقر خواهم شد


سینمای ما- محمد حیدری از سوی رئیس سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان ناظر سازمان برای برگزاری مجمع عمومی خانه سینما انتخاب شد. قرار است در این مجمع عمومی در تاریخ 15مهرماه اساسنامه خانه سینما به تصویب برسد و هیأت مدیره جدید این نهاد صنفی سینمایی نیز تعیین و معرفی شوند. محل برگزاری این مجمع عمومی سالن سیف‌الله داد خانه‌ سینما واقع در تهران، خیابان بهار جنوبی، کوچه سمنان شماره 29 خواهد بود.

محمد حیدری مدیر سابق تئاتر شهر و همچنین دبیر سابق جشنواره تئاتر شهر بوده‌است.

محمد حیدری گفت: تا زمان برگزاری مجمع‌ عمومی فوق‌العاده خانه سینما به عنوان نماینده سازمان سینمایی در خانه‌ی سینما مستقر خواهم شد.

نماینده‌ی سازمان سینمایی در خانه‌ی سینما با تأیید اینکه به عنوان نماینده سازمان سینمایی در خانه سینما منصوب شده است، بیان کرد: چند روز قبل از طرف سازمان سینمایی، نامه‌ای به خانه سینما درباره برگزاری مجمع عمومی فوق‌العاده ارسال شد که در آن نام من، به عنوان نماینده سازمان سینمایی برای برگزاری مجمع اعلام شد.

وی با اشاره به سخنان حجت‌الله ایوبی -رئیس سازمان سینمایی- مبنی بر حضور این سازمان در برگزاری مجمع گفت: مجمع عمومی فوق‌العاده را خانه‌ سینما برگزار می‌کند که قرار است بررسی و تصویب اساسنامه اصلاح شده و نیز انتخابات برای تعیین هیأت مدیره انجام شود. در این میان نقش سازمان سینمایی و من به عنوان نماینده این سازمان تنها، نظارت خواهد بود.

حیدری خاطرنشان کرد: تا روز برگزاری مجمع هر روز در خانه سینما حضور خواهم داشت و بیشتر به عنوان کمک‌کننده، فعالیت می‌کنم تا مجمع برگزار شود، چرا که سازمان سینمایی و خانه سینما دو نهاد جداگانه هستند که پس از برگزاری مجمع هر کدام باید جداگانه به فعالیت‌های خود بپردازند.

او همچنین در پاسخ به اینکه به عنوان نماینده سازمان سینمایی آیا قرار است با اصنافی که اعلام کردند در مجمع حضور پیدا نمی‌کنند، مذاکره‌ای صورت بگیرد یاخیر؟ گفت: در حال رایزنی هستیم تا همه صنوف حضور داشته باشند و در صدد این هستیم تا با تعامل و با حضور اکثریت صنوف، مجمع برگزار شود.

حیدری در پایان درباره اینکه آیا قرار است مسئولیتی در سازمان سینمایی یا وزارت ارشاد داشته باشد نیز گفت: در حال حاضر مسئولیتی جز همین نمایندگی سازمان سینمایی در خانه سینما ندارم و باید تلاش کنیم این ماجرا به نحو احسن خاتمه یابد تا بعد ببینیم چه می‌شود.