دانلود

 ناگفته هایی از زندگی خصوصی و خانواده مهران مدیری : نفوذ به محله و زندگی سید مهران مدیری! :: سينمای ما ::

   


ناگفته هایی از زندگی خصوصی و خانواده مهران مدیری
نفوذ به محله و زندگی سید مهران مدیری!

سینمای ما - همشهری جوان در آخرین شماره خود با صحبت با چند تا از هم محله ای های مهران مدیری سرکی به زندگی داخلی او کشیده است چرا که او با قهوه تلخش یکی از چهره های جنجالی سال گذشته محسوب می شود.

مادر مهران 10 سال است که به محله ما می‌آید و به ما درس قرآن می‌دهد ولی آشنایی ما 20 ساله است. اوایل ساکن افسریه بودند تا اینکه پدر مهران از دنیا رفت و مهران مادرش را پیش خودش برد. اینها قسمتی از صحبت‌های یکی از خانم جلسه‌ای محله بروجردی‌هاست؛ همان جایی که مادر مهران مدیری در آن قرآن درس می‌دهد؛ محله‌ای که مهران مدیری آنجا متولد شده. مدیری هم بچه پایین شهر است، هم سید است و هم مادرش خانم جلسه‌ای است.

مهران مدیری فرزند آخر یک خانواده 6 نفری است. دو برادر بزرگ‌تر او خارج از کشور زندگی می‌کنند . یکی از برادرهایش در گوشه‌ای از تهران و با تدریس امورات می‌گذراند. پدرش 10 سالی می‌شود که از دنیا رفته. از همان موقع هم مادرش در آپارتمانی کنار آپارتمان پسرش، مهران زندگی می‌کند.

مادر مهران 15-20 سالی می‌شود که قرآن درس می‌دهد و هنوز هم با اینکه دیگر از آن محله رفته باز هم به عادت مالوف می‌آید برای قرآن خواندن دورهمی.

کمتر کسی می داند که مهران مدیری سید اولاد پیغمبر(ص) است! «اصلا سید طباطبایی هستند. شاید نخواستند کسی از این موضوع مطلع شود برای همین هم نگفتند. مهران پدر خیلی خوبی داشت که بر اثر سکته قلبی از دنیا رفت.

مرد متین وموقری بود.» این طور که از حرف های همسایه‌ها برمی‌آید مهران هم به پدرش رفته و از نظر خلق‌وخو شبیه اوست؛ «مهران خیلی پسر آقای است؛ پسر تمیز و پاک. من هیچ‌چی از مهران ندیدم. هر کسی هم که پشت سرش گفته که پسر بدی‌ست، اشتباه گفته، او یک پسر ساده و مودب است.» 10 سالی می‌شود که پدر مهران فوت کرده اما اهل محل آن روز را به یاد دارند؛ «ختم پدرش غلغله بود. از همه جا برای مراسم آمده بودند.» و تأکید می کنند که خانواده مدیری همه‌‌شان مذهبی هستند؛ «هم از طرف مادر و هم از طرف پدر خیلی مذهبی هستند وکلا مومند. همه فامیل‌هایشان را که در مراسم ختم پدر مهران دیده بودم مذهبی بودند. خود خانم مدیری چادر از سرش نمی‌افتد»


مادر و ته طغاری!

«خانم مهران خیلی زن خوبی است. مثل خود مهران است. کلا خانوادگی خوبند. اهل هیچ فرقه‌ای هم نیستند. تمام خریدهای منزل مادر مهران را خانمش انجامش می‌دهد.» همسایه‌ها می‌گویند همسر مهران نمونه بارز یک عروس خوب برای مادر شوهر است؛ «خیلی متین و خانم است. فکر می‌کنم همسر مهران، دختر یکی از دوستان مهادر مهران است که خانواده فوق‌العاده خوبی هم دارد. مهران دو تا بچه هم دارد که آنها دوست داشتی‌اند.»

مادر مهران در کنار او زندگی می‌کند به فاصله یک واحد مسکونی در یک مجتمع! «خود مهران در برجی در قیطریه ساکن است و مادرش هم یک واحد کنار اوست.» یعنی این قدر به مادرش اهمیت می‌دهد که او را در کنار خودش نگه داشته. بالاخره فرزند آخر است و وابستگی به مادر؛


منتقد در خانه

دختر 13 ساله خانواده مدیری‌ها کوچک‌ترین عضو خانواده آن‌ها است. اگر در صفحات اینترنت چرخی بزنید مصاحبه‌ها و توصیف‌های جالبی از او پیدا می‌کنید.

توصیفاتی مثل این: «دختر ظاهر ساکت و سربه زیری است اما مثل پدرشان انرژی و هوش فوق‌العاده‌ ای دارد» و نقل قول اینچنینی؛« شیطان هستم ولی سر کلاس‌های مهم درس گوش می‌دهم»

ظاهراً او تمام فیلم‌ها و سریال‌های پدرش را موبه‌مو دنبال می‌کند و حتی گاهی اوقات هم برای نزدیک بیشتر به پدری که همیشه سرکار است با او به پشت صحنه سریال می‌رود؛ «سرپاورچین و باغ مظفر با بابام به پشت صحنه رفتم. » حسابی هم حواسش به کارهای بابا هست و به خاطر اشتباهاتش مچش را می‌گیرد و به او تذکر می‌دهد؛ «سر سریال باغ مظفر از یکی از قسمت‌ها خوشم نیامد به پدرم گفتم و او هم گفت درستش می‌کنم.»


به روز شده در : يکشنبه 14 فروردين 1390 - 15:30

چاپ این مطلب |ارسال این مطلب |

نظرات


يکشنبه 14 فروردين 1390 - 17:4
-5
موافقم مخالفم
 

سلام و خسته نباشید .

من رو ببخشید ولی این خبر شما انگار انشاء یک بچه 8 سالست . لطفا نثرتان را تقویت کنید خیلی ضعیف و آبکیست .

بعضی صحبت ها نقل قول بود ولی همان را هم میشد شاخ و برگ زائدش را زد و خلاقانه و شیرین تر بیان کرد راستش رو بخواین هیچ سطری از این خبر برام جالب و شیرین نبود .

من نظر شخصی خودم رو می گم اگه قصد دارید مطالبی در خصوص زندگی شخصی یک فرد بنویسید فکر نمی کنم شغل مادر و برادر و پدر اون شخص و اینکه مذهبی اند یا نیستند در اولویت باشد خصوصا برای آدم های این عصر . اصلا دونستن اش هم جالب نیست در واقع جز فرعیات به شمار میره .

برای خواننده خود شخص و نحوه اوج گرفتن اش مهم است . ای کاش راجع به این مطالب یه اطلاعات کوچیک به خواننده می دادین :

سن خودشان و همسرش / درجه تحصیلات فرد و همسرش / نحوه ورودشان به عرصه هنر / مدت ازدواج / وضعیت فرزندان و میزان علاقه آنها به وادی هنر / شغل همسرشان و چگونگی کنار آمدن وی با مشکلات بی شمار عرصه هنر / نوع علایق شخصی همچون نوع رشته ورزشی و ساز و آواز و .... / چگونگی تحمل مشکلات شهرت و مزاحمت های مردمی و بسیاری دیگر .

نوع تفکر آقای مدیری مورد پسند خیلی هاست از جمله من و طنز های کنایه ای ایشان واقعا ستودنیست اما در کارنامه شان کارهای ضعیف هم داشتند که به تکرار و بی مزگی و گاهی لودگی می افتاد . از جمله طنز اردل و بامشاد که واقعا بیننده را تشنه خنده می گذاشت و بعضی از قسمت های طنزهای دیگرشان . اما روی هم فرد روشن و آگاهی هستند .

مردم غمگین کشور ما به وجود ایشان بسیار نیازمندند امیدوارم فعالیت این هنرمند دوست داشتنی هیچگاه قطع نشود و در عرصه طنز سیری صعودی داشته باشند .

ممنون .

sara
يکشنبه 14 فروردين 1390 - 20:21
-3
موافقم مخالفم
 

mehrane modiri ahle arak ast.in etelaate alakio az koja avordin?


شنبه 20 فروردين 1390 - 3:47
-3
موافقم مخالفم
 

واقعا از وب سایت رسمی مهران مدیری بیش از این انتظار می رفت.با این بیوگرافی کشکی چی رو می خواستید ثابت کنید؟همیشه در عرصه سینما و تلویزیون ایران حاشیه جای اصل مطلب را میگیرد.حرفهای تکراری و چاپلوسی های الکی.واقعا متاسفم

نیلوفر قادر
سه‌شنبه 30 فروردين 1390 - 6:50
-5
موافقم مخالفم
 
درود

بعد از این همه سال اطلاعات جالبی بود البته تعجب نکردم چون از وجنات آقای مدیری پیداست که دارای اصالت خانوادگی است.

درود بر او و خانواده اش

علی
پنجشنبه 1 ارديبهشت 1390 - 13:28
1
موافقم مخالفم
 

واقعا که خسته نباشید.... حیف وقتی که واسه خوندن این مطالب صرف کردم....

vida
پنجشنبه 15 ارديبهشت 1390 - 13:2
-3
موافقم مخالفم
 
nazarre shakhsi darmorede mehran modiri

man 24 sal ame va vaghean asheghe mehran modiri hastam hamishe arezoye ino daram ke kash ye rozi mishod ba aghaye modiri hadeaghal az tarige telphon harf bezanam

بهرامی
جمعه 30 ارديبهشت 1390 - 2:24
2
موافقم مخالفم
 

علت این تعریف و تمجید و تاکید بر این که ایشان پسر خوبی هستند و سید و مادرشان خانم قرآنی چیست؟مگر کسی حرفی زده مگر چیزی بوده جز چند نماد فراماسونری که در قهوه تلخشان دیده شده؟

people
يکشنبه 1 خرداد 1390 - 17:18
-3
موافقم مخالفم
 

واقعا این گزارش رو چه کسی نوشته؟؟؟ اصلا زندگی خصوصی یک بازیگر به خودش مربوطه و راستش این چیزایی که نوشتین معلومه همش دروغه. بیشتر انسان های مذهبی دور و ورشون رو تار میبینند ولی آقای مدیری فقط برای خندوندن ملت ایران و شاد بودن ایران کار میکنه و هر کسی این گزارش شما رو ببینه به خنده می افته چون ما میدانیم آقای مدیری و همسر و خانوادشان این گونه نیستند و انسان های روشن فکری اند و ما از مهران مدیری و کارهایش حمایت میکنیم.

ستاره
يکشنبه 22 خرداد 1390 - 19:41
9
موافقم مخالفم
 
جناب people لطفا حرف مفت نزنید.کی گفته آدمای مذهبی دور و بر شون و تار میبینن .شما یا از آدمای مذهبی

جناب people لطفا حرف بیخود نزنید.کی گفته آدمای مذهبی دور و بر شون و تار میبینن .شما یا از آدمای مذهبی بدتون میاد یا اینکه کلا مشکل دارین .


دوشنبه 24 مرداد 1390 - 22:5
-1
موافقم مخالفم
 

ازشما به خاطر اینکه مارا از اخلاق ورفتار مهران مدیری که بین مردم محبوب است آگاه کردید ممنونم

m j76


دوشنبه 24 مرداد 1390 - 22:16
6
موافقم مخالفم
 

لطفا به حرف مفت برخی ازاین آدم های احمق بی فرهنگی که نظرات مزخرفی می دهند توجه نکنید

از اطلاعاتی که راجع به مهران مدیری دراختیارمان گذاشتید متشکرم

mj76

علی
سه‌شنبه 27 دي 1390 - 12:59
-1
موافقم مخالفم
 
اعتدال

با سلام و خسته نباشید خدمت مدیریت محترم سایت

در مورد متن فوق باید بگم که بنظرم خیلی جالبه که هی یه کلمه داخلش تکرار شده و اونم اینه که در واقع به نظرم مهران مدیری در متن شما یک انسان خوب نیست بنظرم بیشتر به یک پیغمبر نسبت داده شده که اگه کسی ندونه که کیه میگین پیغمبره....

بهرحال در مورد انتقاداتی هم که به شخصیت ایشون هست باید پاسخ داده بشه و به صرف اینکه فرضا سید هست نمیشه از این مطالب چشم پوشی کرد.... بقول معروف

پسر نوح با بدان بنشت، خاندان نبوتش گم شد....

یعنی حال به صرف اینکه سید هم باشن نمیشه اینطوری گفت که پاک و منزه از هر چیزی هستن

به نظرم در مورد مطالبی که در مورد فراماسونری و سریال اخیرشون گفته شده، قسمتیش رو میشه به پای سوتی، چه میدونم مثلا اشتباه یا سهوی یا تشابه الکی گذاشت ولی وقتی اینهمه مورد و در واقع مستدل مطرح میشه خوب قطعا یه جای قضیه میلنگه

بهرحال ممنونم از متنتون

و حقیقت امر اینه که احساس کردم که متن شما در واقع صد و هشتاد درجه مخالف نظراته مخالفه و به هیچ عنوان در اون چیزی از اعتدال و بی طرفی خبری رو ندیدم و حالتی بود که میخواست مطلب رو به فرد القا کنه...

ممنونم

ت
سه‌شنبه 19 ارديبهشت 1391 - 16:7
-2
موافقم مخالفم
 

اقای people چه کسی گفته کسی که مذهبیه نمیتونه روشنفکر باشه؟! اصلا چه ربطی داره؟ مواظب حرف زدنتون باشید. من هم احتمال میدم این نوشته غیر واقعی باشه یا شایدم بخشیش واقعی باشه. ما از زندگی شخصی و خانوادگی هیچ کس خبر نداریم پس الکی قضاوت نکنید.

endless
پنجشنبه 19 مرداد 1391 - 11:7
-2
موافقم مخالفم
 

حالم بهم خورد چرا اینقدر داغون حرف میزنی

خوب بود فبل نوشتن این پسن و اتشار اون به یکی از کلاس های نهضت میرفتیو انشاتو خوب میکردی

اضافه کردن نظر جدید
:             
:        
:  
:       
mobile view
...ǐ� �� ���� ����� ������� �?���?�


cinemaema web awardsCopyright 2005-2011 © www.cinemaema.com
استفاده از مطالب سایت سینمای ما فقط با ذکر منبع مجاز است
کلیه حقوق و امتیازات این سایت متعلق به گروه سینمای ما و شرکت توسعه فناوری نوآوران پارسیس است

مجموعه سایت های ما: سینمای ما، موسیقی ما، تئاترما، فوتبال ما، بازار ما، آگهی ما

 
close cinemaema.com ژ� ��� �?��� ��� ���?���