دانلود

 تهیه کننده مجموعه کلاه قرمزی از دلایل موفقیت کار می گوید : فیلم سينمايي «كلاه قرمزي و بچه ننه» در سال جاري ساخته می شود :: سينمای ما ::

   


تهیه کننده مجموعه کلاه قرمزی از دلایل موفقیت کار می گوید
فیلم سينمايي «كلاه قرمزي و بچه ننه» در سال جاري ساخته می شود

سینمای ما- حميد مدرسي با اعلام اينكه توليد مجموعه «كلاه قرمزي» را براي تلويزيون در آينده نيز ادامه مي‌دهند، در عين حال از كليد خوردن سينمايي «كلاه قرمزي و بچه ننه» در سال جاري خبر داد. تهيه‌كننده‌ي «كلاه قرمزي 90» درباره‌ي اين‌كه چه‌طور مي‌شود كه اين مجموعه هم‌چنان مورد علاقه‌ي مخاطبان قرار گيرد، گفت: آنچه كه ارزش دارد، اين است كه ما هر برنامه‌اي را كه مي‌خواهيم ادامه دهيم از مضمون بسيار جذاب و كارشناسانه‌اي برخوردار باشد تا بتواند باز هم ركورد بزند.

حميد مدرسي بيان كرد: موضوع «كلاه قرمزي و پسرخاله» داراي عقبه است و هم در حوزه‌ي سينما و هم تلويزيون داراي ركورد تماشاگر بوده است؛ «كلاه قرمزي و پسرخاله» سال 72 پرفروش‌ترين فيلم سينما و «كلاه قرمزي» سال 88 پربيننده‌ترين مجموعه‌ي تلويزيون شناخته شدند؛ بنابراين اعلام اين‌كه «كلاه قرمزي 90» بهترين برنامه در ايام نوروز عنوان شده، اتفاق جديدي نيست.

وي افزود: آنچه كه ارزش دارد اين است كه هرگاه مي‌خواهيم نسخه‌هاي بعدي يك مجموعه را بسازيم، بايد مضمون آن به قدري جذاب باشد كه هم‌چنان ركورد بزند؛ در حالي‌كه اكثر فيلم‌هاي سينما و حتي سريال‌هاي تلويزيوني ما كه دنباله‌دار هستند، نسخه‌هاي جديدشان مانند نسخه‌هاي اولشان نيست.

اين تهيه‌كننده خاطرنشان كرد: برگ برنده‌ي طهماسب و جبلي بينش آنها و تخصصي است كه در حوزه‌ي كودك و نوجوان دارند.

مدرسي اظهار كرد: ما در برخي موارد عامل شانس را در فروش فيلم و جذب مخاطبان دخيل مي‌دانيم، در حالي ‌كه من اين عامل را در اين مجموعه حذف مي‌كنم؛ در اين مجموعه هنر و تخصص وجود دارد.

وي ادامه داد: در حوزه‌ي سينما و سريال‌سازي براي كودكان و نوجوانان، مجموعه‌هايي داشتيم كه به صورت خطي جلو رفته و به نوعي سرگرم‌كننده بوده‌اند، اما افرادي كه مي‌خواهند بهترين باشند، كارشان سخت‌تر است؛ طهماسب و جبلي حدود هشت ‌ماه بر روي وارد ‌كردن شخصيت‌هاي جديد و مضمون، كار كردند.

وحيد مدرسي درباره‌ي بهتر ‌شدن اين مجموعه در سال 90 نسبت به نوروز گذشته نيز گفت: در سال 88 يك عده از بازيگران حرفه‌يي و به‌نام سينما حضور داشتند كه دراين دوره كمتر بودند و به جاي آنها چند كاراكتر عروسكي اضافه شده است؛ حدسم اين است كه نسبت به دوسال گذشته از شادي و خنده بچه‌ها كمتر شده، بچه‌ها تنوع، برنامه‌ها و حرف‌هاي جديد مي‌خواهند، حتي اگر با كاراكتر‌هاي قديمي باشد.

وي بيان كرد: طهماسب در اين مجموعه نمره‌ي قبولي خود را گرفته است و تشخيص داده كه فقدان اين برنامه براي بچه‌ها وجود دارد. امسال اين برنامه بعد از دو سال با تغييرات عمده‌اي به روي آنتن رفت كه اين مورد فوت و فن يك كارگردان و نويسنده است و به ورود كاراكتر‌هاي جديد و ارتباط‌شان با بچه‌ها برمي‌گردد.

تهيه‌كننده‌ي «كلاه قرمزي 90»گفت: «كلاه قرمزي» يك خاصيت عجيبي دارد و آن اين است كه علاوه بر كودكان بزرگسالان را نيز به پاي تلويزيون مي‌كشاند، در حالي كه هدف از ساخت اين مجموعه‌ها، خانواده‌ها نبودند.

وي در راستاي تاكيد معاون سيما مبني بر ادامه‌ي توليد مجموعه‌هاي «كلاه قرمزي» عنوان كرد: تاكيد ايشان براي ادامه‌ي اين مجموعه نويد خوبي است و اميدوارم افرادي كه در گذشته در حوزه‌ي كودك و نوجوان فعاليت مي‌كردند، بتوانند دوباره به اين حوزه بازگردند.

مدرسي افزود: ما قطعا تصميم داريم كه در آينده مجموعه‌ي «كلاه قرمزي» را بسازيم و توليد آن را ادامه دهيم. اكنون نيز مي‌خواهيم ادامه‌ي توليد فيلم سينمايي «كلاه قرمزي و بچه ننه» را از سر بگيريم و اميدوارم از ارديبهشت‌ماه سال جاري فيلمبرداري آن را كليد بزنيم تا بتوانيم آن را براي جشنواره‌ي كودك يا اكران در سينماها مهيا كنيم.

او افزود: تصميم داريم تا براي مناسبت‌هاي تابستان 90 از جمله اعياد روز جهاني كودك و ... هم‌چنين نوروز 91 برنامه‌هايي بسازيم و از اين عروسك‌ها استفاده كنيم.

مدرسي در پايان درباره‌ي كارهاي جديد خود در سال جاري نيز عنوان كرد: ما طرح‌هاي عالي‌اي داريم و اگر بخواهيم فعاليت كنيم ترجيح مي‌دهيم در حوزه‌ي كودك و نوجوان باشد چه با «كلاه قرمزي» چه بي «كلاه قرمزي»؛ كودك و نوجوان حوزه‌ي تخصصي طهماسب و جبلي است و با توجه به تشويق‌ها و تاكيدات سازمان صدا وسيما به اين حوزه، طبيعتا براي ما نيز اولويت دارد.


منبع : ایسنا

به روز شده در : سه‌شنبه 16 فروردين 1390 - 16:3

چاپ این مطلب |ارسال این مطلب |

نظرات

احمد
چهارشنبه 17 فروردين 1390 - 11:48
16
موافقم مخالفم
 
«کلاه قرمزی و بچه ننه»

منتظر «کلاه قرمزی و بچه ننه» هستیم تا شاهد شاهکاری دیگر در عرصه کودک و نوجوانِ سینما باشیم.

بچه دیروز
يکشنبه 21 فروردين 1390 - 7:30
-11
موافقم مخالفم
 
اکشال نداره

دوست دارم کلاه قرمزی یه دنیا. هر شب می دیدم تو عید.

من نمی دونم چرا از ایرج طهماسب تو فیلم های جدی بازی نمی کنه بازیگر خیلی خوبیه

زهرا باقری
چهارشنبه 25 مرداد 1391 - 14:25
5
موافقم مخالفم
 

من دوست دارم کلاه قرمزی در خانه ی ما و خانواده ام باشد*

حسنی
چهارشنبه 8 شهريور 1391 - 13:22
3
موافقم مخالفم
 
کلاه قرمزی بی ادب

حیف شد .کلاه قرمزی و بچه ننه خیلی بی مزه،خسته کننده، وبسیار بی ادبانه بود . از آقای مجری که روزی حرف های خوب یاد بچه ها میداد بعید بود.

فکر نکنم این فیلم قابل پخش در تلوزیون باشه.بسیار بد اموزی داشت . من از اینکه پسرم را برده بودم پشیمان شدم.

برای اقای طهماسب و جبلی متاسفم، نمیدانستم اینقدر بی ادبند.

maryam
سه‌شنبه 21 شهريور 1391 - 16:55
-2
موافقم مخالفم
 
چرت و پرترين فيلم

من واقعا براي اقاي طهماسب و جبلي متاسفم كه همچين فيلم چرت و پرتي را اراع دادن

بيرون. واقعا در سينما حوصله ادم سر ميره.

اضافه کردن نظر جدید
:             
:        
:  
:       
mobile view
...ǐ� �� ���� ����� ������� �?���?�


cinemaema web awardsCopyright 2005-2011 © www.cinemaema.com
استفاده از مطالب سایت سینمای ما فقط با ذکر منبع مجاز است
کلیه حقوق و امتیازات این سایت متعلق به گروه سینمای ما و شرکت توسعه فناوری نوآوران پارسیس است

مجموعه سایت های ما: سینمای ما، موسیقی ما، تئاترما، فوتبال ما، بازار ما، آگهی ما

 
close cinemaema.com ژ� ��� �?��� ��� ���?���