دانلود

سریال مناسبتی ماه مبارک رمضان علیرضا افخمی شروع شد : امیدوارم مجموعه "پنج کیلومتر تا بهشت" اثر خوبی شود :: سينمای ما ::


   


سریال مناسبتی ماه مبارک رمضان علیرضا افخمی شروع شد
امیدوارم مجموعه "پنج کیلومتر تا بهشت" اثر خوبی شود

سینمای ما- علیرضا افخمی کارگردان مجموعه "پنج کیلومتر تا بهشت" در مراسم کلید خوردن این پروژه ابراز امیدواری کرد تا اثر خوبی برای ماه رمضان بسازد. در مراسم افتتاحیه مجموعه تلویزیونی "پنج کیلومتر تا بهشت" که به سفارش شبکه سه برای ماه رمضان تهیه می‌شود، علیرضا افخمی کارگردان، داوود هاشمی تهیه کننده، محمد هادی ایازی معاون اجتماعی فرهنگی شهرداری، بهزور افخمی، مهندس فاضل شهردار منطقه دو، داریوش فرهنگ، مهدی سلوکی، پرویز افکاری و شهرام قائدی از بازیگران نیز حضور داشتند.

اجرای این مراسم برعهده رضا توکلی، یکی از بازیگران این پروژه بود. علیرضا افخمی، کارگردان در این مراسم گفت: امیدوارم "پنج کیلومتر تا بهشت" اثر خوبی برای ماه رمضان شود.

در ادامه این مراسم ایازی خاطر نشان کرد: علیرضا افخمی همیشه فضای جدیدی را در سریال‌هایش به تصویر می‌کشد. پرداخت مقوله شیطان و فرشته در کارهای او ارزشمند است و تردیدی ندارم سریال "پنج کیلومتر تا بهشت" در ماه رمضان تاثیرگذار خواهد بود چراکه کارهای افخمی انسان را به فکر وا می‌دارد. بنظرم باید کارهای سینمایی و تلویزونی اینگونه باشند تا مخاطب بعد از دیدن اثر به فکر واداشته شود.

وی افزود: امیدوارم داود هاشمی تهیه کننده سریال نیز صحنه‌های زیبایی از شهر تهران به تصویر بکشد. گاهی در برخی آثار شاهد هستیم سیاه نمایی می‌شود درحالی که بهتر است تصویر صحیحی از تهران نشان دهیم.

مهندس بازل، شهردار منظقه دو در بخش دیگری از این مراسم برای عوامل این سریال آرزوی موفقیت کرد و گفت: من معمولا مجموعه‌های تلویزیونی را به دلیل مشغله فراوان کمتر می‌‌بینم ولی سریال‌های ماه رمضان را دنبال می‌کنم. در مجموع سریال‌هایی که در ماه رمضان پخش می‌شود، اثرگذار است.

در پایان این مراسم داریوش فرهنگ ، بازیگر این سریال گفت: نمی دانم از خوش شانسی یا بدشانسی‌ام است که نام من فرهنگ است. بنابراین وقتی صحبت فرهنگ می‌شود بار عظیمی را بر دوشم احساس می‌کنم. خوشحالم اولین تجربه‌ام را با علیرضا افخمی کسب می‌کنم.

وی ادامه داد: اولین‌بار است که در یک مجموعه رمضانی کار می‌کنم. همیشه هوش و ذکاوت علیرضا افخمی را دوست داشتم و تشکر می‌کنم که در این پروژه با او کار می‌کنم. امیدوارم گروه این پروژه با انرژی فراوان کارشان را انجام دهند.


 • منبع : مهر

  به روز شده در : يکشنبه 28 فروردين 1390 - 19:22

  چاپ این مطلب |ارسال این مطلب |

  نظرات

  حسین افخمی
  پنجشنبه 22 تير 1391 - 9:59
  0
  موافقم مخالفم
   
  نظر سنجی

  من حسین افخمی ازاستان اصفهان من خیلی علا قه به بازی گری دارم ولی نمی توانم لطفا راهنمایی کنید

  اضافه کردن نظر جدید
  :             
  :        
  :  
  :       
  mobile view
  ...ǐ� �� ���� ����� ������� �?���?�


  cinemaema web awards  Copyright 2005-2011 © www.cinemaema.com
  استفاده از مطالب سایت سینمای ما فقط با ذکر منبع مجاز است
  کلیه حقوق و امتیازات این سایت متعلق به گروه سینمای ما و شرکت توسعه فناوری نوآوران پارسیس است

  مجموعه سایت های ما: سینمای ما، موسیقی ما، تئاترما، فوتبال ما، بازار ما، آگهی ما

   
  close cinemaema.com ژ� ��� �?��� ��� ���?���