دانلود

ستاره سينماي ايران جلوی دوربین سومین سریال ویدئویی ایرانی در لبنان : محمدرضا گلزار براي «ساخت ايران» ماهانه 800 ميليون تومان دستمزد مي‌گيرد؟ :: سينمای ما ::

   


ستاره سينماي ايران جلوی دوربین سومین سریال ویدئویی ایرانی در لبنان
محمدرضا گلزار براي «ساخت ايران» ماهانه 800 ميليون تومان دستمزد مي‌گيرد؟

سينماي ما- یک روزنامه نوشت که گلزار برای بازی در سریال جدید لطیفی با عنوان 'ساخت ایران' با تهیه کنندگان این پروژه به توافق رسیده و قرار است برای بازی دراین سریال برای یک ماه ،۸۰۰میلیون تومان دریافت کند. یک روزنامه نوشته که گلزار در لبنان جلوی دوربین سومین سریال ویدئویی ایرانی است وهم اکنون گروه سریال سازنده سریال محمد حسین لطیفی در لبنان به سر می برند و قرار است سکانس های مربوط به فرانسه را در محله فرانسوی نشین بیروت بگیرند.

از لغو دستمزد میلیاردی تا اعتراض فرمان آرا و کیانیان

گلزار که علاقه مندان جدی سینما او را با فیلمهایی چون بوتیک و آتش بس بیشتر می پسندند پیش از این اعلام دستمزد یک میلیاردی اش باعث واکنش ها و حواشی بسیاری شده بود به گونه ای که علیرضا سجاد پور در مصاحبه ای از لغو قراردادگلزار خبر داده و نسبت به بساط قراردادهای نجومی درسینمای ایران هشدار داده بود. این اقدام معاونت سینمایی در لغو قرار داد گلزار با واکنش سینماگران مشهوری چون بهمن فرمان آرا، رضا کیانیان، امیر جعفری، مهناز افشار، بهنوش بختیاری، ماهیا پطروسیان و....مواجه شد.

شکست درامتداد شهر، موفق درشش وبش
آخرین فیلمی که در سینماها از محمد رضا گلزار اکران شده فیلم "در امتداد شهر" بوده که از فروش اصلا خوبی برخوردار نشده است. البته آقای گلزار امسال فیلم کمدی "شیش و بش" را بر پرده سینماها داشت که از فروش خوبی برخوردارشد. اما به نظر می رسد فیلم "درامتداد شهر" برای ستاره ای که بسیاری از تهیه کنندگان به پولساز بودن او ایمان دارند یک شکست محسوب شود.

محمد رضا گلزار از بازی در اولین فیلم میلیاردی تاریخ سینما تا دستمزدهای میلیاردی
آقای گلزار درسالهای اخیر بیشتر در تولیدات عامه پسند حضور داشته ودر طول بیش از یک دهه حضور در سینمای ایران ،منتقدان سینما وعلاقه مندان جدی سینما تنها با فیلمهایی چون "بوتیک" ساخته حمید نعمت الله و" آتش بس" ساخته تهمینه میلانی ارتباط خوبی برقرار کرده اند. البته آتش بس فیلمی بود که عملا گلزاررا به یک فوق ستاره تبدیل کرد و درواقع اولین فیلم میلیاردی تاریخ سینمای ایران نیز محسوب می شود . فیلمی که از فیلمهای جریان ساز دهه های اخیر محسوب می شود.

افزایش قیمت دلارو ...

این روزها که اخبار افرایش قیمت دلار برروی همه چیز از دستمزد کی روش (دستمزد کی روش با افزایش قیمت دلار عملا دو برابر شده و باعث بیچاره شدن مسئلان فدراسیون گردیده!) تا قیمت کتاب و کندی اینترنت و... خلاصه همه چیز تاثیر گذاشته به نظر می رسد خبر دستمزد نجومی گلزار خبری قابل توجه باشد. اگر مدتی پیش آقای گلزار برای دو فیلم ویک سریال یک میلیارد می گرفت. حالا برای یک ماه 800میلیون تومان دستمزد قرار است بگیرد. باید دید خبر این روزنامه تایید خواهد شد ویاتکذیب؟


منبع : پارس توريسم

به روز شده در : جمعه 7 بهمن 1390 - 23:51

چاپ این مطلب |ارسال این مطلب | Bookmark and Share

اخبار مرتبط

نظرات

سیما
شنبه 8 بهمن 1390 - 15:53
-2
موافقم مخالفم
 

پس فردا تکذیب می کنند میگن شایعه بوده.تازه اگر هم درست باشه فکر می کنین گلزار تائید کنه؟

پریسا
شنبه 8 بهمن 1390 - 16:41
-1
موافقم مخالفم
 

واقعا" که خیلی خودشو گرفته

پروین
شنبه 8 بهمن 1390 - 16:51
-17
موافقم مخالفم
 

وافعا كه شورشو درآوردن مگه كيه كه اينقدر بهش دستمزد ميدن؟

احمد
شنبه 8 بهمن 1390 - 17:21
-9
موافقم مخالفم
 

گلزار تمام شده. با این دروغ های ژورنالیستی زنده نمیشه

كيارش
دوشنبه 10 بهمن 1390 - 15:47
-30
موافقم مخالفم
 

اح اه اح !!!! بازم اين نابازيگر مغرور!!! حال آدم بد ميشه...

مائده
سه‌شنبه 11 بهمن 1390 - 11:51
8
موافقم مخالفم
 

اگه این پولو به بهداد فرخ نزاد پرویز پرستویی و بازیگر های خوب میدادند قابل قبول بود نه به این اقا

اراس
جمعه 14 بهمن 1390 - 13:26
7
موافقم مخالفم
 

واقعا گلزار اگه 100 میلیون هم حقوق بگیره بازهم حقشه. گلزار لیاقتش بیشتر از این حرف هاست.

الی
سه‌شنبه 18 بهمن 1390 - 8:52
11
موافقم مخالفم
 

خودتونم دیگه خسته نشدین از این حرفا ؟بسه دیگه .اصلا به شما چه چقدر می گیره.تویه این دوروزمونه یه خصوص توی سینمای ایران خیال کردین به کسی پول مفت می دن.این پولو می گیره چون حقشه.حداقل به ازای همه ی ارامشی که توی این 10-12 سال ازش گرفتن.به ازای همه ی بی توجهی هایی که بهش کردن که اگه شاید به خاط بوتیک یا اتش بس یه تقدیر کوچیک می شد یا حداقل توی جشنواره راه پیدامی کردن اونم مثه خیلی ها یه دلگرمی برا جشنواره داشت.ولی وقتی همه جوره ردش کردن انتظاری بیشتر از این ازش نداشته باشین.مگه رضا عطاران نبود؟یه مدت همش فیلمایه سطح پایین کمدی بازی کرد اما وقتی سال پیش ورود اقایان..مورد توجه منتقدین قرار گرفت امسال هم با خوابم نمی یاد که یه فیلم خوبه توی بخش مسابقه حضور داره.

هنرمند به توجه زنده هست.به مراقبت احتیاج داره.مراقبت هم وظیفه ی کسایی هست که مدعی هستن.

این همه مسخره کردینو حرف زدین اخرش چی شد مثلا.اقای گلزار هم یاد گرفته روی پای خودش بایسته.خودش راهشو تشخیص میده.اگر اشتباه رفته کسی که همه مون می دونیم می تونست درست تربره بیشترش اشتباهات خیلی های دیگه هست.وگرنه هیچ کس جز خودش نمی تونست سکانس گریه ی اتش بس رو اون قدر خوب و باور پذیز بازی کنه یا شخصیت جهانگیر توی بوتیک.که اتفاقا می بینیم از پس یه نقش مربوط یه پایین ترین سطح جامعه خیلی بهتربر اوموده.تا نقش های مرفعین بی درد.

کسی که حامد بهداد در مورش میگه ما کوردل بودیم که چشم دیدن رضارو نداشتیم.

کسی که بهمن فرمان ارا یه دفاع کامل می کنه از دستمزدش.

کسی که همه از اخلاقو رفتارش گفتن که واقعا الگوست. امااگر بعض از اهالی سینما که نه شاید بعضی از منتقدین خوشحال از نبودنش توی سینما هستن من برای این سینما تاسف می خورم .چون کسی رو می خواد از دست بده که توی بدترین روزهای سینما گیشه به خاطرش پر می شد صفها ی طولانی به خاطرش بسته میشد.کسی که اگه درست هدایت می شد به تنهایی می تونست وضعیت این سینمارو تغییر بده که بارها این کارو کرد.

برای هر بازیگری پیش نمی یاد که اینقدر سنگ جلویه پاش بندازن که مثلا یه نفر که نمی خوام اسمشو بیارم به اقای مهرجویی بگه که گلزارحاضرنیست توی مهمان مامان بازی کنه وقتی اصلا روحشم از این موضوع خبر نداره. یا لبه ی پرتگاهه اقای بیضایی هم یه جور دیگه.

کسی که برعکس فیلمایی که بازی کرد خیلی ساده با مردم ارتباط برقرا می کنه و اگرنه هر بازیگری حاضر نمی شه با لباس ورزشی توی زمین والیبال جلوی مردم حاضر بشه چه برسه که اون کس سوپراستار سینما باشه .کسی که از خیلی چیزا توی همه ی این سالها گذشت که درست زندگی کنه که سالم بمونه توی اوضاع سینمای امروز.

خداییش این جوابش نبود.

عرفان
چهارشنبه 26 بهمن 1390 - 21:10
10
موافقم مخالفم
 

وقتي بازيش تو فيلم باعث ميشه خوب بفروشه چرا پول بيشتر نگيره ؟ من اصلا بازيش رو قبول ندارم ولي حتما واسه تهييه كنندش بيشتر از اينا سود داره كه حاظره 800 ميليون بهش بده . هر كسي ناراحته ميتونه بره بازگر بشه از گلزارم بيشتر در بياره !

saeed
پنجشنبه 4 خرداد 1391 - 10:4
-13
موافقم مخالفم
 

این پولی که اقای گلزار میگیره حقش نیس خب این همه بازیگر خوب داریم که خیلی کمتر از اون میگیره فقر تو کشور بیداد میکنه اقای گلزار واسه یه فیلم 800میلیون پول میگیره هه هه مسخره است

من
جمعه 16 تير 1391 - 16:45
-5
موافقم مخالفم
 

بازیش عالیه مخصوصا تو ساخت ایران حرف نداره.

منم قبلا فکر میکردم آدم بیخودیه چون درست نمیشناختمش ولی الان با دیدن بازیش میبینم عالیه.

الانم یکی از بهترین بازیگراست و هر چه قدر هم پول بگیره حقشه چون زحمتشو کشیده.

اضافه کردن نظر جدید
:             
:        
:  
:       
mobile view
...ǐ� �� ���� ����� ������� �?���?�


cinemaema web awardsCopyright 2005-2011 © www.cinemaema.com
استفاده از مطالب سایت سینمای ما فقط با ذکر منبع مجاز است
کلیه حقوق و امتیازات این سایت متعلق به گروه سینمای ما و شرکت توسعه فناوری نوآوران پارسیس است

مجموعه سایت های ما: سینمای ما، موسیقی ما، تئاترما، فوتبال ما، بازار ما، آگهی ما

 
close cinemaema.com ژ� ��� �?��� ��� ���?���