دانلود

مذاکره همسر زنده‌یاد با کیومرث پوراحمد ناتمام ماند : حسن فتحی کارگردان فیلم زندگی ورزشی ناصر حجازی شد :: سينمای ما ::

   


مذاکره همسر زنده‌یاد با کیومرث پوراحمد ناتمام ماند
حسن فتحی کارگردان فیلم زندگی ورزشی ناصر حجازی شد

سینمای ما- ساخت فیلم مستند ناصر حجازی به کارگردانی حسن فتحی و تهیه‌کنندگی اسماعیل عفیفه قطعی شد. بهناز شفیعی همسر زنده‌یاد ناصر حجازی با اعلام این خبر در خصوص کم‌وکیف مذاکره با حسن فتحی مبنی‌بر ساخت مستندی درباره زندگی ورزشی ناصر حجازی گفت: طی مذاکرات متعددی که با کارگردان مختلف از جمله کیومرث پوراحمد و بهروز خلجی داشتیم در نهایت با حسن فتحی برای ساخت این مستند به نتیجه رسیدیم.

وی در ادامه افزود: پس از نهایی شدن توافقات بر سر ساخت مستند زندگی ناصر حجازی توسط حسن فتحی، این کارگردان پیش طرحی مبنی‌بر کم و کیف ساخت این مستند ارائه کرد و قرار شد یک فیلم مستند و داستانی درباره زندگی ورزشی ناصر حجازی ساخته شود، به گونه‌ای که هیچ بازیگری به جای ناصر بازی نمی‌کند بلکه یک روای که قرار است از بازیگران مطرح سینما باشد با پیشکسوتان فوتبال درباره حجازی به گفتگو خواهد پرداخت.

همسر زنده‌یاد ناصر حجازی در ادامه صحبت‌های خود با اشاره به مذاکره‌های پیشین با سایر کارگردان‌هایی که اعلام آمادگی کرده بودند که مستند این قهرمان استقلالی را بسازد گفت: مذاکره اولیه با کیومرث پوراحمد مبنی‌برساخت این مستند انجام شده بود. اما این کارگردان اعلام کرد که یک پروژه نیمه تمام در دست دارد و قرار شد پس از اتمام این پروژه درخصوص کم و کیف ساخت این مستند به مذاکره و نتیجه‌گیری نهایی برسیم. اما به دلایلی این توافق برای ساخت این مستند به انجام نرسید.

وی در ادامه افزود: همزمان با پوراحمد حسن فتحی به تهیه‌کنندگی اسماعیل عفیفه و بهروز خلجی به تهیه‌کنندگی داریوش بابائیان نیز پیشنهاد ساخت این مستند را داده‌اند که در نهایت با حسن فتحی به توافق رسیدیم.

بهناز شفیعی در پاسخ به این سئوال که دلیل اصلی که با پوراحمد به نتیجه نرسیدند چه بوده‌است گفت: کیومرث پوراحمد کارگردانی است که من خیلی او را قبول دارم اما مسئله‌ای که خود او نیز عنوان کرد این بود که اطلاعات اندکی نسبت به فوتبال دارد. این در حالی است که هر کارگردانی که می‌خواهد این مستند را بسازد باید با تمام وجود فوتبال‌دوست باشد و از کم و کیف حضور ناصر حجازی درعرصه فوتبال آگاهی داشته باشد و یا از مشاوره قدرتمند در این عرصه برخوردار شوند؛ که در نهایت حسن فتحی دارای این ویژگی‌ها بود.

وی در پایان با اشاره به زمان ساخت فیلم مستند ناصر حجازی گفت: منتظر هستیم پسرم آتیلا از سفر برگردد تا پای صحبت بنشینیم و زمان و کم و کیف آغاز ساخت این مستند را جویا شوم.


منبع : مهر

به روز شده در : شنبه 30 ارديبهشت 1391 - 3:26

چاپ این مطلب |ارسال این مطلب | Bookmark and Share

اخبار مرتبط

نظرات

علیرضا
شنبه 30 ارديبهشت 1391 - 17:6
7
موافقم مخالفم
 

حسن فتحی انتخاب خوبی است اما اگر بسازن آخه شما قبلا هم خبر دادید که مستند زندگی دکتر شریعتی رو قرار است بسازه ولی خبری نشد. حالا ناصر خان هم اضافه شده

مینا
شنبه 30 ارديبهشت 1391 - 17:8
13
موافقم مخالفم
 

کسی قرار نیست نقش عقاب رو بازی کنه؟! خب خدا رو شکر. چون به نظرم ما اصلا بازیگر به این خوش تیپی و جنتلمنی نداریم که بخواد این کار را انجام بده و همون بهتر که از تصویر خودشون استفاده بشه

علی
چهارشنبه 3 خرداد 1391 - 13:48
5
موافقم مخالفم
 
مستند حجازی

برای حسن فتحی آرزوی موفقیت می کنم. اما تاکید می کنم که ساخت مستند از ناصرخان به مراتب مشکل تر از شریعتیه. چون مخالفهای شریعتی و مخالفتهای شریعتی متعلق به دوران ستمشاهی بود و مخالفتهای ناصرخان و مخلفهای ناصرخان مال دوران اخیر. مگه این که حسن خان بخوان از ناصرخان یه چهره بی بو و خاصیت بسازن که خب رهمه امون می دونیم ناصرخان به خاظر شیرجه هاش عقاب آسیا نشد بلکه به خاطر این که نخواست مثل یه کلاغ زندگی کنه عقاب شد و عقاب هم عمرش کوتاهه و پروازش بلند.

اضافه کردن نظر جدید
:             
:        
:  
:       
mobile view
...ǐ� �� ���� ����� ������� �?���?�


cinemaema web awardsCopyright 2005-2011 © www.cinemaema.com
استفاده از مطالب سایت سینمای ما فقط با ذکر منبع مجاز است
کلیه حقوق و امتیازات این سایت متعلق به گروه سینمای ما و شرکت توسعه فناوری نوآوران پارسیس است

مجموعه سایت های ما: سینمای ما، موسیقی ما، تئاترما، فوتبال ما، بازار ما، آگهی ما

 
close cinemaema.com ژ� ��� �?��� ��� ���?���