دانلود

توضیح محمود شهریاری و خبرگزاري مهر درباره یک خبر/ رفع ابهام و انتقادهاي كاربران سايت "سينماي ما" : امیر جعفری و همسرشان در دهه گذشته مهمان برنامه‌های شبکه تهران نبوده‌اند :: سينمای ما ::


   


توضیح محمود شهریاری و خبرگزاري مهر درباره یک خبر/ رفع ابهام و انتقادهاي كاربران سايت "سينماي ما"
امیر جعفری و همسرشان در دهه گذشته مهمان برنامه‌های شبکه تهران نبوده‌اند

سينماي ما- خبري كه درباره سوال محمود شهرياري از امير جعفري در رسانه‌ها منتشر شد، به دليل اشتباه خبرگزاري مهر و رسانه‌هاي ديگر در شبكه پخش برنامه، بر ديگر خبرساز شد. محمود شهریاری در توضیح مصاحبه خبرگزاری مهر با مدیر شبکه پنج سیما توضیحاتی را ارسال کرده است که به دلیل نیاز به توضیح بیشتر با توضیحات تکمیلی مهر منتشر می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، محمود شهریاری؛ مجری تلویزیون در ارتباط با مصاحبه این خبرگزاری با سعید مقیسه؛ مدیر شبکه تهران که به دنبال درج خبری در رسانه های مختلف با موضوع "پرسش نامعقول این مجری از یک بازیگر سینما" انجام شده بود توضیحاتی را ارائه کرده است.

وی در متن ارسالی خود آورده است: با توجه به قداست قلم و اثرگذاری مطالبی که از سوی آن خبرگزاری محترم، منتشر می شود به اطلاع می رساند در برنامه ای که به مناسبت عید مبعث از شبکه تهران پخش شد به هیچ وجه آقای امیر جعفری و همسرشان حضور نداشته اند که به ادعای نویسنده محترم این مطلب ، واکنش هم نشان داده باشد و مهمان این برنامه آقای علیرضا خمسه بوده اند، انتظار دارد خبرگزاری مهر، مهر و عطوفت بیشتری نسبت به کسانی که بهترین سالیان عمر خود را صرف امور فرهنگی کرده اند داشته باشد و سردبیران محترم به لزوم بازنگری و نظارت بر درج مطالب بیشتر تاکید داشته باشند.

شهریاری ادامه داده است: از حضور آقای مقیسه مدیر جدید شبکه تهران هم انتظار دارد اگر کارهای مهمتری از دیدن برنامه های شبکه خود دارند، حداقل از مدیران گروه های برنامه ساز شبکه سئوال کنند که مهمان برنامه اشان که بوده؟ و موضوع چه بوده؟ بعد آن را اتفاق ناخوشایند و غیر قابل دفاع بدانند خیلی عجیب است که مدیر محترم یک شبکه صدا و سیما که به فرمایش امام (ره) دانشگاه است ندانند مهمان برنامه شان که بوده، آقای امیر جعفری و همسرشان در دهه گذشته هیچ وقت مهمان برنامه های شبکه تهران نبوده اند.

ذکر این نکته لازم است که دلیل پرسش خبرنگار مهر از مدیر شبکه پنج درباره این مسئله که در برنامه شبکه استانی زنده رود اتفاق افتاد و به اشتباه در برخی رسانه ها و در تعاقب آن اخبار در مهر، شبکه پنجم عنوان شده بود این است که چندی پیش مجریان در جلسه ای با حضور مدیران شبکه ها سازماندهی و دسته بندی شده اند و از آنجا که محمود شهریاری در این سازماندهی جز مجریان شبکه پنجم سیما قرار دارد طبیعی است که مدیر شبکه پنجم پاسخگوی رسانه ها در این زمینه باشد. از سویی توضیح شهریاری پیرامون دو محور نبود این برنامه در شبکه پنجم و گله از مدیر این شبکه است که ارتباط مستقیم با خبر ندارد اما به دلیل درج مصاحبه در این رسانه و به صرف احترام به این مجری باسابقه در این خبرگزاری منتشر می شود.


منبع : مهر

به روز شده در : جمعه 9 تير 1391 - 19:55

نظرات

مهدی
شنبه 10 تير 1391 - 10:43
6
موافقم مخالفم
 

آقای شهریاری ! معنی دانشگاه بودن صداوسیما را از نمک پراکنی های شما فهمیده ایم.

بالاخره این سوال سخیف و بی مورد را از امیر جعفری پرسیده ای یا نه؟

چرا آسمان ریسمان به هم می بافی؟

حالا چه فرقی می کند شبکه تهران باشد یا اصفهان

چرا در مورد کارت توضیح نداده ای؟

اضافه کردن نظر جدید
:             
:        
:  
:       
mobile view
...ǐ� �� ���� ����� ������� �?���?�


cinemaema web awardsCopyright 2005-2011 © www.cinemaema.com
استفاده از مطالب سایت سینمای ما فقط با ذکر منبع مجاز است
کلیه حقوق و امتیازات این سایت متعلق به گروه سینمای ما و شرکت توسعه فناوری نوآوران پارسیس است

مجموعه سایت های ما: سینمای ما، موسیقی ما، تئاترما، فوتبال ما، بازار ما، آگهی ما

 
close cinemaema.com ژ� ��� �?��� ��� ���?���