دانلود

كيومرث پوراحمد به «كلاس هنرپيشگي» عليرضا داودنژاد پيوست : به عنوان رفيقي كه شايد بتوان اسم آن را مشاور گذاشت، قرار است كنار عليرضا باشم :: سينمای ما ::

   


كيومرث پوراحمد به «كلاس هنرپيشگي» عليرضا داودنژاد پيوست
به عنوان رفيقي كه شايد بتوان اسم آن را مشاور گذاشت، قرار است كنار عليرضا باشم

سينماي ما- عليرضا داودنژاد با مشاوره‌ي كيومرث پوراحمد، جديدترين ساخته‌اش «كلاس هنرپيشگي» را آماده‌ي نمايش مي‌كند. پوراحمد درباره‌‌ همكاري‌ در فيلم جديد عليرضا داودنژاد ‌گفت: فيلم تدوين شده ‌اما من به عنوان رفيقي كه شايد بتوان اسم آن را مشاور گذاشت، قرار است در كنار عليرضا براي تدوين نهايي فيلم حضور داشته باشم.

وي يادآور شد: زماني كه براي ديدن رضا داودنژاد به شيراز رفته بودم متوجه شدم كه عليرضا يك فيلم جديد ساخته است. جاي تاسف دارد كه شرايط بگونه‌اي پيش رفته است كه دو رفيق صميمي آنقدر منزوي شده‌اند كه از حال هم خبر ندارند و من نمي‌دانستم همكار و رفيق‌ام پس از فيلم «مرهم» يك فيلم ديگر هم ساخته است.

پوراحمد گفت: وقتي متوجه شدم كه عليرضا يك فيلم جديد ساخته، طبعا علاقه‌مند شدم فيلم را ببينم و سرانجام «كلاس هنرپيشگي» را ديدم. خيلي دوست دارم در اين فيلم همراه باشم.

اين كارگردان درباره‌ي فضاي فيلم «كلاس هنرپيشگي» گفت: فيلم فضاي اجتماعي خانوادگي دارد و شايد اندكي شبيه «مصائب شيرين» باشد، اما به قدري ساختار متفاوت و جذابي دارد كه به نظرم نبايد آن را در ژانر محدود كنيم و بگوييم مثلا در فلان ژانر قرار مي‌گيرد.

پوراحمد همچنين گفت: فيلم به شدت رهاست و اين رهايي همان چيزي است كه ما به دانشجويان توصيه مي‌كنيم كه همه چيز را خيلي خوب ياد بگيريد اما موقع عمل فراموش كنيد. اين رهايي پشتش چهل سال تجربه‌، كار، اندوخته و دانش، جهان‌بيني و دست و پنج نرم كردن با شرايط سخت فيلم‌سازي وجود دارد. فيلم «كلاس هنرپيشگي» به شدت از جنس سينماست و تاثيرگذار. شايد متفاوت با همه‌ي فيلم‌هاي ديگر سينماي ايران، بخصوص فيلم‌هاي كارنامه كاري داودنژاد باشد.

پوراحمد همچنين گفت: فيلم آدمي را با يك بار ديدن راضي نمي‌كند و دوست دارد بارها آن را ببيند. من خوشحالم كه فرصت مغتنمي براي من فراهم شده است كه در كنار داودنژاد در اين برهوت سينماي ايران باشم.

عليرضا داودنژاد هم كه تدوين اوليه‌ي «كلاس هنرپيشگي» را به پايان برده گفت: كيومرث پوراحمد فيلم «مصائب شيرين» را مونتاژ كرد و از كار با او راضي بودم. وقتي مونتاژ اوليه اين فيلم تمام شد، احتياج داشتم با يك نفر كه به شيوه كارم آشنا و علاقه‌مند است، مشاوره كنم و كسي براي من مناسب‌تر از پوراحمد نبود. اين روزها با هم مشغول روتوش فيلم هستيم و خوشحالم كه دست او را به اين فيلم آلوده كردم.

داودنژاد درباره‌ي زمان اكران فيلم «كلاس هنرپيشگي» گفت: پس از آماده‌سازي نهايي، فيلم را براي پروانه نمايش ارايه مي‌كنم، در صورتي‌كه بتواند از تبليغات و اكران خوبي برخوردار بشود، فيلم را به روي پرده مي‌برم.


منبع : ايسنا

به روز شده در : سه‌شنبه 7 شهريور 1391 - 2:42

نظرات

اضافه کردن نظر جدید
:             
:        
:  
:       
mobile view
...ǐ� �� ���� ����� ������� �?���?�


cinemaema web awardsCopyright 2005-2011 © www.cinemaema.com
استفاده از مطالب سایت سینمای ما فقط با ذکر منبع مجاز است
کلیه حقوق و امتیازات این سایت متعلق به گروه سینمای ما و شرکت توسعه فناوری نوآوران پارسیس است

مجموعه سایت های ما: سینمای ما، موسیقی ما، تئاترما، فوتبال ما، بازار ما، آگهی ما

 
close cinemaema.com ژ� ��� �?��� ��� ���?���