دانلود

آخرين وضعيت فهرست بخش مسابقه جشنواره فجر 31: نسخه‌هاي اصلي به دفتر جشنواره رسيد : «زندگی مشترک آقای محمودی و بانو» يا «همه چیز برای فروش» جایگزین «دلتنگی‌های عاشقانه» مي‌شود؟ :: سينمای ما ::

   






آخرين وضعيت فهرست بخش مسابقه جشنواره فجر 31: نسخه‌هاي اصلي به دفتر جشنواره رسيد
«زندگی مشترک آقای محمودی و بانو» يا «همه چیز برای فروش» جایگزین «دلتنگی‌های عاشقانه» مي‌شود؟

سينماي ما- نسخه‌ اصلی 25 فیلم از میان 26 فیلم بخش مسابقه سینمای ایران و 15 اثر بخش «نگاه نو» به دفتر جشنواره‌ فیلم فجر تحویل داده شده‌اند. فیلم سینمایی ‌«دلتنگی‌های عاشقانه» به تهیه‌کنندگی محمدرضا شرف‌الدین تنها فیلمی در دو بخش مسابقه جشنواره فیلم فجر (سودای سیمرغ و نگاه نو) است که نسخه اصلی آن در مهلت مقرر به دبیرخانه تحویل نشده است.

طبق پیگیری‌های ایسنا از دبیرخانه‌ی جشنواره‌ی فیلم فجر با ارایه‌ی نسخه‌ی اصلی فیلم‌های بخش مسابقه سینمای ایران و نگاه نو (فیلم‌اولی‌ها)، حضور این فیلم‌ها در جشنواره قطعی شده است.

دبیر سی‌ و یکمین جشنواره فیلم فجر درباره توجه به زمان‌بندی اعلام شده برای دریافت آثار تاکید کرد: «بدون تردید اگر فاخرترین فیلم تولید سال هم نسخه نهایی و نمایش خود را تا 20 دی‌ماه به دفتر جشنواره تحویل ندهد آن را از جشنواره از حذف خواهیم کرد.»

نکته قابل توجه و البته مبهم این است که پس از راه یافتن چهارفیلم رزرو به بخش مسابقه سینمای ایران بر اساس درخواست دبیر جشنواره، فیلم دیگری به عنوان رزرو معرفی نشده است. در این شرایط به نظر می‌رسد بخش سودای سیمرغ سی‌ویکمین جشنواره فیلم فجر با 25 فیلم بسته شود؛ مگر آنکه یکی از فیلم‌های «زندگی مشترک آقای محمودی و بانو»، «همه چیز برای فروش» و... که گفته می‌شود با مشکلات نظارتی روبرو هستند، جایگزین «دلتنگی‌های عاشقانه» شود.


به روز شده در : سه‌شنبه 26 دي 1391 - 15:6

چاپ این مطلب |ارسال این مطلب | Bookmark and Share

اخبار مرتبط

نظرات

اضافه کردن نظر جدید
:             
:        
:  
:       




mobile view
...ǐ� �� ���� ����� ������� �?���?�


cinemaema web awards



Copyright 2005-2011 © www.cinemaema.com
استفاده از مطالب سایت سینمای ما فقط با ذکر منبع مجاز است
کلیه حقوق و امتیازات این سایت متعلق به گروه سینمای ما و شرکت توسعه فناوری نوآوران پارسیس است

مجموعه سایت های ما: سینمای ما، موسیقی ما، تئاترما، فوتبال ما، بازار ما، آگهی ما

 




close cinemaema.com ژ� ��� �?��� ��� ���?���