دانلود

جایزه نقدی بازیگر برگزیده سی‌ویکمین جشنواره فجر به انجمن بیماری‌های نادر رسید : حمید فرخ‌نژاد جایزه بازی در «استرداد» را به انجمن ام اس ایران اهدا کرد :: سينمای ما ::

   


جایزه نقدی بازیگر برگزیده سی‌ویکمین جشنواره فجر به انجمن بیماری‌های نادر رسید
حمید فرخ‌نژاد جایزه بازی در «استرداد» را به انجمن ام اس ایران اهدا کرد

سینمای ما- حمید فرخ‌نژاد، بازیگر برگزیده سی‌ویکمین جشنواره فیلم فجر، جایزه نقدی خود را به انجمن ام اس ایران اهدا کرد. در دیدار فرخ‌نژاد از این انجمن که سه‌شنبه 8 اسفند صورت گرفت، وی ضمن آشنایی با هیات مدیره انجمن ام اس، در خصوص آشنایی بیشتر جامعه با این بیماری، راه‌حل‌های موجود برای کمک به مبتلایان به ام‌ اس و اهمیت حضور هنرمندان و ورزشکاران در کنار انجمن‌ها و نهادهای این چنینی به گفتگو پرداخت.

برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد جشنواره فجر31 که هفته گذشته نیز پس از حضور در انجمن بیماری‌های نادر، به عنوان سفیر حسن نیت این بنیاد معرفی شد در خصوص آشنایی بیشتر جامعه با این بیماری گفت: به نظرم در حال حاضر بیش از هر چیزی، باید به دنبال این باشیم که انجمنی مانند انجمن ام اس به مردم شناسانده شود و این کاری است که از طریق ارتباط بیشتر هنرمندان با این انجمن، تبلیغات فرهنگی و حضور مبتلایان ام اس در عرصه‌های هنری و فرهنگی رخ می‌دهد.

وی ابراز امیدواری کرد که هنرمندان، ورزشکاران و چهره‌های مطرحی که می‌توانند از جذبه تبلیغاتی خود برای جلب کمک به انجمن ام‌اس و سایر انجمن‌های این چنینی استفاده کنند، از این امر غافل نباشند.

محمدعلی صحرائیان، نائب رئیس انجمن ام اس ایران نیز در این جلسه با ارائه آماری از مبتلایان ام‌اس در کشورمان و لزوم توجه به نیازهای ویژه آنان گفت: انجمن ام‌اس در سال 78 به همت جمعی از خیرین، پزشکان متخصص و خانواده بیماران تاسیس شد و هدف اصلی آن علاوه بر جذب کمک‌های مالی برای تامین دارو و تجهیزات پزشکی، جلب حمایت‌های اجتماعی از بیمارانی است که اغلب در اوج جوانی و در بهترین سال‌های عمر خود به این بیماری مبتلا می‌شوند و برای امید به آینده و حفظ کیفیت زندگی خود نیاز به آشنایی درست و پشتیبانی جامعه خود دارند تا برای مسائلی از قبیل اشتغال، تحصیل و ازدواج دچار مشکل نشوند.

این متخصص مغز و اعصاب تاکید کرد: حضور هنرمندان، ورزشکاران و چهره‌های سرشناس در کنار این انجمن تاثیر به‌سزایی در تامین این حس حمایت اجتماعی دارد.

در جریان این دیدار هیات مدیره انجمن ام‌اس ایران لوح عضویت افتخاری انجمن را به حمید فرخ‌نژاد تقدیم و بازیگر فیلم برگزیده «استرداد» در جشنواره سی ویکم فیلم فجر، جایزه نقدی این جشنواره را به انجمن ام‌اس ایران اهدا و آمادگی خود را برای هرگونه کمک به این انجمن اعلام کرد.


منبع : ایسنا

به روز شده در : چهارشنبه 9 اسفند 1391 - 23:27

چاپ این مطلب |ارسال این مطلب | Bookmark and Share

اخبار مرتبط

نظرات

اضافه کردن نظر جدید
:             
:        
:  
:       
mobile view
...ǐ� �� ���� ����� ������� �?���?�


cinemaema web awardsCopyright 2005-2011 © www.cinemaema.com
استفاده از مطالب سایت سینمای ما فقط با ذکر منبع مجاز است
کلیه حقوق و امتیازات این سایت متعلق به گروه سینمای ما و شرکت توسعه فناوری نوآوران پارسیس است

مجموعه سایت های ما: سینمای ما، موسیقی ما، تئاترما، فوتبال ما، بازار ما، آگهی ما

 
close cinemaema.com ژ� ��� �?��� ��� ���?���