مقالهٔ طنز "ورایتی" عده زيادي را به اشتباه انداخت
شارون استون مظنونِ اصلی سرقت جواهرات فستيوال کن است!

سینمای ما - «ورایتی» دیروز مقاله‌ای منتشر کرد که عنوان آن بود: «نام شارون استون به عنوان مظنون سرقت جواهرات در کن آورده شده» و بعد زیر این تیتر تحریک کننده نوشته بود: «شوخی: ما این مقاله را در ورایتی ننوشته‌ایم، آن را چاپ کردیم چون به نظرمان بامزه بود.» و حالا آن مقاله که در سایت طنز Hollywood & Swine منتشر شده بود:

پلیس فرانسه شارون استون را به عنوان مظنون اصلی سرقت جسورانه جواهرات در کن نام برده که ۱٫۴ میلیون دلار طلا را از اتاق هتلی در شهر کن به یغما برد. به گفتهٔ مسئولان، آن‌ها بعد از این به شارون استون مشکوک شدند و او را زیر نظر گرفتند که در جستجویی در سایت IMDb دریافتند که این بازیگر حدود یک دهه است ستارهٔ سینما نبوده و به همین خاطر واقعاً معلوم نبوده در کن چه می‌کرده.

آخرین بازی شارون استون در فیلمی که به طور گسترده اکران شد، بازی در «غریزهٔ اصلی ۲» بود که شایسته می‌بود این فیلم به جای اکران در سینما فقط در بازار ویدئویی توزیع می‌شد. یک سخنگوی اداره پلیس شهر نیس به خبرنگار Hollywood & Swine گفت «این خانم به چه دلیلی باید به فستیوال کن ۲۰۱۳ بیایند، جز برای سرقت جواهرات.»

وقتی پلیس فرانسه در ساعات آغازین امروز استون را برای بازجویی به دفاتر ویژه خود برد، به گزارش خبرنگار ما او سریعاً شروع کرد به تکرار دیالوگ‌هایش از سکانس بازجویی فیلم «غریزهٔ اصلی» اصلی و حتی در اقدامی مشکوک، بعضی از فیگورهای خاص آن صحنه مثل جابجا شدن در صندلی را برای بازپرسان مسئول حاضر در آن جا تکرار مرد. اما پلیس نیس به ما گفت که این ترفندها از دهه ۱۹۹۰ به این سو دیگر کارآیی نداشته و اگر داشت لااقل این خانم یک نقشی در سینما می‌گرفت.


منبع : سینمای ما

به روز شده در : يکشنبه 12 خرداد 1392 - 9:56

چاپ این مطلب |ارسال این مطلب | Bookmark and Share

اخبار مرتبط

نظرات

اضافه کردن نظر جدید
:             
:        
:  
:       
mobile view
...ǐ� �� ���� ����� ������� �?���?�


cinemaema web awardsCopyright 2005-2011 © www.cinemaema.com
استفاده از مطالب سایت سینمای ما فقط با ذکر منبع مجاز است
کلیه حقوق و امتیازات این سایت متعلق به گروه سینمای ما و شرکت توسعه فناوری نوآوران پارسیس است

مجموعه سایت های ما: سینمای ما، موسیقی ما، تئاترما، فوتبال ما، بازار ما، آگهی ما

 
close cinemaema.com ژ� ��� �?��� ��� ���?���