سینمای ما- رئیس انجمن سینماداران گفت: طرح ویژه‌ی ماه رمضان در سینماها از چهارشنبه صبح (19 تیرماه) آغاز و بلیت سینماها نیم‌بها خواهد بود. محمد قاصد اشرفی درباره‌ی وضعیت اجرای طرح ویژه اکران سینماها در ماه رمضان ادامه داد: متاسفانه امسال فیلم جدیدی نداریم و تنها «گهواره‌ای برای مادر» به جمع فیلم‌های روی پرده اضافه خواهد شد.

وی با ابراز نگرانی از وضعیت سینماها در ماه مبارک رمضان خاطر نشان کرد: ازآنجا که ما فیلم جدیدی نداشتیم برای اینکه این طرح کاملا حذف نشود و بتوانیم آن را در سال‌های بعد ادامه دهیم در هر صورت طرح ویژه را با بلیت نیم بها برای مخاطبان آغاز کردیم و امیدواریم در شرایطی که بعضی از خانواده‌ها معتقدند با وضعیت اقتصادی خانوار نمی‌توانند از سینما استفاده کنند از طرح نیم‌بهای ماه رمضان استفاده کنند.

اشرفی در پاسخ به این پرسش که آیا فیلم‌های فعلی پتانسیل جذب حداقلی مخاطب را دارد؟ اظهار کرد: این فیلم‌ها نمی‌توانند آنچنان که باید مخاطب را به سمت خود جذب کنند، به همین دلیل است که می‌بینید بعضی از سینماها مانند سینما «ماندانا» که من مدیریت آن را بر عهده داریم ترجیح داده‌ایم فیلم‌های قدیمی‌تر که پرفروش بوده‌اند، مانند رسوایی را دوباره روی پرده ببریم. در واقع ما ناگزیر به چنین کاری هستیم.

رئیس انجمن سینماداران در پایان با ابراز امیدواری از اینکه بلیت نیم‌بها بتواند خانواده‌ها را به سینما بکشاند، گفت: ما مجوزهای لازم برای سانس‌های ویژه را از نیروی انتظامی گرفته‌ایم، البته این را هم بگویم که بعید می‌دانم با توجه به فیلم‌ها سینماها نیاز به سانس‌های نیمه‌شب پیدا کنند و نهایتا تا ساعت 12- 1 بامداد،سینماها کارشان را به پایان می‌رسانند.


منبع : ايسنا

به روز شده در : چهارشنبه 19 تير 1392 - 22:35

چاپ این مطلب |ارسال این مطلب | Bookmark and Share

اخبار مرتبط

نظرات

اضافه کردن نظر جدید
:             
:        
:  
:       




mobile view
...ǐ� �� ���� ����� ������� �?���?�


cinemaema web awards



Copyright 2005-2011 © www.cinemaema.com
استفاده از مطالب سایت سینمای ما فقط با ذکر منبع مجاز است
کلیه حقوق و امتیازات این سایت متعلق به گروه سینمای ما و شرکت توسعه فناوری نوآوران پارسیس است

مجموعه سایت های ما: سینمای ما، موسیقی ما، تئاترما، فوتبال ما، بازار ما، آگهی ما

 




close cinemaema.com ژ� ��� �?��� ��� ���?���