نويسنده مجموعه از از آغاز نگارش و انتخاب لوکيشن براي ساخت دکورهاي «شوخي کردم» به کارگرداني مهران مديري خبر داد
اين مجموعه هيچ ارتباطي به شوخي با شبکه‌هاي ماهواره‌اي ندارد

سينماي ما- خشايار الوند از آغاز نگارش و انتخاب لوکيشن براي ساختن دکورهاي مجموعه «شوخي کردم» به کارگرداني مهران مديري که براي پخش در شبکه نمايش خانگي توليد مي‌شود خبر داد. خشايار الوند گفت: در حال گپ و گفت براي نگارش مجموعه جديدي به کارگرداني مهران مديري هستم که قرار است در شبکه نمايش خانگي و توسط شرکت گلرنگ رسانه توزيع شود. در حال حاضر شاکله کلي کار مشخص شده اما هنوز نگارش و توليد متون را آغاز نکرده‌ايم.

وي افزود: طي يکي دو روز آينده محل تصويربرداري اين سريال که شوخي کردم نام دارد مشخص خواهد شد. چون اين مجموعه به صورت آيتمي توليد مي‌شود بايد مکان بزرگي در اختيار گروه باشد که بتوانند دکور آيتم‌هاي مختلف را در آن بسازند. کليت کار نيز به اين شکل است که هر مجموعه شامل دو سي دي است که يک عنوان و تم اصلي دارد و همه آيتم‌هاي آن مجموعه در ارتباط با همان تم توليد مي‌شود. مثلا اگر موضوع يک قسمت عشق باشد همه آيتم‌هاي آن مجموعه حول اين محور مي‌چرخد.

نويسنده ويلاي من ادامه داد: اين مجموعه کلا در بسته‌بندي‌هاي دو قسمتي که هر کدام حدود 40 دقيقه است، در 20 مجموعه در اختيار علاقمندان قرار مي گيرد. من و مهدي ژوله به همراه حميد برزگر، امير وفايي و الهه زارع نژاد و چند نويسنده ديگر که بعدا مشخص خواهد شد نگارش اين مجموعه جديد را برعهده خواهيم داشت. الوند درباره مضمون اين سريال که در رسانه‌ها در ارتباط با شبکه‌هاي ماهواره‌اي و شوخي با آنها عنوان شده است، گفت: اين مجموعه هيچ ارتباطي به شوخي با شبکه‌هاي ماهواره‌اي و مجموعه اي که چند وقت قبل توسط مديري توليد شده بود و به صورت غير مجاز در دسترس مردم قرار گرفت، ندارد. آن مجموعه تهيه‌کننده ديگري داشت و تنها براي دست‌گرمي توليد شده بود که ناخواسته پخش شد


منبع : مهر

به روز شده در : پنجشنبه 17 مرداد 1392 - 9:11

چاپ این مطلب |ارسال این مطلب | Bookmark and Share

اخبار مرتبط

نظرات

اضافه کردن نظر جدید
:             
:        
:  
:       
mobile view
...ǐ� �� ���� ����� ������� �?���?�


cinemaema web awardsCopyright 2005-2011 © www.cinemaema.com
استفاده از مطالب سایت سینمای ما فقط با ذکر منبع مجاز است
کلیه حقوق و امتیازات این سایت متعلق به گروه سینمای ما و شرکت توسعه فناوری نوآوران پارسیس است

مجموعه سایت های ما: سینمای ما، موسیقی ما، تئاترما، فوتبال ما، بازار ما، آگهی ما

 
close cinemaema.com ژ� ��� �?��� ��� ���?���