سينماي ما- سیدابراهیم بحرالعلومی، بازیگر سینما که در کارنامه خود بازی در آثاری نظیر «سن‌پترزبورگ»، «چهل سالگی»، «زمهریر»، «بی‌پولی»، «مرسدس» و «ضیافت» دارد، شنبه 19 مرداد به دلیل ایست قلبی درگذشت. بحرالعلومی، بازیگر و منتقد سینما که برای گذراندن تعطیلات عید فطر به شمال کشور مسافرت کرده بود، امروز (شنبه 19 مرداد ماه) به دلیل ایست قلبی درگذشت.

در حال حاضر، دوستان و آشنایان بحرالعلومی در تدارک انتقال پیکر وی به تهران برای برگزاری مراسم تشییع و تدفین وی هستند که احتمال دارد مراسم خاکسپاری در روز سه‌شنبه 22 مرداد ماه جاری انجام شود.

 سیدابراهیم بحرالعلومی متولد 28 تیر ماه سال 1329 در تبریز بود، بازی در فیلم‌هایی نظیر «سن‌پترزبورگ»، «چهل سالگی»، «زمهریر»، «بی‌پولی»، «مرسدس»، «ضیافت»، «مکس»، «محاکمه»، «یک اشتباه کوچولو» و سریال «کلاه پهلوی» از جمله کارهای وی بوده است، با این وجود بحرالعلومی علاوه بر بازیگری در سمت مجری طرح، مشاور تولید و مدیریت تولید در عرصه سینما نیز فعالیت داشته است.

انجمن بازیگران سینمای ایران درگذشت سیدابراهیم بحرالعلومی روزنامه‌نگار و بازیگر را تسلیت گفت. در متن بیانیه انجمن بازیگران سینمای ایران آمده است:

«با نهایت تأسف و تألم به اطلاع می‌رساند بازیگر و روزنامه‌نگار سرشناس و دوست‌داشتنی، آقای سیدابراهیم بحرالعلومی همزمان با عید سعید فطر و روز خبرنگار در وداعی همیشگی از میان ما رفت. درگذشت این بازیگر ارزنده را به خانواده محترم ایشان، همکاران و تمامی هموطنان هنردوست که سال‌های سال با وی و آثارش مأنوس بوده‌اند تسلیت عرض می‌نماید.»

شورای مرکزی انجمن بازیگران سینمای ایران


به روز شده در : يکشنبه 20 مرداد 1392 - 11:55

نظرات

اضافه کردن نظر جدید
:             
:        
:  
:       
mobile view
...ǐ� �� ���� ����� ������� �?���?�


cinemaema web awardsCopyright 2005-2011 © www.cinemaema.com
استفاده از مطالب سایت سینمای ما فقط با ذکر منبع مجاز است
کلیه حقوق و امتیازات این سایت متعلق به گروه سینمای ما و شرکت توسعه فناوری نوآوران پارسیس است

مجموعه سایت های ما: سینمای ما، موسیقی ما، تئاترما، فوتبال ما، بازار ما، آگهی ما

 
close cinemaema.com ژ� ��� �?��� ��� ���?���