شروع تحقيقات براي سوژه‌يابي فصل سوم سريال محبوب «پايتخت»
گروه تولید «پایتخت 3» با مدیران سازمان به توافق ضمنی رسیده‌اند

سينماي ما- سیروس مقدم کارگردان سری اول و دوم «پایتخت» درباره تازه‌ترین خبرهای این سریال گفت: «محسن تنابنده و دیگر دوستان نویسنده در حال کار هستند و تحقیقات مربوط به سریال را انجام می‌دهند. با پایان کارم در«بچه‌های نسبتا بد» قرار است در سفری برای «پایتخت 3» سوژه‌یابی کنیم.» او افزود:«در این سفر سیری در منطقه خواهیم داشت و برای سوژه‌یابی در کشورهای همسایه هم چرخ می‌زنیم.»

پس از پایان پخش سریال «پایتخت 2» در نوروز سال جاری بحث درباره ساخت سری سوم این پروژه تلویزیونی پرطرفدار آغاز شد و اخبار جسته و گریخته‌ای درباره ساخت بخش جدید این مجموعه تلویزیونی به کرات از سوی رسانه‌ها مطرح می‌شد که البته این گمانه‌زنی‌ها از سوی عوامل این پروژه غیرقطعی خوانده می‌شد. با این وجود اکنون توافقات اولیه برای ساخت سومین سری از این مجموعه تلویزیونی انجام شده و تیم تولید «پایتخت 3» با مدیران سازمان به توافق ضمنی رسیده‌اند اما هنوز در مرحله ابتدایی راه هستند و متن این سریال نیز آماده نشده است.

همچنین صحبت‌های شفاهی درباره حضور بازیگران اصلی این سریال هم انجام شده تا در صورت توافق محسن تنابنده در نقش نقی، احمد مهران فر در نقش ارسطو، ریما رامین‌فر در نقش هما و علیرضا خمسه در نقش بابا پنجعلی در«پایتخت 3» هم حضور داشته باشند، اما هنوز قرارداد رسمی برای بازی در این سریال با آنها بسته نشده است.

اولین سری سریال «پایتخت» درباره خانواده نقی معمولی بود که به علت قبولی همسر او هما در دانشگاه، در تعطیلات نوروز به تهران می‌آیند و در این فرصت دو هفته‌ای فراز و نشیب‌های متعددی را پشت سر می‌گذارند. این سریال در نوروز 90 از شبکه اول سیما روی آنتن رفت.

موفقیت عوامل سازنده و استقبال مخاطبان از کار، جرقه ساخت سری دوم این مجموعه را زد. اثری که مشغول بودن عوامل آن در آثار دیگر ساخت سری دومش را یک سال به تاخیر انداخت و«پایتخت 2» در نوروز 92 با محوریت سفر خانواده معمولی از شمال به جنوب کشور برای رساندن یک گنبد و گلدسته به یک امامزاده از شبکه یک پخش شد.


منبع : مهر

به روز شده در : يکشنبه 20 مرداد 1392 - 12:9

چاپ این مطلب |ارسال این مطلب | Bookmark and Share

اخبار مرتبط

نظرات

اضافه کردن نظر جدید
:             
:        
:  
:       
mobile view
...ǐ� �� ���� ����� ������� �?���?�


cinemaema web awardsCopyright 2005-2011 © www.cinemaema.com
استفاده از مطالب سایت سینمای ما فقط با ذکر منبع مجاز است
کلیه حقوق و امتیازات این سایت متعلق به گروه سینمای ما و شرکت توسعه فناوری نوآوران پارسیس است

مجموعه سایت های ما: سینمای ما، موسیقی ما، تئاترما، فوتبال ما، بازار ما، آگهی ما

 
close cinemaema.com ژ� ��� �?��� ��� ���?���