دانلود

روحیه شاپور قریب کاملاً دگرگون شده است : شاپور قريب، عباس رافعي و هادي مقدم‌دوست فيلم سه اپيزودي مي‌سازند :: سينمای ما ::

   سینمای ما- فيلم سينمايي «ملاقات» به تهيه كنندگي «عباس رافعي» و با حضور سه كارگردان از سه نسل، ساخته مي‌شود. فيلم سينمائي ملاقات در سه اپيزود توسط سه كارگردان، شاپور قريب، عباس رافعي و هادي مقدم‌دوست و به طور جداگانه كارگرداني خواهد شد.
براساس اين گزارش، قصه‌هاي مجزاي «ملاقات» بوسيله هادي مقدم دوست، محمود خداكريم و عباس رافعي نوشته شده است.
فيلم هم اكنون در مرحل پيش توليد فعال و انتخاب عوامل و بازيگران قرار دارد و تا اواسط تيرماه كليد خواهد خورد.
براساس اين گزارش، «ملاقات» نگاهي متفاوت و از زواياي مختلف به مسئله زندگي و مرگ است.

عباس رافعی  با اشاره به حضور قطعي «شاپور قريب» در پروژه «ملاقات» گفت: از زماني كه قرار شد آقاي قريب به عنوان يكي از كارگردانان در اين پروژه حضور پيدا كند روحيه‌اش كاملا عوض شده است و با وجود آن كه حال عمومي وي به طور كلي مساعد نيست، اما اشتياق فراواني براي اين كار پيدا كرده است.
وي افزود: «ملاقات» در واقع سه نگاه متفاوت از سه نسل به مسئله مرگ و زندگي است كه از فردا پيش توليد جدي كار را آغاز خواهيم كرد و به حتم تا نيمه تيرماه شرايط لازم براي فيلمبرداري فراهم خواهد شد.
رافعي خاطرنشان كرد: براساس صحبت‌هاي اوليه قرار است هر كارگردان از عوامل جداگانه‌اي استفاده كند اما امكان دارد با توجه به اين كه من تهيه كار نيز هستم كارگردانان دو اپيزود ديگر تمايل به استفاده از برخي عوامل من را داشته باشند، ضمن اين كه دستيار كارگردان و برنامه‌ريز هر سه اپيزود حجت ذيجودي است.
تهيه كننده «ملاقات» در خاتمه اظهار داشت: قرار است فيلمبرداري اين كار براساس نگاه جوان كه اپيزود هادي مقدم‌دوست را در بر مي‌گيرد آغاز شود و با نگاه پيشكسوت كه اپيزود «شاپور قريب» را شامل مي‌شود خاتمه يابد.


منبع : فارس

به روز شده در : دوشنبه 31 خرداد 1389 - 11:10

چاپ این مطلب |ارسال این مطلب |

نظرات

اضافه کردن نظر جدید
:             
:        
:  
:       
mobile view
...ǐ� �� ���� ����� ������� �?���?�


cinemaema web awardsCopyright 2005-2011 © www.cinemaema.com
استفاده از مطالب سایت سینمای ما فقط با ذکر منبع مجاز است
کلیه حقوق و امتیازات این سایت متعلق به گروه سینمای ما و شرکت توسعه فناوری نوآوران پارسیس است

مجموعه سایت های ما: سینمای ما، موسیقی ما، تئاترما، فوتبال ما، بازار ما، آگهی ما

 
close cinemaema.com ژ� ��� �?��� ��� ���?���