دانلود

مجوز​ شبکه​های ماهواره​ای داخلی لغو شد : آیا تلویزیون‌های "پرشین​تی​وی"، "آی​سی​سی" و "ایرانیان" تعطیل می​شوند؟ :: سينمای ما ::

   سینمای ما - وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خبر لغو مجوز شبکه​های ماهواره​ای را که در ایران فعالیت می کنند از طریق برنامه «هفت» اعلام کرد. بحث پخش فیلم​های سینمایی ایران از سوی شبکه​های ماهواره​ای که در برنامه هفته گذشته «هفت» مطرح شده بود این هفته نیز ادامه یافت.

فرشته طائرپور تهیه کننده سینمای ایران، جمعه شب 18 شهریور ماه مهمان این برنامه بود و در مورد حق و حقوق از دست رفته اهالی سینما در زمینه پخش آثارشان از سوی شبکه​های ماهواره​ای و اقدامات صورت گرفته از سوی شورای​عالی تهیه کنندگان برای برخورد با این موضوع سخن گفت.

پخش مصاحبه​ای از محمود دینی بازیگر سریال​های سال​های دور سیما و مدیر شبکه ماهواره​ای «پرشین تی وی» از دیگر بخش​های این برنامه بود. «پرشین تی وی»، «آی سی سی» و «ایرانیان» سه شبکه ماهواره​ای هستند که با مجوز رسمی در ایران فعالیت می​کنند.

پس از پایان این بحث​ها فریدون جیرانی مجری برنامه اعلام کرد از سوی وزارت ارشاد با برنامه «هفت» تماس گرفته شده و اعلام کرده​اند که مجوز شبکه​های ماهواره​ای لغو شده است.

به گفته جیرانی طبق اعلام ارشاد همچنان تهیه​کنندگان سینمای ایران خق فروش فیلم خود به شبکه​های ماهواره​ای را ندارند و نمی​توانند تبلیغات فیلم​های روی پرده​ را هم از این شبکه​ها پخش کنند.

حالا باید منتظر ماند و دید که این سه شبکه ماهواره​ای پس از لغو مجوز به فعالیت خود ادامه می​دهند یا تعطیل می​شوند.


منبع : خبرآنلاین

به روز شده در : دوشنبه 21 شهريور 1390 - 4:16

چاپ این مطلب |ارسال این مطلب |

نظرات

اضافه کردن نظر جدید
:             
:        
:  
:       
mobile view
...ǐ� �� ���� ����� ������� �?���?�


cinemaema web awardsCopyright 2005-2011 © www.cinemaema.com
استفاده از مطالب سایت سینمای ما فقط با ذکر منبع مجاز است
کلیه حقوق و امتیازات این سایت متعلق به گروه سینمای ما و شرکت توسعه فناوری نوآوران پارسیس است

مجموعه سایت های ما: سینمای ما، موسیقی ما، تئاترما، فوتبال ما، بازار ما، آگهی ما

 
close cinemaema.com ژ� ��� �?��� ��� ���?���