دانلود

 افزایش سالن‌های نمايش فيلم امینی یا نابودی فیلم مهرجویی و اسعدیان؟! : گسترش فضاهاي نمایشي «انتهای خیابان هشتم» بهترين راهكار در شرايط فعلي است :: سينمای ما ::

   


افزایش سالن‌های نمايش فيلم امینی یا نابودی فیلم مهرجویی و اسعدیان؟!
گسترش فضاهاي نمایشي «انتهای خیابان هشتم» بهترين راهكار در شرايط فعلي است

سينماي ما-  آیا در شرایط فعلی ادامه گسترده نمایش «انتهای خیابان هشتم» بهتر از نابود کردن دو فیلم شاخص داريوش مهرجویی و همايون اسعدیان نیست؟ قبل از تشکیل جلسه فوق‌العاده شورای صنفی نمایش، ظاهرا جلسه دیگری در معاونت سینمایی برگزار شده و تصمیم به جایگزینی دو فیلم «نارنجی پوش» و «بوسیدن روی ماه» به جای دو فیلم «گشت ارشاد» و «خصوصي» گرفته شد.

این که چگونه معاونت سینمایی بعد از بیانیه دیروز خود به اینجا رسید که بدون اعلام نظر «شورای صنفی نمایش» خود به جایگزینی این دو فیلم برسد، و این که چگونه وقتی روح سازندگان این دو فیلم از این جایگزینی بی خبر است، چنین خبری اعلام می‌شود، به سئوال روز سینمای ما بدل شده است.

در شرایط فعلی که دست‌اندرکاران تولید و پخش دو فیلم داریوش مهرجویی و همایون اسعدیان درباره اکران فیلم‌هایشان بدون تبلیغات و چاپ کپی و ... اظهار بی‌اطلاعی کرده‌‌اند و سینمادارها هم شاید نتوانند به این رأی تن بدهند، آیا بهتر نیست تا سینماهای باقی مانده، به اکران سایر فیلم‌های روی پرده (که با کم ترین سالن به نمایش ادامه می‌دهند) بپردازند؟
مسلما، صاحبان فیلم علیرضا امینی و آرش معیریان می‌توانند از «اتفاق رخ داده» به نفع فروش بهتر فیلم خود استفاده کنند و سینماهای گروه استقلال و قدس در کنار سالن‌های حوزه هنری که از نمایش دو فیلم جنجالی روز انصراف داده‌اند نیز به حمایت از موقعیت اکران این دو فیلم روی پرده بپردازند.
آیا ادامه گسترده نمایش «انتهای خیابان هشتم» بهتر از نابود کردن دو فیلم شاخص مهرجویی و اسعدیان نیست؟


منبع : سينماپرس

به روز شده در : چهارشنبه 9 فروردين 1391 - 3:18

چاپ این مطلب |ارسال این مطلب | Bookmark and Share

اخبار مرتبط

نظرات


چهارشنبه 9 فروردين 1391 - 7:58
-18
موافقم مخالفم
 

کدوم فیلمهای شاخص ؟؟؟ بس کنید دیگه با این فیلمهاتون... اصلا تمام فیلمهای جشنواره رو اکران کنید عید نوروز، دلتون خوشه به فروش یک میلیاردی و مخاطب چندصد هزارنفری؟! به جای گشت ارشاد باید انتهای خیابان هشتم و برمیداشتن و در ملا عام آتش میزدن، خوبتون شد؟

دوست
چهارشنبه 9 فروردين 1391 - 17:28
-13
موافقم مخالفم
 

سلام

*
چهارشنبه 9 فروردين 1391 - 17:53
-11
موافقم مخالفم
 

کاملا با مطلب بالا موافقم

نازنين
چهارشنبه 9 فروردين 1391 - 18:40
6
موافقم مخالفم
 

سوال بهتر اينه كه: بهتر نبود گشت ارشاد و زندگي خصوصي همچنان روي پرده مي موندن و مسئولان از خودشون عرضه و اختيار نشون مي دادن؟

متاسفم براي مسئولان راحت طلب!

صالح
جمعه 18 فروردين 1391 - 8:46
9
موافقم مخالفم
 
اکران ناعادلانه قلاده های طلا

از انتهای خیابان هشتم و نارنجی پوش و بوسیدن روی ماه و ... که بگذریم ظاهرا" سخن قلاده های طلا خوشتر بوده که در اصفهان از مجموع 6 سینما موجود 4 سینما این فیلم ضعیف( قلاده ها ) رو اکران کردند.

به به چه عدالتی مسئولان سینمایی لطفا" پاسخگو باشند...؟

اضافه کردن نظر جدید
:             
:        
:  
:       
mobile view
...ǐ� �� ���� ����� ������� �?���?�


cinemaema web awardsCopyright 2005-2011 © www.cinemaema.com
استفاده از مطالب سایت سینمای ما فقط با ذکر منبع مجاز است
کلیه حقوق و امتیازات این سایت متعلق به گروه سینمای ما و شرکت توسعه فناوری نوآوران پارسیس است

مجموعه سایت های ما: سینمای ما، موسیقی ما، تئاترما، فوتبال ما، بازار ما، آگهی ما

 
close cinemaema.com ژ� ��� �?��� ��� ���?���