دانلود

«برنده» درباره زدوبندهای پشت پرده ورزش در مرحله تدوین است : سامان استرکی برای دومین تجربه سینمایی سراغ ژانر کمدی اجتماعی رفت :: سينمای ما ::

   


«برنده» درباره زدوبندهای پشت پرده ورزش در مرحله تدوین است
سامان استرکی برای دومین تجربه سینمایی سراغ ژانر کمدی اجتماعی رفت

سینمای ما- سامان استرکی قصد دارد به عنوان دومین فیلم بلند سینمایی خود «راه پله» را جلوی دوربین ببرد. استرکی در این ارتباط گفت: فیلمنامه این کار که در ژانر کمدی اجتماعی است، توسط خودم به نگارش درآمده و تلاش می کنم برای ساخت آن با فارابی وارد مذاکره شویم. تهیه کنندگی این فیلم نیز توسط امیر عباس گردان انجام می شود.

وی همچنین درباره مراحل نهیی تله فیلم «برنده» گفت: مدتی پیش تصویربرداری این فیلم به پایان رسیده و اکنون در مرحله تدوین قرار دارد.
در تله فیلم "برنده" که محصول سیما فیلم است، مهرداد صدیقیان، محمدرضا داوود نژاد، امیر محمد سعیدی، ایلا تهرانی، مهدی باطبی، مهدی بوسلیک، احسان درویش، امیرحسین عباس نزاد و.... بازی می کنند‌.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: دو برادر برای گرفتن حق خود به روش‌های خاص و متفاوت روی می‌آورند. به نوعی "برنده" فیلمی ورزشی اجتماعی است و درباره زدوبندهای پشت پرده ورزش است.


منبع : مهر

به روز شده در : جمعه 5 خرداد 1391 - 21:8

نظرات

شاهین
يکشنبه 7 خرداد 1391 - 5:29
-6
موافقم مخالفم
 

من که خیلی وقته منتظر کار دوم آقای استرکی هستم.کار اول ایشون یعنی صندلی خالی هم از نظر فرم و هم از نظر درون مایه برای من بسیار دلچسب بود

كامران
يکشنبه 7 خرداد 1391 - 18:14
-7
موافقم مخالفم
 

اميدوارم سامان استركي از متفاوت بودن و تجربه گرايي صندلي خالي عقب نشيني نكرده باشه و سراغ تله فيلم سازي براي روزمرگي نره

سيمين
يکشنبه 7 خرداد 1391 - 18:23
-2
موافقم مخالفم
 

زير همين خبر يه لينك هست كه پروانه ساخت "شهر آيينه ها" با كارگرداني استركي صادر شده ولي خبري از اين فيلم نشد. اين يكي هم همين ميشه لابد...اين جواناي متفاوت نميتونن فيلم بسازن در اين شرايط

اضافه کردن نظر جدید
:             
:        
:  
:       
mobile view
...ǐ� �� ���� ����� ������� �?���?�


cinemaema web awardsCopyright 2005-2011 © www.cinemaema.com
استفاده از مطالب سایت سینمای ما فقط با ذکر منبع مجاز است
کلیه حقوق و امتیازات این سایت متعلق به گروه سینمای ما و شرکت توسعه فناوری نوآوران پارسیس است

مجموعه سایت های ما: سینمای ما، موسیقی ما، تئاترما، فوتبال ما، بازار ما، آگهی ما

 
close cinemaema.com ژ� ��� �?��� ��� ���?���