دانلود

 پيام تبريك دبير قبلي جشنواره فيلم فجر به دبير جديد : محمدرضا عباسيان دبیر سي‌ويكمين جشنواره‌ بين‌المللي فیلم فجر شد :: سينمای ما ::

   


پيام تبريك دبير قبلي جشنواره فيلم فجر به دبير جديد
محمدرضا عباسيان دبیر سي‌ويكمين جشنواره‌ بين‌المللي فیلم فجر شد

سينماي ما- طی حکمی از سوی جواد شمقدری رئیس سازمان سینمایی «محمد رضا عباسیان» به عنوان دبیر سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر منصوب شد. وي پيش از اين رياست موسسه رسانه‌هاي تصويري و دبيري اولين جشنواره بين‌المللي فيلم‌هاي ويدئويي تهران را بر عهده داشته است. به گزارش روابط عمومی سازمان سینمایی متن حکم شمقدری خطاب به عباسیان به شرح ذیل است:

«در استقبال از موسم سی ویکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر وتدارک شایسته برای برنامه‌ریزی و اجرای اصولی و شایسته آن ،شما را به اعتبار تجربه و پیشینه قابل اعتنا در عرصه‌های فرهنگی و هنری به عنوان دبیر سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر منصوب کرده و رجاء واثق دارم با ایده‌های تازه و ابتکاراتی که شورای سیاست‌گذاری جشنواره و صاحبان اندیشه به شما پیشنهاد می دهند، موجبات ثبت پر افتخار این دوره از جشنواره را در دفتر رخدادهای سینمایی کشور فراهم خواهد ساخت. جشنواره سی و یکم در اولین سال فعالیت سازمان سینمایی ،آغاز گر فصل جدید سینمای ایران است. بنابراین ضرورت دارد برای شکوفایی هر چه بیشتر سینمای مسئولیت پذیر و سینماگر متعهد به اتفاق همکاران سازمان سینمایی برنامه‌ریزی بایسته را انجام داده تا عموم علاقمندان ودوستداران سینمای ایران در فضایی سرشار از ذوق و خلاقیت،به تماشای زیبایی های سینمای پاکی و معنویت میهمان شوند.»

جشنواره فيلم كودك و نوجوان

طی احکامی از سوی جواد شمقدری رئیس سازمان سینمایی، «سید احمد میر‌علایی» به عنوان دبیر بیست و ششمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم کودک و نوجوان اصفهان ‌و «سید‌علیرضا سجاد‌پور»، «سعید رجبی‌فروتن، «مهدی مسعود شاهی»، «حسن نجاریان» و «بهمن حبشی» به عنوان اعضای شورای سیاستگذاری این جشنواره منصوب شدند. بر اساس گزارش روابط عمومی سازمان سینمایی، متن حکم سید احمد میر علایی به شرح ذیل است:

جناب آقای سید احمد میر علایی

با استعانت از نصرت و فیوضات الهی، فصل زرین دیگری با برگزاری جشنواره بین المللی فیلم کودک ونوجوان اصفهان برای کودکان ایران دوست داشتنی رقم خواهد خورد.

انتظار کودکان و نوجوانان ایران اسلامی آن است که سینمای ایران در مسیر پیشرفت و تعالی خود پرده های شور انگیز و چشم نوازی را به روی آنها بگشاید و همچون رنگین کمان ،آسمان خیال و اندیشه آنان را زینت بخشد.

با اعتنا به حسن سابقه و تجربه در برگزاری با شکوه و در خور سینمای ایران اسلامی به موجب این حکم مسئولیت دبیری بیست و ششمین دوره جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان اصفهان را به شما سپرده و شایسته است با جلب همراهی و همفکری همه دلسوزان به کسب رضایت حق تعالی و عموم مخاطبان ارجمند موفق باشید.

رئیس سازمان سینمایی در حکم جداگانه‌ای اعضای شورای سیاستگذاری بیست و ششمین جشنواره فیلم کودک و نوجوان اصفهان را منصوب کرد. متن حکم بشرح ذیل است:

جناب آقای سید علیرضا سجادپور/ جناب آقای سعید رجبی فروتن/ جناب آقای مهدی مسعود شاهی/ جناب آقای حسن نجاریان/ جناب آقای بهمن حبشی

بیست و ششمین دوره جشنواره فیلم کودک و نوجوان فرصت تازه ای برای ارزیابی کارنامه سینمای ایران با موضوع کودک و نوجوان است.بی شک هر ساله در کنار تماشاگران و منتقدان این گونه سینمایی،کودکان و نوجوانان ایران سرافراز،کنجکاوانه نظاره گر سبد تولیدات سینمای کودک هستند تا میزان و کیفیت توجه مدیران و سینماگران کشور را به سینمای مطلوب و خیال آفرین خود ببینند.

با امید به اینکه شاهد تدابیر وابتکارات نوینی در دوره آتی جشنواره فیلم کودک و نوجوان باشیم وانتظارت به حق مخاطبان و ولی نعمتان سینمای ایران را جامه عمل پوشیم به موجب این حکم شما را به عنوان عضو شورای سیاست گذاری جشنوار فیلم کودک و نوجوان اصفهان منصوب می نمایم.
مزید توفقیات شما را از خداوند بزگر خواستارم.

پيام تبريك محمد خزاعي

 محمدخزاعی دبیر سی‌امین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر و دوازدهمین جشنواره فیلم مقاومت ‌و دفاع مقدس انتصاب «محمدرضا عباسیان» به دبیری سی و یکمین جشنواره فیلم فجر و «سیداحمد میرعلایی» به دبیری جشنواره فیلم کودک و نوجوان اصفهان را تبریک گفت. وی طی یادداشتی خطاب به دبیران این دو رویداد مهم سینمایی کشور، اظهار امیدواری کرد در پرتو همدلی همه مدیران و سینماگران کشور شاهد برگزاری جشنواره‌هایی به یاد ماندنی و تاثیرگذار برای رشد و پیشرفت سینمای ایران باشیم.

وی تاکید کرد: یقیناً، وظیفه همه ماست که با همدلی و مساعدت، زمینه‌های برپایی جشنواره‌هایی باشکوه و جریان‌سازی را در مسیر اعتلای سینمای ایران فراهم نماییم و به تقویت پیوندهای درونی و وفاق خانواده سینما کمک کنیم.

بی تردید، دو جشنواره بین‌المللی فیلم فجر و فیلم کودک و نوجوان مهم‌ترین رویداد مبارک و پربرکت سالانه سینمای ایران است که آیینه تمام‌نمای غنا و قدرت و زیبایی و جایگاه سینماگران را در نزد در افکار عمومی متبلور می‌سازد.

به عنوان یک عضو کوچک خانواده بزرگ سینمای ایران برای شما بزرگواران در تحقق این رسالت خطیر و مهم آرزی موفقیت و سربلندی دارم.


منبع : سينماي ما- فارس

به روز شده در : سه‌شنبه 6 تير 1391 - 14:59

چاپ این مطلب |ارسال این مطلب | Bookmark and Share

اخبار مرتبط

نظرات

اضافه کردن نظر جدید
:             
:        
:  
:       
mobile view
...ǐ� �� ���� ����� ������� �?���?�


cinemaema web awardsCopyright 2005-2011 © www.cinemaema.com
استفاده از مطالب سایت سینمای ما فقط با ذکر منبع مجاز است
کلیه حقوق و امتیازات این سایت متعلق به گروه سینمای ما و شرکت توسعه فناوری نوآوران پارسیس است

مجموعه سایت های ما: سینمای ما، موسیقی ما، تئاترما، فوتبال ما، بازار ما، آگهی ما

 
close cinemaema.com ژ� ��� �?��� ��� ���?���