دانلود

جزئيات تازه از توليد و اجراي يك برنامه براي پخش در شبكه نمايش خانگي : سحر قريشي اولين بازيگري‌ست كه با «رالي ايراني» قرارداد بست/ مجری مسابقه بازیگر سینماست :: سينمای ما ::

   


جزئيات تازه از توليد و اجراي يك برنامه براي پخش در شبكه نمايش خانگي
سحر قريشي اولين بازيگري‌ست كه با «رالي ايراني» قرارداد بست/ مجری مسابقه بازیگر سینماست

سينماي ما- سحر قریشی بازیگر تلویزیون و سینما برای حضور در مسابقه «رالی ایرانی» به کارگردانی آرش معیریان قرارداد بست. «رالی ایرانی» یک فیلم ـ مسابقه است که برای اولین بار در سینمای ایران و برای نمایش خانگی ساخته می‌شود.

آرش معیریان برای کارگردانی این کار یک فیلمنامه دقیق دارد که بازیگران تنها از 50 درصد آن مطلع می‌شوند و بنابراین دائما در شرایط ‌پیش‌بینی نشده قرار می‌گیرند که باید در آن به تصمیم برسند و فی‌البداهه با یکدیگر رقابت می‌کنند. گروه بزرگ تولید و کارگردانی از هفته‌ها پیش از شروع رالی، همه شرایط را آماده می‌کنند و جای دوربین‌ها را پیدا می‌کنند و با در نظر گرفتن همه احتمالات و تصمیمات غیر مترقبه بازیگران، صحنه را آماده می‌کنند.

همچنین تعدد لوکیشن در این فیلم-مسابقه زیاد است به نحوی که تنها یک لوکیشن داخلی وجود دارد و باقی لوکیشن‌ها از تهران شروع می‌شود و تصویربرداری تا جاده‌ها، ترمینال، راه‌آهن و در نهایت شمال کشور ادامه پیدا می‌کند.

ویژگی‌ مسابقه «رالی ایرانی» این است که همزمان توسط 10 دوربین تصویربرداری می‌شود و یک دوربین اصلی همه‌ گروه‌ها را رصد می‌کند. بازیگران از وسائل مختلف از جمله هواپیماهای فوق سبک، قطار و قایق استفاده می‌کنند و مجبور می‌شوند غواصی و یا اسب سواری کنند. مجری مسابقه که یک بازیگر سینماست با تکنیک و ابزار خاص ارتباطی موقعیت همه بازیگران را در مسیر طولانی می‌بیند.

بازیگرانی که برای مسابقه «رالی ایرانی» انتخاب می‌شوند باید دارای ویژگی‌های خاصی باشند همچون جوان و خلاق بودن؛ البته برخی شخصیت‌های سوپراستار نیز در این مسابقه حضور دارند. همچنین این بازیگران باید توانایی انجام مراحل سخت را داشته باشند و برابری بین زن و مرد به لحاظ جسمی نیز برای انجام این مسابقه اهمیت دارد.

در مرحله پیش تولید تاکنون با 74 بازیگر صحبت شده و قرارداد 10 بازیگر بسته شده است. یکی از این بازیگران سحر قریشی است که قرارداد او دوشنبه ششم شهریور بسته شد. اسامی دیگر بازیگر نیز به زودی اعلام می‌شود.

«رالی ایرانی» شهریور‌ماه برای نمایش خانگی کلید می‌خورد. در این فیلم ـ مسابقه ، سه گروه بازیگران انتخاب می‌شوند و مسابقه را در سه شبانه‌روز به اتمام می‌رسانند.


منبع : خبر آنلاین

به روز شده در : سه‌شنبه 7 شهريور 1391 - 11:15

نظرات

ehsan
يکشنبه 12 شهريور 1391 - 9:25
10
موافقم مخالفم
 

به به سحر خانم قریشی میبینم دوباره شما رو بازیگر خطاب میکنم برگشت مجدد شما را به وادی سینما تبریک عرض میکنم

لطفا خوب باشید تا تهیه کننده ها با شما کار کنند متشکر

samin badrloo
پنجشنبه 16 شهريور 1391 - 2:3
0
موافقم مخالفم
 

khili dost daram biam ye test bedam

اضافه کردن نظر جدید
:             
:        
:  
:       
mobile view
...ǐ� �� ���� ����� ������� �?���?�


cinemaema web awardsCopyright 2005-2011 © www.cinemaema.com
استفاده از مطالب سایت سینمای ما فقط با ذکر منبع مجاز است
کلیه حقوق و امتیازات این سایت متعلق به گروه سینمای ما و شرکت توسعه فناوری نوآوران پارسیس است

مجموعه سایت های ما: سینمای ما، موسیقی ما، تئاترما، فوتبال ما، بازار ما، آگهی ما

 
close cinemaema.com ژ� ��� �?��� ��� ���?���