دانلود

واکنش تند بازیگر زن سريال «میلیاردر» به مسعود کرامتی: تكرار شود شكايت مي‌كنم : تنها دلیل دودستگی و تفرقه در گوره قبلي شخص شما بودید، نه دیگران!/ کسی که سازمان صدا و سیما صلاحیتش را برای کارگردانی کاری رد می‌کند، در شأنش نیست در مورد بازی من نظر بدهد :: سينمای ما ::

   سينماي ما- چهارشنبه هفته گذشته مسعود کرامتی، کارگردان قبلی سریال «شرکت» که این روزها باتغییر نام به «میلیاردر» و توسط علیرضا امینی مقابل دوربین رفته، در گفت وگويي كه در سايت "سينماي ما" هم منتشر شده، انتقاداتی را به نحوه کنار رفتن خود از این پروژه و سازندگان آن مطرح کرد. فریبا نادری یکی از بازیگران فعلی سریال در پاسخ به این گفته ها، یادداشتی را نوشته است که به نقل از «بانی فیلم» در ادامه از نظرتان می‌گذرد.

بی‌حاشیه‌ترین بودیم نه درجه سه!

1- بعد از متوقف شدن سریال «شرکت» دوستان در مطبوعات مدام با من تماس می گرفتند و حتی با من مصاحبه کردند که فریبا جریان متوقف شدن این سریال و تعویض تیم و کارگردان کار چه بود؟! اما من همانطور که در مصاحبه‌هایم هم کاملاً مشخص است، هیچ جواب درستی به دوستانم ندادم و مدام هم به آنها گوشزد می کردم مرا وارد حاشیه نکنید. دلایل متوقف شدن سریال شرکت تنها اختلاف نظری بوده که بین تهیه کننده و کارگردان کار ایجاد شد و به من بازیگر هیچ ربطی ندارد. در مصاحبه هایم از آقای کرامتی به نیکی یاد کردم و اینکه نتوانستم در ادامه راه بیشتر از ایشان بیامورم و....

2- با این حال در کمال تعجب دیدم که آقای کرامتی در مصاحبه روز چهارشنبه خود با خبرگزاری مهر درمورد متوقف شدن سریال «شرکت» نه تنها جانب اعتدال را پیش نگرفتند که من و سحر(زکریا) را هم مورد عنایت خود قرار دادند!!!! اما لازم می دانم اینجا چند نکته را به آقای مسعود کرامتی تنها به عنوان یادآوری بگویم.
آقای کرامتی! من انتخاب شما برای سریال شرکت نبودم، بلکه به دعوت دفتر حنان فیلم به این سریال آمدم. به خاطر دارم روزی که شما و گروه از دفتر اخراج شدید، بسیاری از عوامل شما با پیامک‌هایشان از من می‌خواستند وساطتشان را پیش آقای عباس زاده کنم تا به کار برگردند، اما آقای عباسی زاده به هیچ عنوان قبول نمی‌کرد. به عنوان بازیگری که در طول این پروژه با شما کار می‌کردم، می دیدم که تنها دلیل دودستگی و تفرقه، شخص شما بودید، نه دیگران! ضمناً آقای کرامتی اصلاً قشنگ نیست که اگر با کسی اختلافی دارید، این اختلاف به بی احترامی ختم شود، آن هم بی احترامی به مدیر شبکه اول سیما و تهیه کننده‌ای که از سازمان صدا و سیما مجوز دارد. آیا شما باید حیثیت شخصی که شما را ازکار اخراج کرده، اینگونه زیر سؤال ببرید؟!!

3- من فریبا نادری کارم را در بازیگری با مرحوم مسعود رسام شروع کردم و تا به امروز یا در سریالی بازی نداشتم، یا اگر که داشتم، نقش محوری کار با من بوده است. تا امروز هم اگر سوپراستار تلویزیون نبودم، اما بازیگر نقش‌های اول همة سریال‌هایی که بازی کردم، بودم!!!

همینطور سحر زکریا؛ به خاطر ندارم تا به حال او را در مقام بازیگر درجة دو دیده باشم!! آقای کرامتی !من فکر می‌کنم کسی که سازمان صدا و سیما صلاحیتش را برای کارگردانی کاری رد می کند، در شأنش نیست در مورد بازی من نظر دهد و یا حتی برای کیفیت بازی من درجه انتخاب کند!! خوشحالم که تا به حال فرصت همکاری با کارگردانانی چون رضا کریمی، علیرضا امینی، محمدرضا ورزی، سیروس مقدم و... مرحوم مسعود رسام را داشته‌ام. شاید بازیگر درجه سوم باشم، اما کارگردانی نیستم که به دلایل کاملاً معلوم مرا از دفتر اخراج کنند.من و سحر زکریا در این کار قطعاً بی‌حاشیه‌ترین بودیم که گروه دوم هم ما را به کار دعوت کرد.

4- من قبلاًهم با علیرضا امینی کار کرده بودم. همه آقای امینی را می شناسند و او احتیاجی به تعریف من ندارد، اما این را بگویم که کار هم با ایشان و هم با گروه ایشان را اصلاً قابل قیاس با گروه گذشته نمی بینم. آقای امینی روزی که قرار شد کارگردانی کار را بر عهده بگیرد، آنقدر دستش باز بود که می توانست مرا کنار بگذارد، اما این کار را نکرد، پس حتماً بازی‌ام برای ایشان قابل قبول بوده است. در آخر یادآوری می‌کنم اگر قرار باشد بار دیگر از جانب کسی به من یا سحر زکریا و یا آقایان عباسی زاده و امینی و گروه سریال«میلیاردر» توهینی شود، قطعاً از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهم کرد.


به روز شده در : دوشنبه 1 آبان 1391 - 10:51

چاپ این مطلب |ارسال این مطلب | Bookmark and Share

اخبار مرتبط

نظرات

اضافه کردن نظر جدید
:             
:        
:  
:       
mobile view
...ǐ� �� ���� ����� ������� �?���?�


cinemaema web awardsCopyright 2005-2011 © www.cinemaema.com
استفاده از مطالب سایت سینمای ما فقط با ذکر منبع مجاز است
کلیه حقوق و امتیازات این سایت متعلق به گروه سینمای ما و شرکت توسعه فناوری نوآوران پارسیس است

مجموعه سایت های ما: سینمای ما، موسیقی ما، تئاترما، فوتبال ما، بازار ما، آگهی ما

 
close cinemaema.com ژ� ��� �?��� ��� ���?���