دانلود

بامداد یکشنبه سوم دی در منزل مسکونی با اصابت سر با جسم سخت : نیما نهاوندیان مجری جوان برنامه‌های ورزشی بر اثر عارضه مغزی درگذشت :: سينمای ما ::

   


بامداد یکشنبه سوم دی در منزل مسکونی با اصابت سر با جسم سخت
نیما نهاوندیان مجری جوان برنامه‌های ورزشی بر اثر عارضه مغزی درگذشت

سینمای ما- مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ، صبح امروز از کشف جسد یکی از مجریان صدا و سیما در منزل شخصی‌اش خبر داد. بر اساس گزارش مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ بامداد یکشنبه سوم دیماه در پی تماس تلفنی با مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر فوت فردی بنام "نیما" از مجریان صدا و سیما در منزل شخصی اش، بلافاصله مامورین کلانتری 137 شهرآرا و کارآگاهان جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ در محل حاضر و ضمن حفظ صحنه، به بررسی در این خصوص پرداختند.
جسد متوفی جهت تشخیص علت فوت به پزشکی قانونی منتقل شد و پس از تحقیقات قضایی و پلیسی در این زمینه اعلام شد که نیما نهاوندیان مجری جوان برنامه‌های ورزشی شبکه دو سیما بر اثر عارضه مغزی دار فانی را وداع گفته است.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو سیما، نیما نهاوندیان متولد سال 1360 در شهرستان گرگان بود که از سال 1382 همکاری با سازمان صدا‌و‌سیما را آغاز کرد. اجرای چند دوره برنامه «ورزش از نگاه دو»، «طعم ورزش»، «توپ طلایی»، «دورخیز»، «هفت سنگ» و «عید کبریا» از جمله برنامه‌های نهاوندیان در شبکه دو سیما بود.

برخی منابع غیررسمی درباره مرگ این مجری اعلام کردند که او در خانه تنها بوده و صبح پس از بیدار شدن از خواب و اتفاقی شبیه به سکندری خوردن و اصابت سر با جسم سخت جان خود را از دست داده است. خانواده او پس از مراجعت به منزل و مشاهده ماجرا به سرعت با پلیس تماس گرفته‌اند. هنوز هیچ منبع رسمی علت اصلی مرگ نهاوندیان را اعلام نکرده است.


منبع : فارس خبرآنلاین

به روز شده در : يکشنبه 3 دي 1391 - 12:50

چاپ این مطلب |ارسال این مطلب |

نظرات

اضافه کردن نظر جدید
:             
:        
:  
:       
mobile view
...ǐ� �� ���� ����� ������� �?���?�


cinemaema web awardsCopyright 2005-2011 © www.cinemaema.com
استفاده از مطالب سایت سینمای ما فقط با ذکر منبع مجاز است
کلیه حقوق و امتیازات این سایت متعلق به گروه سینمای ما و شرکت توسعه فناوری نوآوران پارسیس است

مجموعه سایت های ما: سینمای ما، موسیقی ما، تئاترما، فوتبال ما، بازار ما، آگهی ما

 
close cinemaema.com ژ� ��� �?��� ��� ���?���