دانلود

 بازنگری ستاره مطرح هالیوود در سینما و زندگی خصوصی: خوشبختم و از چیزی شکایت ندارم : لئوناردو دی‌کاپریو برای مدت نامعلومی از سینما کناره‌گیری می‌کند :: سينمای ما ::

   


بازنگری ستاره مطرح هالیوود در سینما و زندگی خصوصی: خوشبختم و از چیزی شکایت ندارم
لئوناردو دی‌کاپریو برای مدت نامعلومی از سینما کناره‌گیری می‌کند

سینمای ما- لئوناردو دی‌کاپریو پس از بازی در سه فیلم پیاپی قصد دارد به مدتی نامعلوم از سینما کناره‌گیری کند. ستاره‌ی سینمای هالیوود که جدیدا در فیلم «گتسبی بزرگ» درخشیده،‌ گفته که ترجیح می‌دهد برای مدتی از سینما فاصله بگیرد و به خود استراحت بدهد. ستاره «تایتانیک» در این‌باره گفت: پس از بازی در سه فیلم پیاپی، احساس می‌کنم کمی به هواخوری نیاز دارم. باید برای خودم کمی زمان بخرم و بیشتر به کارهای محیطی بپردازم، اموراتی جدا از فیلمسازی و بازیگری.

دی‌کاپریو در ادامه گفت: من سه فیلم را پشت سر هم انجام دادم ... این یک وفقه دائمی نیست،‌ اما دوره‌ای است که زمان مشخصی نخواهد داشت... شاید چند ماه برای انجام دادن کارهایی متفرقه.

این هنرپیشه‌ی نام‌آشنا همچنین خاطرنشان کرد که کار زیاد، روی زندگی شخصی‌اش هم تاثیر گذاشته، اما مزایای آن به نقاط ضعف برتری داشته است. دی کاپریو می گوید ممکن است وقت ایجاد وقفه‌ای در بازیگری رسیده باشد. او می‌گوید: برای من در حال حاضر، کمی استراحت کردن مهم است. کمی دور بودن از بازیگری. نه یک دوری همیشگی و یا استراحت نامشخص، اما می دانید! چند ماه که بتوانم استراحت کنم.

به گزارش دیجیتال اسپای،‌ دی‌کاپریو که اخیرا «جانگوی آزادشده» را روی پرده داشت،‌ افزود: هر چیزی قیمتی دارد،‌ اما هربار به خودم گوش می‌دهم که درباره‌ی آن ارز‌ش‌ها صحبت می‌کنم،‌ حالم شدیدا خراب می‌شود چون من واقعا خوشبختم که می‌توانم این کارها را انجام دهم. من انسان خوشبختی هستم و چیزی برای شکایت کردن ندارم.

دی‌کاپریو همچینین طی مصاحبه‌اش درباره‌ی تناقض شغل بازیگری با زندگی خصوصی‌اش گفت: هنرپیشه شدن انتخابی آگاهانه است. تو وقتی می‌خواهی در دنیا به شهرت برسی،‌ زندگی خصوصی‌ات به عمومی تبدیل می‌شود. اما همان‌طور که گفتم تو خود را با این شرایط وفق می‌دهی. با توجه به اینکه تولد 40 سالگی او در سال آینده فرا می رسد این سوال که آیا ازدواج می کند یا خیر هنوز باقی است. زمانی که از او پرسیدند آیا ازدواج می‌کند یا خیر؟ جواب داد: هر موقعی که پیش بیاید این کار را می‌کنم. باید ببینیم در آینده چه اتفاقی می افتد. من سعی نمی‌کنم تعیین کنم که در آینده چه اتفاقی می‌افتد.

«گتسبی بزرگ» از روز 10 می روی پرده‌ی سینماهای آمریکا می‌رود. این فیلم که برگرفته از رمان معروف «اسکات فیتزجرالد» است،‌ آغازگر شصت‌وششمین جشنوراه‌ی فیلم کن خواهد بود.


منبع : خبرآنلاین - مهر

به روز شده در : جمعه 13 ارديبهشت 1392 - 20:23

چاپ این مطلب |ارسال این مطلب | Bookmark and Share

اخبار مرتبط

نظرات

اضافه کردن نظر جدید
:             
:        
:  
:       
mobile view
...ǐ� �� ���� ����� ������� �?���?�


cinemaema web awardsCopyright 2005-2011 © www.cinemaema.com
استفاده از مطالب سایت سینمای ما فقط با ذکر منبع مجاز است
کلیه حقوق و امتیازات این سایت متعلق به گروه سینمای ما و شرکت توسعه فناوری نوآوران پارسیس است

مجموعه سایت های ما: سینمای ما، موسیقی ما، تئاترما، فوتبال ما، بازار ما، آگهی ما

 
close cinemaema.com ژ� ��� �?��� ��� ���?���