دانلود

گلایه و ابراز تنفر تکان‌دهنده همسر شاپور قريب به بهانه دعوت مسوولان جشنواره كودك : بهتر نيست خرج این نمايش را صرف آسايش شاپور بكنيد؟/ ممكن است با حرف‌هاي من همين 180 هزار تومان ماهيانه را هم قطع كنند! :: سينمای ما ::

   


گلایه و ابراز تنفر تکان‌دهنده همسر شاپور قريب به بهانه دعوت مسوولان جشنواره كودك
بهتر نيست خرج این نمايش را صرف آسايش شاپور بكنيد؟/ ممكن است با حرف‌هاي من همين 180 هزار تومان ماهيانه را هم قطع كنند!

سینمای ما- شاپور قريب به‌رغم دعوت مسوولان در جشنواره‌‌ فيلم كودك اصفهان نمي‌رود. همسر اين كارگردان سينما با اعلام اين مطلب گفت: چند روز پيش آقاي ميرعلايي مجدد تماس گرفتند و گفتند هر جوري كه هست شرايط حضور شاپور را به اتفاق من و پسرم در اصفهان فراهم مي‌كنند، اما من دوست ندارم شاپور قريب را با اين وضعيت كه تنها يك پوست و استخوان شده است به اصفهان ببرم.

وي خطاب به مديرعامل بنياد سينمايي فارابي ادامه داد: من از آقاي ميرعلايي گلايه كردم كه شما به عيادت شاپور آمديد و حتي تشك لرزاني كه خودتان وعده داديد را هم فراهم نكرديد. وقتي من مغزم آسايش ندارد و مدام نگراني فردا را دارم، چطور مي‌توانم به اصفهان بيايم و بهتر نيست اين همه خرجي كه براي نمايش انجام مي‌دهيد را صرف آسايش خود شاپور بكنيد.

همسر شاپور قريب ادامه داد: باز هم مي‌خواهند يك تكه كاغذ به او بدهند چيزي كه دوچمدان پر در خانه است اما آيا اين‌ها نان و آب مي‌شود؟ متاسفانه از وقتي چشم در محيط هنري باز كردم وضعيت پدرم (خاني فيلم‌بردار قديمي) و همسرم را ديدم، از سينمايي كه آدم‌هايش چنين سرنوشتي دارند، متنفرباز هم مي‌خواهند يك تكه كاغذ به او بدهند چيزي كه دوچمدان پر در خانه است اما آيا اين‌ها

او با اشاره به وضعيت شاپور قريب اظهار كرد: حواس پرتي‌اش بيشتر شده و گاهي مواقع حتي من و پسرم را نمي‌شناسد و اكثر مواقع خواب است. متاسفانه مقابل چشمانم مانند شمع در حال آب شدن است و كاري ‌هم نمي‌توانيم بكنيم و تنها بايد ناظر باشيم.اين وضعيت را نمي‌توانم پيش خودم حلاجي كنم اما مي‌دانم هيچ كار خدا بي‌حكمت نيست.

همسر شاپور قريب خاطرنشان كرد: ممكن است با اين حرف‌هاي من همين 180 هزار تومان ماهيانه‌اي را هم كه مي‌دهند قطع كنند، اما من به خود مسولان پيگر هم گفتم آيا خود شما با اين پول سه روز را مي‌توانيد بگذرانيد كه من بايد يك ماه صرف خورد و خوراك، قبض‌ها و هزينه پزشك كنم؟!

شاپور قريب متولد 15 آذر 1311 در تهران است و در كارنامه فيلمسازيش ساخت آثاري چون «كاكو»، «غريبه»، «خروس»،«بت شكن»، «سه ماه تعطيلي»، «بگذار زندگي كنم»،«سايه‌هاي غم»،«بازگشت قهرمان»، «اشك و لبخند»، «كفش‌هاي جيرجيرك دار من»، اپيزودي از فيلم «ملاقات» و فيلم موفق كودك و نوجوان «هفت تيرهاي چوبي» به چشم مي‌خورد.

شاپور قريب به عنوان مهمان ويژه به بيست و پنجمين جشنواره بين‌المللي فيلم‌هاي کودکان و نوجوانان دعوت شده است.


منبع : ایسنا

به روز شده در : جمعه 27 آبان 1390 - 1:38

چاپ این مطلب |ارسال این مطلب | Bookmark and Share

اخبار مرتبط

نظرات

mahsa
جمعه 27 آبان 1390 - 18:58
-10
موافقم مخالفم
 

بنده خدا حق داره اخ با 180000 تومان میشه زندگی کرد


جمعه 27 آبان 1390 - 23:55
10
موافقم مخالفم
 

khodaya be ki bayad shekayat kard?in rasme mardanegi hast?

مهراد
دوشنبه 30 آبان 1390 - 8:28
2
موافقم مخالفم
 

تاسف باره و آزاردهنده


سه‌شنبه 1 آذر 1390 - 12:14
1
موافقم مخالفم
 

حتما اين 180 هزار تومان هم يارانه خانوارشان است.

اضافه کردن نظر جدید
:             
:        
:  
:       
mobile view
...ǐ� �� ���� ����� ������� �?���?�


cinemaema web awardsCopyright 2005-2011 © www.cinemaema.com
استفاده از مطالب سایت سینمای ما فقط با ذکر منبع مجاز است
کلیه حقوق و امتیازات این سایت متعلق به گروه سینمای ما و شرکت توسعه فناوری نوآوران پارسیس است

مجموعه سایت های ما: سینمای ما، موسیقی ما، تئاترما، فوتبال ما، بازار ما، آگهی ما

 
close cinemaema.com ژ� ��� �?��� ��� ���?���