«بوسیدن روی ماه» پاییز اکران می‌شود + پوستر فيلم : كنايه سازندگان «بوسیدن روی ماه»به عدم اكران نوروزي در پوستر فيلم :: سينمای ما ::

   


«بوسیدن روی ماه» پاییز اکران می‌شود + پوستر فيلم
كنايه سازندگان «بوسیدن روی ماه»به عدم اكران نوروزي در پوستر فيلم

سینماي ما- فیلم سینمایی «بوسیدن روی ماه» به کارگردانی همایون اسعدیان، پاییز روی پرده سینماها می رود. به گزارش روابط عمومی فیلم «بوسیدن روی ماه»، پس از فراهم نشدن فرصت نمایش عمومی برای این فیلم در نوروز 1391 و برخلاف تبلیغات و برنامه‌ریزی‌هایی که برای نمایش آن در این فرصت انجام شده بود، زمان اکران این فیلم عقب افتاد.

بالاخره در روزهای پایانی سال 1390 پروانه نمایش عمومی فیلم صادر شد تا با از دست رفتن زمان اکران نوروز برنامه‌ریزی‌ها برای فرصت دیگری آغاز شود. طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته تازه‌ترین ساخته منوچهر محمدی و همایون اسعدیان پنجم مهرماه سال 1391 در سینماها اکران عمومی خواهد شد.
تغییر در زمان اکران فیلم با توجه به اینکه پیش از این وعده دیدار با آن بهار 1391 عنوان شده بود، چنین ذکر شده است: «با بهار طبیعت خواستیم بیاییم، نشد! به ناچار با بهار رنگ‌ها می‌آییم، 5 مهر 1391».

نمایش این فیلم در سی‌امین جشنواره فیلم فجر با استقبال تماشاگران روبرو شد و آن را در جایگاه دوم انتخاب‌های مردمی قرار داد، فیلمی که به انتظار دو مادر برای بازگشت فرزندهایشان می‌پردازد.

شیرین یزدان‌بخش، رابعه مدنی، سعید پورصمیمی، شاهرخ فروتنیان، مسعود رایگان، صابر ابر، شبنم مقدمی، شیدا خلیق، امیرحسین رستمی و لیلی فرهادپور بازیگران این فیلم هستند.


منبع : خبرانلاين

به روز شده در : دوشنبه 28 فروردين 1391 - 16:6

چاپ این مطلب |ارسال این مطلب | Bookmark and Share

اخبار مرتبط

نظرات

اضافه کردن نظر جدید
:             
:        
:  
:       
mobile view
...ǐ� �� ���� ����� ������� �?���?�


cinemaema web awardsCopyright 2005-2011 © www.cinemaema.com
استفاده از مطالب سایت سینمای ما فقط با ذکر منبع مجاز است
کلیه حقوق و امتیازات این سایت متعلق به گروه سینمای ما و شرکت توسعه فناوری نوآوران پارسیس است

مجموعه سایت های ما: سینمای ما، موسیقی ما، تئاترما، فوتبال ما، بازار ما، آگهی ما

 
close cinemaema.com ژ� ��� �?��� ��� ���?���