دانلود

واکنش بازیگر «می‌خواهم زنده بمانم» به نحوه خاکسپاری ایرج قادری : از دفن آقای قادری به این صورت متاسف و متعجب هستم :: سينمای ما ::


   


واکنش بازیگر «می‌خواهم زنده بمانم» به نحوه خاکسپاری ایرج قادری
از دفن آقای قادری به این صورت متاسف و متعجب هستم

سینمای ما- فاطمه گودرزی معتقد است مرحوم ایرج قادری شایستگی داشت در یک مراسم ویژه‌ به خاک سپرده شود. فاطمه گودرزی که در فیلم «می‌خواهم زنده بمانم» با ایرج قادری همکاری داشت، درباره درگذشت این هنرمند سینما، گفت: «مسلم است شنیدن خبر مرگ هر انسان ناراحت کننده است. بعد از شنیدن فوت آقای قادری خیلی ناراحت شدم. ما چند ماه با هم همکاری داشتیم و ماحصل این همکاری فیلم ماندگار و خوبی شد که مردم آن را پسندیدند. »  
فاطمه گودرزی ادامه داد: «در دو، سه روز اخیر شنیدم ایشان در کماست و اتفاقا می‌خواستم بروم بیمارستان تا او را از نزدیک ببینم که خبر فوتشان را شنیدم.»
گودرزی با اشاره به دفن قادری در سکوت خبری و بدون برگزاری مراسمی ویژه، افزود: «بعید می‌دانم این خواست آقای قادری باشد. بالاخره هر هنرمندی که مردم به او علاقه‌ دارند، دوست دارد همان مردم در خاکسپاری‌اش حضور داشته باشند. من واقعا از دفن آقای قادری به این صورت متاسف و متعجب هستم. فکر می‌کنم حتما باید مراسمی در شان ایشان برگزار می‌شد.»
وی همچنین ادامه داد: «فکر می‌کنم حالا که خانه سینما منحل شده است گرفتن مراسم برای آقای قادری برعهده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.»
گودرزی با یادآوری دوران همکاری با قادری در فیلم «می‌خواهم زنده بمانم»، خاطرنشان کرد: «ایشان انسانی راستگو و صادق بود. این ویژگی آقای قادری برای من جذاب است و فکر کنم در وهله اول همین صداقت مهم باشد.»
ایرج قادری بامداد روز یکشنبه در 77 سالگی در تهران درگذشت و چند ساعت بعد در یک مراسم ساده در بهشت بی‌بی سکینه در کرج به خاک سپرده شد.


منبع : خبرآنلاین

به روز شده در : دوشنبه 18 ارديبهشت 1391 - 12:42

چاپ این مطلب |ارسال این مطلب | Bookmark and Share

اخبار مرتبط

نظرات


سه‌شنبه 19 ارديبهشت 1391 - 11:34
2
موافقم مخالفم
 

شما در بیمارستان به ایشون سر میزدید بعد از این گلایه های آبکی میکردین خانم ...


چهارشنبه 20 ارديبهشت 1391 - 8:57
0
موافقم مخالفم
 

خوب معلوم است چرا اینگونه ایشان دفن شدند اجازه تشییع باشکوه را ندادند

اضافه کردن نظر جدید
:             
:        
:  
:       
mobile view
...ǐ� �� ���� ����� ������� �?���?�


cinemaema web awardsCopyright 2005-2011 © www.cinemaema.com
استفاده از مطالب سایت سینمای ما فقط با ذکر منبع مجاز است
کلیه حقوق و امتیازات این سایت متعلق به گروه سینمای ما و شرکت توسعه فناوری نوآوران پارسیس است

مجموعه سایت های ما: سینمای ما، موسیقی ما، تئاترما، فوتبال ما، بازار ما، آگهی ما

 
close cinemaema.com ژ� ��� �?��� ��� ���?���