علي عطشاني حرف‌هاي تند و تيزش درباره عليرضا سجادپور را تكذيب كرد
کریم باقری در ‌«آقای الف» نقش خودش را سه بعدی بازی می‌کند

سينماي ما- علی عطشانی کارگردان "آقای الف" عنوان کرد كه کریم باقری در این فیلم سه بعدی در نقش خود بازی می کند. عطشانی در این ارتباط گفت: من خودم پرسپولیسی هستم و علاقمند بودم از حضور وی در یکی از آثارم استفاده کنم. کریم باقری در نقش خودش به عنوان یک فوتبالیست در دو جلسه کاری بین چهار تا شش سکانس به ایفای نقش می پردازد.

وی افزود: وی وقتی فیلمنامه "آقای الف" را خواند از متن استقبال کرد. خوشبختانه تا حدودی با کارهای قبلی من هم آشنایی داشت و این موضوع به ما کمک کرد.

عطشانی درباره ساخت یک فیلم دیگر سه بعدی توسط بهروز افخمی گفت: این یک فیلم 15 دقیقه ایست است که جز آثار کوتاه به حساب می آید و ارتباطی با یک فیلم بلند ندارد. همچنین مهران رجبی نیز به ترکیب بازیگران این فیلم اضافه شده است.

وی همچنین درباره نقل قولی از وی در سایت‌های خبری مبنی بر اینکه "سجادپور با پنبه سر می برد" گفت: من در طول عمر کاری ام با معاونت سینمایی و اداره نظارت و ارزشیابی تعاملی درست و همراهی خوبی داشته ام این همکاری و همفکری در طول مدیریت سجادپور در اداره مذکور به نقطه ای در خور احترام رسیده است .

عطشانی افزود: چند روز پیش به بهانه اکران و استقبال از فیلم "دموکراسی تو روز روشن" در شهر همدان در جمع علمی و پرشور دانشجویان به گفتکو و نقادی فیلم نشستیم . جلسه با خوبی همراه با تیزبینی بی نظیر دانشجویان همدانی به پایان رسید. فردا صبح در اینترنت جملاتی به نقل از خودم در برخی از سایت ها و نشریات دیدم که برای خودم و مطمئناً حاضران در آن جلسه تازگی داشت. این جملاتِ تیترساز هیچکدام قرین با حقیقت نیست.


منبع : مهر

به روز شده در : دوشنبه 8 خرداد 1391 - 2:8

نظرات

حمید عطشانی از خوزستان -حمیدیه
دوشنبه 8 خرداد 1391 - 10:28
-2
موافقم مخالفم
 

می توانم اقای با آقای علی عطشانی آشنا بشوم؟

اضافه کردن نظر جدید
:             
:        
:  
:       
mobile view
...ǐ� �� ���� ����� ������� �?���?�


cinemaema web awardsCopyright 2005-2011 © www.cinemaema.com
استفاده از مطالب سایت سینمای ما فقط با ذکر منبع مجاز است
کلیه حقوق و امتیازات این سایت متعلق به گروه سینمای ما و شرکت توسعه فناوری نوآوران پارسیس است

مجموعه سایت های ما: سینمای ما، موسیقی ما، تئاترما، فوتبال ما، بازار ما، آگهی ما

 
close cinemaema.com ژ� ��� �?��� ��� ���?���