دانلود

هنگامه قاضياني از حواشي «روزهاي زندگي» و بازيگري سينما مي‌گويد : بازی در «روزهای زندگی» را رد کردم، اما فرخ‌نژاد گفت فیلمنامه خوبی دارد/ موقع انفجار فکر کردم حتماً کر شده‌ام! :: سينمای ما ::


   سينماي ما- هنگامه قاضیانی بازیگر سینمای ایران که این روزها درام دفاع مقدسی «روزهای زندگی» را روی پرده دارد، در تازه ترین گفتگوی خود با گلاویژ نادری در مجله «24»،  درباره گروه‌بازی و رفيق‌بازي در سینمای ایران و همکاری با پرویز شیخ طادی و حميد فرخ‌نژاد هم سخن گفته است. بخش‌هایی از گفته‌های قاضیانی را در ادامه می‌خوانید:

من گروه ندارم
در صنف ما همه گروه گروه می‌شوند، اما من گروه ندارم. کسانی که در گروهها هستند به هم کمک می کنند و به هم کار می دهند. کارنامه هنری مرا که نگاه کنید ردپایی از رفاقت پیدا نمی کنید.

دشمن مقابل ما نشسته
از ما می پرسند چرا شما وقتی در جشنواره بالای سن می روید حالتان بد است برای اینکه دشمن مقابل ما نشسته. چه کسی گفته دشمن بیرون است؟ دشمن از خودمان است؛ روبروی من نشسته و به من لبخند الکی می زند.

فرخ‌نژاد بعد از خروج از پروژه چه گفت؟
وقتی آقای فرخ‌نژاد از پروژه «روزهای زندگی» رفت، به ایشان تلفن کردم و گفتم که من با اجازه شما این راه را ادامه میدهم اما دوست ندارم عدم رضایت شما در این کار باشد. عین جمله ایشان این بود که «نه، تو به نقشت ادامه بده».

بازی در «روزهای زندگی» را رد کردم
جالب اینکه من اول فیلمنامه را رد کرده بودم اما آقای فرخ نژاد تماس گرفتند و گفتند «روزهای زندگی» فیلمنامه خوبی دارد و کار خوبی میشود. شک داشتم که فیلمنامه و فیلم همان که باید بشود و در اجرا چیز دیگری از کار درنیاید.

فکر کردم حتما کر شده ام!
سر اولین انفجار با اینکه می دانستم آقای روزبهانی در جلوه های ویژه خیلی مهارت دارند اما باز هم خیلی ترس داشتم. وقتی در فاصله نیم متری من یک انفجار سنگین گذاشتند، بعد از این انفجار دنیا برایم تعطیل شده بود و فکر کردم من در این دنیای تعطیل یک کار می توانم بکنم و آن هم این است که صدایم را بروم و دیالوگم را بگویم. بعد از این اتفاق همه آمدند و به من گفتند عادی است اما من باور نمی کردم و گریه می کردم و می گفتم حتما کر شده ام.

تورج اصلانی به ما انرژی داد
تورج اصلانی کار را دید و برای یک کار متفاوت جنگی به ما انرژی داد. اصلانی جزو سینماگرانی است که من به شدت به نگاه بی عقده و غیرمغرضانه و صراحتش اعتقاد دارم.


منبع : شبكه ايران

به روز شده در : دوشنبه 8 خرداد 1391 - 8:3

چاپ این مطلب |ارسال این مطلب | Bookmark and Share

اخبار مرتبط

نظرات

خیر
سه‌شنبه 9 خرداد 1391 - 18:56
-8
موافقم مخالفم
 

دشمن از خودمان است؛ روبروی من نشسته و به من لبخند الکی می زند.

دقیقا

dastan
سه‌شنبه 16 خرداد 1391 - 2:36
1
موافقم مخالفم
 

من بازی خانم قاضیانی رو در فیلم به همین سادگی‌ برای همیشه تحسین خواهم کرد و بنظرم قابل احترام هستند ولی‌ مایلم این احترام ماندنی شود روزی که سیمرغ می‌گرفتند برای روزهای زندگی‌،گفتند مثل اینکه انتظار مرا نداشتید و بعد گفتند که زمان با هوشتر از اینهاست اگر اشتباه نکنم اون موقع منظورشونو خوب متوجه نشدم ولی‌ با این مطلب که خواندم فهمیدم دلشان پر است اینهم به خودی خود عیبی ندارد ولی‌ در مجموعه حرفشان یک جور منزه طلبی و خود را جدا از دیگران دیدن دیدم ،" من گروه ندارم و دشمنان با لبخند و تورج اصلانی بی‌ عقده و غرض "و اینها ،من احساس می‌کنم این دشمنان با لبخند و بی‌ لبخند در تمام جامعه بوده و خواهند بود واقعا کشف جدیدی نیست جز اینکه بخواهیم بگوییم ما از آنها نیستیم و چه خوب صادق بودن متین بودن بی‌ عقده بودن و ،،،،ولی‌ بهتر نیست ما با منشمان ، انتخابمان و زندگیمان آنرا منتقل کنیم

اضافه کردن نظر جدید
:             
:        
:  
:       
mobile view
...ǐ� �� ���� ����� ������� �?���?�


cinemaema web awardsCopyright 2005-2011 © www.cinemaema.com
استفاده از مطالب سایت سینمای ما فقط با ذکر منبع مجاز است
کلیه حقوق و امتیازات این سایت متعلق به گروه سینمای ما و شرکت توسعه فناوری نوآوران پارسیس است

مجموعه سایت های ما: سینمای ما، موسیقی ما، تئاترما، فوتبال ما، بازار ما، آگهی ما

 
close cinemaema.com ژ� ��� �?��� ��� ���?���