دانلود

ميني‌سريال «ديوار» ویژه هفته نیروی انتظامي ساخته مي‌شود : سيروس مقدم و داريوش فرهنگ براي كارگرداني سريال روی صندلی کارگردانی مي‌نشينند :: سينمای ما ::

   


ميني‌سريال «ديوار» ویژه هفته نیروی انتظامي ساخته مي‌شود
سيروس مقدم و داريوش فرهنگ براي كارگرداني سريال روی صندلی کارگردانی مي‌نشينند

سينماي ماـ مجموعه تلویزیونی «دیوار» به کارگردانی سیروس مقدم از اوایل تیرماه آینده پیش تولید رسمی خود را آغاز خواهد کرد و گروه هم‌اکنون انتخاب بازیگران را در دستور کار دارند. تاکنون حضور آتیلا پسیانی و مهدی سلطانی در این سریال قطعی شده است. سلطانی از ماه رمضان دو سال پیش که با حضوری موفق در سریال «در مسیر زاینده‌رود» ساخته حسن فتحی برای مخاطبان تلویزیون به چهره‌ای سرشناس بدل شد، کار شاخصی در این رسانه نداشت. آخرین بازی او چندی پیش در سریال «عکاسخانه» (فرزین مهدی‌پور) شبکه دو بود که دیده نشد.

فیلمنامه «دیوار» را سعید نعمت‌ا... در دست نگارش دارد و ویژه پخش در ایام هفته نیروی انتظامی به تولید می‌رسد. این سریال به ماجرای باندهای تبهکاری و سرقت در ایران می‌پردازد که یکی از شناخته شده‌ترین آنها گروه سارقان فیوج است.

این مجموعه که یک مینی سریال شش یا هفت قسمتی است و اوایل مهر امسال روی آنتن شبکه اول سیما خواهد رفت، بیست و دومین سریال مقدم خواهد بود. او نوروز امسال سریال طنز «چک برگشتی» را برای شبکه یک کارگردانی کرد و گویا پس از پایان تولید سریال دیوار در مقطعی دو ماهه، پاییز امسال نیز مجموعه جدید دیگری را کلید بزند. انتخاب سایر بازیگران سریال دیوار همچنان ادامه دارد و تهیه‌کنندگی آن به عهده الهام غفوری است

داریوش فرهنگ سریال می‌سازد

کارگردان مجموعه «راه شب» که این روزها از شبکه آی‌فیلم در حال پخش است، از پایان بازی‌اش در فیلم تلویزیونی «در کام تاریکی» خبر داد. فرهنگ از این فیلم به عنوان اثری متفاوت در ژانر پلیسی نام برد و گفت:« پس از مدت‌ها، دوباره در کسوت یک کارآگاه پلیس ظاهر شدم و حس می‌کنم این کار بتواند الگویی نو ایجاد کند. کارگردانی این کار بر عهده یکی از دوستان قدیمی‌ام حسین غضنفری بود و آقایان علیرضا محمودی و اناری آن را نگارش کرده بودند. به حاصل این کار بسیار امیدوار هستم و فکر می‌کنم نتیجه خوبی عاید تیم تولید پروژه شود.»

فرهنگ که اخیراً فیلم سینمایی «خنده در باران» را در ژانری متفاوت با ساخته‌های قبلی‌اش روی پرده سینما داشت، تصمیم دارد به زودی برای ساخت یک مجموعه تلویزیونی دوباره روی صندلی کارگردانی بنشیند. او توضیح داد:« دوست دارم به سمت آثاری بروم که به ساخت آنها میل باطنی دارم. کارهایی که همیشه دغدغه ساخت آنها را داشته‌ام.»

بازیگر سریال «گناهکاران» و کارگردان مجموعه ماندگار «سلطان و شبان»، سال گذشته با سریال «مثل یک کابوس» به کارگردانی شهرام شاه‌حسینی به تلویزیون آمد


منبع : خبرگزاری میراث فرهنگی

به روز شده در : چهارشنبه 24 خرداد 1391 - 16:42

چاپ این مطلب |ارسال این مطلب | Bookmark and Share

اخبار مرتبط

نظرات

اضافه کردن نظر جدید
:             
:        
:  
:       
mobile view
...ǐ� �� ���� ����� ������� �?���?�


cinemaema web awardsCopyright 2005-2011 © www.cinemaema.com
استفاده از مطالب سایت سینمای ما فقط با ذکر منبع مجاز است
کلیه حقوق و امتیازات این سایت متعلق به گروه سینمای ما و شرکت توسعه فناوری نوآوران پارسیس است

مجموعه سایت های ما: سینمای ما، موسیقی ما، تئاترما، فوتبال ما، بازار ما، آگهی ما

 
close cinemaema.com ژ� ��� �?��� ��� ���?���