اختصاصي "سينماي ما"؛ سوپراستارها در كنسرت مازيار فلاحي بازي كردند + كاپيتان‌هاي سرخابي در برج ميلاد
تصويربرداري محرمانه از ستارگان سريال «قلب يخي» بدون حضور عكاسان/ هديه تهراني در تعقيب مهران مديري به سالن برج ميلاد مي‌رسد

سينمای ما - بهمن بابازاده: : مازيار فلاحي در آخرين سانس كنسرت سه شنبه شب اش، ميزبان تعداد زيادي از ستاره‌هاي سينما و فوتبال بود. ستاره‌هايي كه حضور پر تعدادشان در سالن، اين برنامه را تحت تاثير خود قرار داد. در اين بين صحنه‌هايي از مجموعه «قلب يخي» هم همزمان با اجراي كنسرت و در حالي كه هيچ كدام از حاضرين در سالن خبر نداشتند، تصويربرداري شد و دوربين‌هاي اين مجموعه كه از قبل در محل‌هاي خاصي فيكس شده بودند، بخش‌هاي يكي از قسمت‌هاي اين مجموعه را تصوير برداري كردند. مازيار فلاحي خودش هم يكي از بازيگران اين مجموعه است و قرار است از آهنگ‌هاي او هم در قلب يخي استفاده شود. به نظر مي رسد كنسرت سه‌شنبه شب او نيز يكي از صحنه‌هاي حضور فلاحي در مجموعه البته در كنار ستاره‌هايي چون هديه تهراني و مهران مديري بود. هرچند در اين بخش هيچكدام از بازيگران مجموعه ، ديالوگي ادا نمي‌كردند و محوريت روي خود مازيار فلاحي بود، ولي گريم 30 دقيقه‌اي بازيگران در بك استيج قبل از حضور در سالن، نشان دهنده اين بود كه حضور آنها در كنسرت اتفاقي نيست و اين تصاوير براي مجموعه «قلب يخي» آماده مي‌شود. همين تصويربرداري مخفيانه باعث شد كه در سانس دوم هيچ عكاسي حق عكس گرفتن در سالن را نداشته باشد و به جز دو عكاس ويژه سایت موسیقی ما كنسرت بقيه از سالن برنامه به بيرون هدايت شدند.

هيچكدام از بازيگران و حتي خود مازيار اجازه گفتگويي درباره اين بخش مهم سريال «قلب يخي» با رسانه‌ها را نداشتند تا همه چيز كاملا محرمانه بماند و حضور اين همه بازيگر در سالن برنامه، صرفا جهت تماشاي كنسرت، قلمداد شود.

 •  مازيار مثل هميشه مسلط و با احساس
مازيار فلاحي در همه اجراهاي زنده‌اش به يك اندازه «خوب» است. او معمولا با انرژي بالا برنامه را شروع مي‌كند و هميشه هم سعي مي‌كند در طول اجرا، غافلگيري ها و به قول معروف«چَك» هايش را يكجا خرج نكند.
سه‌شنبه شب نيز عاشقانه ها يكي پس از ديگري در سالن اجرا شدند و بر خلاف اكثر برنامه هاي پاپ،‌ كه معمولا حاضرين در سالن از جيغ و داد كبود مي شوند، سالن غرق در سكوتي صميمي شده بود و در طول كنسرت هم اين حس زيبا ، بيشتر و بيشتر مي شد. .

 • كاپيتان‌هاي سرخابي
بخش ويژه برنامه سه شنبه شب مازيار حضور جالب توجه كاپيتان هاي محبوب تيم هاي استقلال و پرسپوليس بود.
مازيار قبل از همه با معرفي «فرهاد مجيدي» نيمه استقلالي سالن را به هوا برد و باعث شد جو فوتبالي جالب توجهي در سالن به راه بيفتد. در ادامه مازيار با نشان دادن پيراهن شماره 8 پرسپوليس رو به جمعيت گفت:‌«صاحب اين پيراهن، قرار بود امروز امروز اينجا باشد ولي به دليل تمرين خارج از برنامه نتوانستند بيايند و پيراهن شان را براي من و همه حاضران فرستادند. كسي كه همه ما دوست اش داشته و داريم و شخصيتي بسيار محبوب در بين همه ايراني هاست...«علي كريمي».» گفتن اين جمله ها كل سالن به احترام علي كريمي به صورت ايستاده او را تشويق كردند و پس از لحظاتي تشويق اين بازيكن به سبك هواداران استاديومي ، كل فضاي سالن را در بر گرفت : « علي كريمي...علي كريمي...».

 • ستاره‌هاي خوش اخلاق
هديه تهراني با يك رديف فاصله از مهران مديري و رضا عطاران در رديف دوم سالن نشسته بود و تا لحظه معرفي اش هم كسي از حضور او در سالن خبر نداشت. ظاهرا در بخشي از داستان مجموعه قلب يخي او درگير يك رابطه عاطفي با مهران مديري مي شود و در متن فيلمنامه اين طور عنوان شده كه در تعقيب مديري به سالن برج ميلاد مي‌رسد و او را در حين تماشاي كنسرت مازيار فلاحي مي‌بيند در حالي كه صميمي‌ترين دوست‌اش (كه نقش آنرا در اين مجموعه رضا عطاران بازي كرده)‌، كنار اوست و ...
در اواسط كنسرت مازيار هنرمندان حاضر در جمع را به حاضرين در سالن معرفي كرد تا يك بار ديگر جمعيت حاضر در سالن چيزي در حدود دو دقيقه به صورت ايستاده به تشويق آنها بپردازند.

عكس‌ها از: محسن هردان - سعيد عبداللهي (براي تماشاي سايز بزرگ تصاوير، روي عكس كليك كنيد)


 • به روز شده در : شنبه 15 مهر 1391 - 12:25

  چاپ این مطلب |ارسال این مطلب | Bookmark and Share

  اخبار مرتبط

  نظرات

  اضافه کردن نظر جدید
  :             
  :        
  :  
  :       
  mobile view
  ...ǐ� �� ���� ����� ������� �?���?�


  cinemaema web awards  Copyright 2005-2011 © www.cinemaema.com
  استفاده از مطالب سایت سینمای ما فقط با ذکر منبع مجاز است
  کلیه حقوق و امتیازات این سایت متعلق به گروه سینمای ما و شرکت توسعه فناوری نوآوران پارسیس است

  مجموعه سایت های ما: سینمای ما، موسیقی ما، تئاترما، فوتبال ما، بازار ما، آگهی ما

   
  close cinemaema.com ژ� ��� �?��� ��� ���?���