دانلود

نخستین عکس از فیلم حسین امینی منتشر شد : فیلم برداری دوچهره از ژانویه با نقش آفرینی ویگو مورتنسن و کرستن دانست ادامه دارد :: سينمای ما ::

   سینمای ما- مهناز اسماعیلی: فیلمنامه‌نویس ایرانی‌تبار و معتبر سینمای جهان،حسین امینی که آخرین فیلمنامه‌اش «سفیدبرفی و شکارچی» با نقش آفرینی شارلیز ترون و کریستین استوارت چندی پیش بر پرده سینماهای جهان بود، فیلمبرداری نخستین فيلم خود را درمقام کارگردان آغاز كردو نخستین تصویر رسمی فیلم نیز منتشر شد.
اميني كه فیلمنامه تحسین‌شده اخير او با عنوان «راندن» دستمایه فیلمی به همین نام با نقش آفرینی رایان گاسلینگ بود، نخستین فیلمش را با اقتباس از کتاب «دو چهره ژانویه» به قلم پاتریشیا‌های اسمیت می سازد.
در این فیلم ویگو مورتنسن، اسکار ایساک و کرستن دانست نقش‌های اصلی را ایفا می‌کنند. داستان «دو چهره ژانویه» درباره کلاهبرداری با بازي مورتنسن است كه همراه همسرش (با بازي کرستن دانست) مجبور می‌شوند به یونان سفرکنند. کلاهبردار به طوراتفاقی افسر پلیسی را می‌کشد و یک معلم آمریکایی (با بازي اسکار ایساک) تصمیم می‌گیرد به آن‌ها کمک کند و هر سه به استانبول ترکیه می‌روند.
تام استرنبرگ و تیم بیون (تهیه‌کننده «خیاط ، جاسوس ، رفوگر...» )درمقام تهیه کننده با این پروژه همکاری خواهند کرد.کمپانی های استودیو کانال و ورکینگ تایتل به طور مشترک این فیلم را تهیه می کنند..زمان نمایش فیلم هجدهم دسامبر سال آینده خواهد بود.
 • منبع : سینمای ما

  به روز شده در : يکشنبه 16 مهر 1391 - 18:4

  نظرات

  اضافه کردن نظر جدید
  :             
  :        
  :  
  :       
  mobile view
  ...ǐ� �� ���� ����� ������� �?���?�


  cinemaema web awards  Copyright 2005-2011 © www.cinemaema.com
  استفاده از مطالب سایت سینمای ما فقط با ذکر منبع مجاز است
  کلیه حقوق و امتیازات این سایت متعلق به گروه سینمای ما و شرکت توسعه فناوری نوآوران پارسیس است

  مجموعه سایت های ما: سینمای ما، موسیقی ما، تئاترما، فوتبال ما، بازار ما، آگهی ما

   
  close cinemaema.com ژ� ��� �?��� ��� ���?���