جدیدترین عکس های کرستن دانست و ویگو مورتنسن در فیلم حسین امینی
فیلم برداری دوچهره از ژانویه با نقش آفرینی ویگو مورتنسن و کرستن دانست در یونان ادامه دارد

سینمای ما- مهناز اسماعیلی: فیلمنامه‌نویس ایرانی‌تبار و معتبر سینمای جهان،حسین امینی(Hossein Amini) که آخرین فیلمنامه‌اش «سفیدبرفی و شکارچی» با نقش آفرینی شارلیز ترون و کریستین استوارت چندی پیش بر پرده سینماهای جهان بود، چند هفته پیش فیلمبرداری نخستین فيلم خود را درمقام کارگردان آغاز كردو در حال حاضر فیلم برداری در یونان ادامه دارد.
اميني كه فیلمنامه تحسین‌شده اخير او با عنوان «راندن» دستمایه فیلمی به همین نام با نقش آفرینی رایان گاسلینگ بود، نخستین فیلمش را با اقتباس از کتاب «دو چهره ژانویه»(Two Faces of January) به قلم پاتریشیا‌های اسمیت می سازد.
در این فیلم ویگو مورتنسن، اسکار ایساک و کرستن دانست نقش‌های اصلی را ایفا می‌کنند. داستان «دو چهره ژانویه» درباره کلاهبرداری با بازي مورتنسن است كه همراه همسرش (با بازي کرستن دانست) مجبور می‌شوند به یونان سفرکنند. کلاهبردار به طوراتفاقی افسر پلیسی را می‌کشد و یک معلم آمریکایی (با بازي اسکار ایساک) تصمیم می‌گیرد به آن‌ها کمک کند و هر سه به استانبول ترکیه می‌روند.
تام استرنبرگ و تیم بیون (تهیه‌کننده «خیاط ، جاسوس ، رفوگر...» )درمقام تهیه کننده با این پروژه همکاری خواهند کرد.کمپانی های استودیو کانال و ورکینگ تایتل به طور مشترک این فیلم را تهیه می کنند..زمان نمایش فیلم هجدهم دسامبر سال آینده خواهد بود.
 • منبع : سینمای ما

  به روز شده در : پنجشنبه 27 مهر 1391 - 10:0

  نظرات

  اضافه کردن نظر جدید
  :             
  :        
  :  
  :       
  mobile view
  ...اگر از تلفن همراه استفاده می‌کنید


  cinemaema web awards  Copyright 2005-2011 © www.cinemaema.com
  استفاده از مطالب سایت سینمای ما فقط با ذکر منبع مجاز است
  کلیه حقوق و امتیازات این سایت متعلق به گروه سینمای ما و شرکت توسعه فناوری نوآوران پارسیس است

  مجموعه سایت های ما: سینمای ما، موسیقی ما، تئاترما، فوتبال ما، بازار ما، آگهی ما

   
  close cinemaema.com عکس روز دیالوگ روز تبلیغات