دانلود

 نيكي كريمي کارگردان و تهیه‌کننده و نویسنده‌ فیلمنامه‌‌اي درباره زندگي مهاجران ايراني در دبي : دوستان ایرانی خیلی زیادی دارم که این فیلم داستان آن‌ها را روایت خواهد كرد :: سينمای ما ::

   


نيكي كريمي کارگردان و تهیه‌کننده و نویسنده‌ فیلمنامه‌‌اي درباره زندگي مهاجران ايراني در دبي
دوستان ایرانی خیلی زیادی دارم که این فیلم داستان آن‌ها را روایت خواهد كرد

سينماي ما- نیکی کریمی بازیگر و کارگردان سینمای ایران اوایل سال آینده میلادی فیلمی با موضوع ایرانی‌های مقیم دبی خواهد ساخت. کریمی که به عنوان داور در جشنواره‌ی فیلم ابوظبی حضور دارد، اعلام کرد: از ماه مارس 2013 فیلمی درباره شهروندان ایرانی که در دبی زندگی می‌کنند را مقابل دوربین خواهد برد.

این بازیگر ایرانی در حاشیه جشنواره فیلم ابوظبی اعلام کرد: این فیلم درباره مهاجران ایرانی است که در این‌جا زندگی می‌کنند. تمام مجوزهای لازم را در این رابطه گرفته‌ام و از ماه مارس این فیلم مقابل دوربین خواهد رفت.

به گزارش گلف نیوز، نیکی کریمی که داور بخش رقابتی داستانی بلند در جشنواره‌ی ابوظبی است، در فیلم جدید خود بازی نخواهد کرد، اما به عنوان کارگردان و تهیه‌کننده و همچنین نویسنده‌ی فیلمنامه‌ نقش خواهد داشت.

کارگردان فیلم‌هایی چون «یک شب» و «سوت آخر» اعلام کرد: برای بررسی و تحقیق درباره‌ی فیلم جدیدم به طور مداوم بین دبی و ایران در مسافرت بوده‌ام.

وی در این‌باره گفت: خیلی از مردم می‌گویند دبی شهر ساختگی و جعلی است، اما من شاعران اماراتی برجسته‌ای را در جشنواره‌ی دبی دیده‌ام. من دوستان ایرانی خیلی زیادی دارم که این فیلم داستان آنها را روایت خواهد کرد. ما هم‌اکنون در مرحله پیش‌تولید این فیلم هستیم.

نیکی کریمی در ادامه اظهار کرد: من داور جشنواره‌های متعددی چون لوکارنو، کن و برلین بوده‌ام، اما در اینجا من عاشق کشف استعدادهای سینمایی منطقه هستم.


منبع : ايسنا

به روز شده در : چهارشنبه 26 مهر 1391 - 8:58

چاپ این مطلب |ارسال این مطلب | Bookmark and Share

اخبار مرتبط

نظرات

اضافه کردن نظر جدید
:             
:        
:  
:       
mobile view
...ǐ� �� ���� ����� ������� �?���?�


cinemaema web awardsCopyright 2005-2011 © www.cinemaema.com
استفاده از مطالب سایت سینمای ما فقط با ذکر منبع مجاز است
کلیه حقوق و امتیازات این سایت متعلق به گروه سینمای ما و شرکت توسعه فناوری نوآوران پارسیس است

مجموعه سایت های ما: سینمای ما، موسیقی ما، تئاترما، فوتبال ما، بازار ما، آگهی ما

 
close cinemaema.com ژ� ��� �?��� ��� ���?���