دانلود

وضعیت تاسف‌بار اکران فیلم مطرح جشنواره فجر 31: فیلمی از جنس «قاعده تصادف» در این آشفته‌بازار جایی ندارد؟ : مصطفی شایسته می‌گوید قطعا «قاعده تصادف» را نوروز ۹۲ اکران می‌کنیم :: سينمای ما ::

   


وضعیت تاسف‌بار اکران فیلم مطرح جشنواره فجر 31: فیلمی از جنس «قاعده تصادف» در این آشفته‌بازار جایی ندارد؟
مصطفی شایسته می‌گوید قطعا «قاعده تصادف» را نوروز ۹۲ اکران می‌کنیم

سینمای ما- فیلم سینمایی «قاعده تصادف» ساخته بهنام بهزادی که توانست بهترین فیلم بخش بین الملل جشنواره سی و یکم فجر را از آن خود کند متاسفانه این روز‌ها بر سر اکران مشکلات عدیده‌ای دارد.  دو سینما از سینماهای سرگروه در اختیار حوزه هنری است، یک سینمای دیگر با نام «عصر جدید» متعلق به حسین فرحبخش و عبدالله علیخانی است که برای عید نوروز «رژیم طلایی» را دارند و تکلیف فیلم «رسوایی» ده نمکی هم بعد از فروش سه گانه‌اش «اخراجی‌ها» و معروف شدن به کارگردان میلیاردی معلوم است. سئوالی که با آن روبه رو هستیم این است که تکلیف فیلم‌های فرهنگی و فیلمی از جنس «قاعده تصادف» به کجا می‌انجامد؟

گروه سینما استقلال در ابتدای راه با فیلم سینمایی «قاعده تصادف» قرارداد بست تا خیالمان راحت شود در این اکران مشوش یک اثر فرهنگی هم گنجانده می‌شود ولی این گروه سینمایی به دلایلی که هرگز عنوان نشد از اکران این فیلم سر باز زد.

محمد صادق اشرفی «رئیس انجمن سینماداران» در این باره گفت: سه شنبه هفته پیش طی جلسه‌ای که با سینمادار‌ها داشتیم اسامی فیلم‌ها اعلام و تثبیت شد، تنها سینمای قدس نام فیلمش را هنوز اعلام نکرده است، گویا فیلمیران به سرپرستی علی سرتیپی برای فیلم «تهران ۱۵۰۰» با این سینما قراداد بسته بوده و قراردادش را به شورای صنفی نداده است، به همین خاطر حالا دچار این مشکلات شدیم.

حبیب کاوش: ۱۳ اسفند تکلیف اکران «قاعده تصادف» معلوم می‌شود

حبیب کاوش «سخنگوی شورای صنفی نمایش» در گفت‌و‌گو با خبرنگار هنرآنلاین گفت: ما در شورای صنفی نمایش نمی‌توانیم سینماداری را مجبور به این کنیم که فیلم خاصی را اکران کند اما به دلیل اینکه اکران نوروز متقاضی زیاد دارد در جریان تعامل با سینمادار‌ها به آن‌ها توصیه می‌کنیم فیلم‌هایی را اکران کنند که سینما‌ها از تنوع بهتری برخوردار باشند و همه نوع سلیقه‌ای را پوشش دهد. کاوش نتیجه نهایی اکران «قاعده تصادف» در یکی از سینماهای سرگروه را به فردا موکول کرد و گفت: فردا معلوم می‌شود که این فیلم فرهنگی در کدام سینمای سرگروه در ایام نوروز به اکران در خواهد آمد.

بهنام بهزادی: مطمئنم فیلمم اقشار مختلف جامعه را راضی می‌کند

بهنام بهزادی کارگردان «قاعده تصادف» می‌گوید: فیلم من پتانسیل جذب مخاطب از اقشار مختلف جامعه را دارد و می‌تواند طیف متنوعی از تماشاگران را به سالن‌های سینما بیاورد. بهزادی درباره اکران فیلمش در ایام نوروز گفت: فکر می‌کنم حضور یک چنین فیلمی باعث می‌شود توازن در تنوع ژانری در اکران‌های نوروز به وجود آید و سلیقه‌های مختلف فیلم برای دیدن در نوروز ۹۲ داشته باشند.

مصطفی شایسته: قطعا «قاعده تصادف» را نوروز ۹۲ اکران می‌کنیم

مصطفی شایسته پخش کننده فیلم «قاعده تصادف» در گفت‌و‌گو با ما ضمن تاکید بر اکران فیلم در ایام نوروز گفت: تمام سعیمان را می‌کنیم که فیلم در نوروز اکران شود زیرا قابلیت جذب مخاطب در این زمان را دارد. کارگردان «من همسرش هستم» ادامه داد: مراحل اداری اخذ پروانه نمایش این فیلم در حال انجام است و هدف ما و همه گروه این است که «قاعده تصادف» در زمان نوروز روی پرده سینما باشد.

«قاعده تصادف» قرار بود به سرگروهی سینما استقلال در ایام نوروز اکران شود که به دلایل نامعلومی این اتفاق نیفتاده است.


منبع : هنر آنلاين

به روز شده در : يکشنبه 13 اسفند 1391 - 17:31

چاپ این مطلب |ارسال این مطلب | Bookmark and Share

اخبار مرتبط

نظرات

اضافه کردن نظر جدید
:             
:        
:  
:       
mobile view
...ǐ� �� ���� ����� ������� �?���?�


cinemaema web awardsCopyright 2005-2011 © www.cinemaema.com
استفاده از مطالب سایت سینمای ما فقط با ذکر منبع مجاز است
کلیه حقوق و امتیازات این سایت متعلق به گروه سینمای ما و شرکت توسعه فناوری نوآوران پارسیس است

مجموعه سایت های ما: سینمای ما، موسیقی ما، تئاترما، فوتبال ما، بازار ما، آگهی ما

 
close cinemaema.com ژ� ��� �?��� ��� ���?���