دانلود

پس از اکران موفق «تهران 1500» اتفاق افتاد: گروه سازنده «تهران 1500» سراغ انیمیشن سینمایی بعدی رفتند : «ابرقهرمانی از نازی آباد» به صورت مشارکتی در سطح بین‌المللی ساخته می‌شود :: سينمای ما ::

   


پس از اکران موفق «تهران 1500» اتفاق افتاد: گروه سازنده «تهران 1500» سراغ انیمیشن سینمایی بعدی رفتند
«ابرقهرمانی از نازی آباد» به صورت مشارکتی در سطح بین‌المللی ساخته می‌شود

سینمای ما- محمدرضا ابوالحسنی تهیه کننده فیلم سینمایی"تهران 1500" تاکید کرد که اکران این فیلم در شهرستان‌ها و برخی سینماهای تهران همچنان ادامه دارد. تهیه‌کننده فیلم سینمایی "تهران 1500" از ادامه اکران این فیلم خبر داد و گفت: دور دوم اکران فیلم در تهران و شهرستان آغاز شده است. با آمدن فیلم سینمایی "ملکه" در گروه سینمای استقلال و اکران عمومی این فیلم، "تهران 1500" تنها از سرگروهی بیرون آمده ولی در سینماهای دیگر تهران و حتی در برخی از سینماها به شکل تک‌سانس اکران می‌شود.

ابوالحسنی افزود: در مدت اکران این انیمیشن اغلب سینماها در شهرستان‌ها در اختیار "رسوایی" و حوض نقاشی" بود و فیلم "تهران 1500" در شهرستان‌ها کمتر فرصت دیده شدن پیدا کرد از همین‌رو اکران این فیلم در شهرستان‌ها نیز ادامه دارد.

تهیه‌کننده این فیلم سینمایی درباره فروش "تهران 1500" گفت: برخلاف انتظارمان، بالای دو میلیارد تومان فروش داشتیم و خوشبختانه استقبال آنقدر خوب بود که خود سینماداران تمایل دارند این فیلم روی پرده بماند.

ابوالحسنی درباره فعالیت‌های آینده خود در حوزه انیمیشن گفت: پس از موفقیت فیلم "تهران 1500" در نظر دارم با بهرام عظیمی دومین فیلم را به صورت مشارکتی در سطح بین‌المللی تولید کنیم. از همین‌رو فیلمنامه‌ای با نام "ابر قهرمانی از نازی آباد" را در دستور کار داریم.

فیلم انیمیشن "تهران 1500" چهارشنبه شب برای خبرنگاران و کارمندان خبرگزاری مهر و روزنامه تهران تایمز به صورت تک‌سانس اکران شد که ابوالحسنی تهیه‌کننده این فیلم اکران ویژه برای اهالی رسالنه را ادای دین به آنها بیان کرد.


منبع : مهر

به روز شده در : جمعه 13 ارديبهشت 1392 - 21:5

چاپ این مطلب |ارسال این مطلب | Bookmark and Share

اخبار مرتبط

نظرات

اضافه کردن نظر جدید
:             
:        
:  
:       
mobile view
...ǐ� �� ���� ����� ������� �?���?�


cinemaema web awardsCopyright 2005-2011 © www.cinemaema.com
استفاده از مطالب سایت سینمای ما فقط با ذکر منبع مجاز است
کلیه حقوق و امتیازات این سایت متعلق به گروه سینمای ما و شرکت توسعه فناوری نوآوران پارسیس است

مجموعه سایت های ما: سینمای ما، موسیقی ما، تئاترما، فوتبال ما، بازار ما، آگهی ما

 
close cinemaema.com ژ� ��� �?��� ��� ���?���