مهدی فخیم‌زاده و رامبد جوان به پروژه تازه بهروز افخمی اضافه شدند + فهرست بازیگران
«آذر، شهدخت، پرویز و دیگران» براساس رمان مرجان شیرمحمدی در تهران جلوی دوربین می‌رود

سینمای ما- فیلمنامه «آذر، شهدخت، پرویز و دیگران» را مرجان شیرمحمدی نوشته که پیش از این نگارش رمانی به همین نام را بر عهده داشته و همزمان با نمایشگاه کتاب امسال منتشر شده است. این فیلم قصه ای اجتماعی بر اساس روابط آدم ها دارد و جدیدترین فعالیت بهروز افخمی بعد از «سن پطرزبورگ» است. این کارگردان البته دو سال قبل فیلمی با عنوان «صدای تیره» را در کانادا ساخت که در بخش بین الملل جشنواره فجر به نمایش درآمد. مهدی فخیم زاده و رامبد جوان قرار است در فیلم سینمایی «آذر، شهدخت، پرویز و دیگران» مقابل دوربین بهروز افخمی به ایفای نقش بپردازند. تا کنون حضور مرجان شیرمحمدی، گوهر خیراندیش، علیرضا خمسه، امیرعلی دانایی به عنوان بازیگران این فیلم قطعی شده وهمچنین به تازگی مهدی فخیم زاده و رامبد جوان به گروه بازیگران پیوسته‌اند.

این فیلم یک هفته دیگر در تهران کلید می خورد و عمده فیلمبرداری آن در تهران و حوالی دماوند است. «آذر، شهدخت، پرویز و دیگران» برای حضور در جشنواره فجر آماده نمایش خواهد شد. این فیلم تولید مشترک بشرا فیلم و بهروز افخمی است.
فخیم زاده نویسنده و کارگردان سینما عمدتا در آثاری که خود ساخت آنها را برعهده دارد مقابل دوربین قرار می گیرد. «آذر، شهدخت، پرویز و دیگران» از معدود فیلم هایی است که فخیم زاده مقابل دوربین یک کارگردان دیگر بازی می‌کند.


منبع : مهر

به روز شده در : يکشنبه 31 شهريور 1392 - 21:37

چاپ این مطلب |ارسال این مطلب | Bookmark and Share

اخبار مرتبط

نظرات

اضافه کردن نظر جدید
:             
:        
:  
:       
mobile view
...ǐ� �� ���� ����� ������� �?���?�


cinemaema web awardsCopyright 2005-2011 © www.cinemaema.com
استفاده از مطالب سایت سینمای ما فقط با ذکر منبع مجاز است
کلیه حقوق و امتیازات این سایت متعلق به گروه سینمای ما و شرکت توسعه فناوری نوآوران پارسیس است

مجموعه سایت های ما: سینمای ما، موسیقی ما، تئاترما، فوتبال ما، بازار ما، آگهی ما

 
close cinemaema.com ژ� ��� �?��� ��� ���?���