دانلود

 گفت‌وگوي تصویری "سينماي ما" با کارگردانی که همزمان دو فیلم در حال اکران دارد : حرف‌های صریح علی عطشانی در دفاع از «آقای الف» و «تلفن همراه رئیس‌جمهور»، علاقه به حاشیه‌سازی، پوستر محمدرضا گلزار... و نیش و نوش به "سینمای ما"! :: سينمای ما ::

   سینمای ما- مرسده مقیمی/ پیام نیکفرد: این ویدئوی اختصاصی سایت "سينماي ما" حاوی گفت‌وگوي تصویری جالب و پر حاشیه با کارگردانی‌ست که همزمان دو فیلم در حال اکران عمومی دارد: فیلم توقیفی «تلفن همراه رئیس‌جمهور» که پس از دو سال رنگ پرده را دید و «آقای الف» اولین فیلم سه‌بعدی بلند ایرانی که از اولین نمایش عمومی در جشنواره فیلم فجر سال گذشته انتقادهایی را به دنبال داشت. علی عطشانی در این ویدئو از فیلم‌هایش دفاع می‌کند و به اتهام علاقه به حاشیه‌سازی جواب می‌دهد؛ حاشیه‌هایی مثل استفاده از تصاویر گلزار در پوستر فیلم قبلی‌اش «دموکراسی تو روز روشن» و ... عطشانی در میان این موضوع‌ها یادش نمی‌رود هم به سایت "سینمای ما" اظهار لطف کند و هم کنایه‌ بزند!

این گفت‌وگو در روزهای برگزاری جشنواره فیلم فجر 1391 در سالن میلاد و یک روز پس از رونمایی از فیلم سه‌بعدی «آقای الف» ضبط شده است:
نمایش آنلاین فیلم
منبع : سینمای ما

به روز شده در : پنجشنبه 23 خرداد 1392 - 3:18

چاپ این مطلب |ارسال این مطلب | Bookmark and Share

اخبار مرتبط

نظرات

اضافه کردن نظر جدید
:             
:        
:  
:       
mobile view
...ǐ� �� ���� ����� ������� �?���?�


cinemaema web awardsCopyright 2005-2011 © www.cinemaema.com
استفاده از مطالب سایت سینمای ما فقط با ذکر منبع مجاز است
کلیه حقوق و امتیازات این سایت متعلق به گروه سینمای ما و شرکت توسعه فناوری نوآوران پارسیس است

مجموعه سایت های ما: سینمای ما، موسیقی ما، تئاترما، فوتبال ما، بازار ما، آگهی ما

 
close cinemaema.com ژ� ��� �?��� ��� ���?���