تصویربرداری از هشت صبح سه ‌شنبه 29 مرداد تا هشت صبح جمعه بدون توقف
پرویز پرستویی برای این کار مورد آزمایش‌های مختلف پزشکی قرار گرفت

سینمای ما- «بیداری برای سه روز» به کارگردانی مسعود امینی و تهیه‌کنندگی مجید شیخ‌انصاری‌ به صورت مستند داستانی، پرویز پرستویی را سه روز بدون هیچ وقفه‌ای مقابل دوربین ثبت خواهد کرد. پرستویی برای آمادگی در این فیلم به همراه سهیلا گلستانی دیگر بازیگر و سایر عوامل در روزهای گذشته مورد آزمایش‌های مختلف پزشکی قرار گرفتند تا مشکلی برای سه روز بیداری نداشته باشند.

این قصه از هشت صبح سه ‌شنبه 29 مرداد ماه آغاز می‌شود و تا هشت صبح جمعه ادامه خواهد داشت. پرستویی درباره این فیلم گفت: قصه خاصی نمی‌توانم برای فیلم «بیداری برای سه روز» تعریف کنم و فیلم اتفاقاتی را روایت می‌کند و با خط فکری که کارگردان دارد خودمان قصه را کاملا مستند پیش خواهیم برد. وی افزود: «برای اولین بار است که چنین اتفاقی در ایران می‌افتد و دوربین بدون وقفه طی سه روز سوژه‌ای را به تصویر می‌کشد و ممکن است چنین اتفاقی در دنیا نیز بی‌نظیر باشد.»
پرستویی و گلستانی در این فیلم در نقش خودشان مقابل دوربین می‌روند. این فیلم اولین ساخته سینمایی مسعود امینی محسوب می‌شود.

پرستویی چندی پیش پس از مدت‌ها در فیلم «مهمان داریم» محمد مهدی عسگرپور بازی کرد و این روزها خبرهایی مبنی بر حضورش در جدیدترین ساخته‌ی رضا میرکریمی مطرح می‌شود.


منبع : ایسنا

به روز شده در : يکشنبه 27 مرداد 1392 - 14:19

چاپ این مطلب |ارسال این مطلب | Bookmark and Share

اخبار مرتبط

نظرات

اضافه کردن نظر جدید
:             
:        
:  
:       
mobile view
...ǐ� �� ���� ����� ������� �?���?�


cinemaema web awardsCopyright 2005-2011 © www.cinemaema.com
استفاده از مطالب سایت سینمای ما فقط با ذکر منبع مجاز است
کلیه حقوق و امتیازات این سایت متعلق به گروه سینمای ما و شرکت توسعه فناوری نوآوران پارسیس است

مجموعه سایت های ما: سینمای ما، موسیقی ما، تئاترما، فوتبال ما، بازار ما، آگهی ما

 
close cinemaema.com ژ� ��� �?��� ��� ���?���