دانلود

ناصر ملك‌مطيعي از غم درگذشت ايرج قادري نوشت : ايرج را در غربت و دور از ما در خاك گذاشتند/ ديگر كسي را ندارم كه قصد ديدارش كنم و به خانه‌اش بروم :: سينمای ما ::

   سينماي ما- ناصر ملك‌مطيعي از بازيگران قديمي و هم‌نسلان ايرج قادري بود كه در چند فيلم با او همبازي شد. ملك‌مطيعي در يادداشت كوتاهي در روزنامه اعتماد از مرگ دوست و همكار قديمي نوشته است:

بودن من شرمندگي دارد وقتي رفقايم نيستند. از اين كه آن‌ها يك به يك مي‌روند و من مي‌مانم. مي‌مانم كه ديگر كسي را ندارم بلند شوم، قصد ديدارش كنم و به خانه‌اش بروم.

مرگ حق است و بايد راضي به رضاي حق باشيم، اما اين يك تسلي است براي قلب غم‌باري كه دوستي عزيز را از دست داده است، براي دردي كه تاسف شديدي به همراه دارد. اما ما تسلايي داريم و آن احترام مردم است؛ مردمي كه لطف دارند، مهر دارند و به هنرمند علاقه‌مند هستند. ايرج را راه دوري به خاك سپردند؛ او را در غربت و به دور از ما در خاك گذاشتند. غربت فقط معناي خارج از كشور را ندارد. وقتي هنرمندي مثل قادري در سكوت به خاك سپرده مي‌شود اين مفهوم غربت است.

هنرمندان بايد سپاسگزار باشند كه اگر كسي را ندارند، مردم در كنار آنان هستند و مي‌دانم اين مردم به ديدار ايرج مي‌روند و غربت خاكسپاري او را به فراموشي مي‌سپارند. ايرج قادري دوست گرمابه و گلستاني داشت؛ سعيد مطلبي. امروز زماني است كه بايد صميمانه به او تسليت گفت.
 • به روز شده در : دوشنبه 18 ارديبهشت 1391 - 11:3

  چاپ این مطلب |ارسال این مطلب | Bookmark and Share

  اخبار مرتبط

  نظرات

  م صفری
  پنجشنبه 28 ارديبهشت 1391 - 12:11
  -10
  موافقم مخالفم
   

  تاقدیمیهاهستند بییایید ازانهایاد کنیممانند/ناصرملکمطیعی/بهروزوثوقی/سعیدراد/پوری بنایی و....

  باتشکر

  اضافه کردن نظر جدید
  :             
  :        
  :  
  :       
  mobile view
  ...ǐ� �� ���� ����� ������� �?���?�


  cinemaema web awards  Copyright 2005-2011 © www.cinemaema.com
  استفاده از مطالب سایت سینمای ما فقط با ذکر منبع مجاز است
  کلیه حقوق و امتیازات این سایت متعلق به گروه سینمای ما و شرکت توسعه فناوری نوآوران پارسیس است

  مجموعه سایت های ما: سینمای ما، موسیقی ما، تئاترما، فوتبال ما، بازار ما، آگهی ما

   
  close cinemaema.com ژ� ��� �?��� ��� ���?���