گمانه‌زني درباره عوامل و بازيگران فيلم مسعود كيميايي شروع شد : حامد بهداد، شهاب حسینی و فریبرز عرب نیا گزينه‌هاي نقش اول «خائن‌كشي» هستند: گنگستري با كلاه شاپو و پالتو در خيابان‌هاي تهران :: سينمای ما ::

   سینمای ما- حرف و حدیث و شنیده‌های رسانه‌ای درباره فیلم تازه مسعود کیمیایی با صدور پروانه ساخت شروع شد تا باز هم معلوم شود کیمیایی هنوز خبرساز‌ترین و جذاب‌ترین سوژه سینمای ما است. طبق شنیده‌های روزنامه تماشا، «خائن کشی» درباره چند رفیق است که در فضایی گنگستری می‌خواهند سر نخ موضوعی حیاتی را پیدا کنند و با افت و خیزهای زیادی مواجه می‌شوند.

تنها چیزی که با توجه به خبرهای تاییدنشده از فیلمنامه ناقص کیمیایی دستگیرمان شد، این است که قهرمان این فیلم کیمیایی هم مانند کارهای سابقش آدمی عبوس، جسور و با صفاتی مناسب با دنیای آرمانی آقای کارگردان است. این قهرمان قرار است با پوشش گنگستری (کلاه شاپو و پالتو) در این فیلم ظاهر شود که در خیابان‌های تهران دنبال پیدا کردن نشانی برای حل یک موضوع جنایی است.

در این فیلم ته مایه‌ای از خیانت به رفیق، عشق و سیاست وجود خواهد داشت. شنیده می‌شود که تقریبا دو سوم فیلم در خیابان می‌گذرد و کیمیایی که نشان داده از دکور خوشش نمی‌آید، این روز‌ها به فکر پیدا کردن فضاهای واقعی برای لوکیشن‌های اصلی این فیلم است.

به نظر می‌رسد او برای پشت صحنه هم می‌خواهد سراغ آدم‌های قدیمی سینما برود و برای فیلمبردار «خائن‌کشی» روی گزینه‌هایی مثل علیرضا زرین‌دست، محمود کلاری یا اصغر رفیعی جم فکر می‌کند. در مورد بازیگران این فیلم هم گمانه‌زنی‌هایی وجود دارد. آنطور که منابع آگاه می‌گویند مسعود کیمیایی برای نقش اصلی این فیلم به گزینه‌هایی همچون شهاب حسینی، حامد بهداد و فریبرز عرب نیا فکر می‌کند.

طبق شنیده‌ها البته حضور دوباره پولاد کیمیایی هم این بار در نقش مکمل قهرمان قصه بعید نیست. کیمیایی در نظر دارد این فیلم را (که قرار است با سرمایه کارگاه آزاد فیلم و حمایت فارابی ساخته شود) تا اسفند ماه به اتمام برساند اما می‌توان انتظار داشت در صورت مساعدت فارابی «خائن کشی» به جشنواره سی و یکم هم برسد. در روزهای آینده اخبار دیگری از این پروژه را منتشر خواهیم کرد.


به روز شده در : چهارشنبه 17 آبان 1391 - 21:53

چاپ این مطلب |ارسال این مطلب | Bookmark and Share

اخبار مرتبط

نظرات

اضافه کردن نظر جدید
:             
:        
:  
:       
mobile view
...ǐ� �� ���� ����� ������� �?���?�


cinemaema web awardsCopyright 2005-2011 © www.cinemaema.com
استفاده از مطالب سایت سینمای ما فقط با ذکر منبع مجاز است
کلیه حقوق و امتیازات این سایت متعلق به گروه سینمای ما و شرکت توسعه فناوری نوآوران پارسیس است

مجموعه سایت های ما: سینمای ما، موسیقی ما، تئاترما، فوتبال ما، بازار ما، آگهی ما

 
close cinemaema.com ژ� ��� �?��� ��� ���?���