دانلود

برندگان جوایز هفتادمین دوره گلدن گلوب را لحظه به لحظه در سینمای ما دنبال کنید+گالری عکس+واکنش های پس از مراسم به سخنرانی ها : با برگزيدگان گلدن گلوب بیشتر آشنا شوید + «آرگو» و بن افلك برنده جایزه بهترین فیلم درام و کارگردانی، كوئنتين تارانتينو جايزه فيلم‌نامه گرفت :: سينمای ما ::

   


برندگان جوایز هفتادمین دوره گلدن گلوب را لحظه به لحظه در سینمای ما دنبال کنید+گالری عکس+واکنش های پس از مراسم به سخنرانی ها
با برگزيدگان گلدن گلوب بیشتر آشنا شوید + «آرگو» و بن افلك برنده جایزه بهترین فیلم درام و کارگردانی، كوئنتين تارانتينو جايزه فيلم‌نامه گرفت

سینمای ما-ارغوان اشتری: امسال برخلاف هرسال برندگان گلدن گلوب کمی بعد از اعلام نامزدهای جوایز اسکار اعلام شدند. سال هاست که علوم و آکادمی هنر سینمایی (اسکار) می خواهد اهمیت مراسم گلدن گلوب را زیر سوال ببرد به همین خاطر حاضر شده یک هفته زودتر نامزدهای اسکار را اعلام کند تا نشان دهد تحت تاثیر برندگان جوایز گلدن گلوب برای اعلام نامزدهای اسکار نیست.به هر صورت برندگان جوایز گلدن گلوب به شرح زیر است:

بهترین بازیگر مرد نقش مکمل:

کریستف والتس (جانگوی آزادشده)

او از تارانتینو و همکاران بازیگرش تشکر کرد. گرفتن این تندیس را در دستانش ثمره سفری دانست که در این فیلم داشت "بگذارید نفسی تازه کنم. کوئنتین می‌دونی که بهت بی‌نهایت مدیونم و هیچ واژه‌ایی برای تشكر از تو نمی‌شناسم.»

بهترین بازیگر زن نقش مکمل مجموعه کوتاه

مگی اسمیت (دانتون آبی)

مکی اسمیت در مراسم حضور نداشت.

بهترین مجموعه کوتاه تلویزیونی: تغییر بزرگ

بهترین بازیگر زن نقش مجموعه کوتاه تلویزیونی: جولین مور(تغییر بزرگ)

جولین مور با تشکر از انجمن مطبوعات خارجی هالیوود و تام هنکس (تهیه‌کننده) از چهره‌پردازان خود تشکر کرد که او را کاملا تغییر دادند. او جوایز را به تینا فی - یکی از مجریان مراسم - هم تقدیم کرد!

کاترین زتا جونز  روی صحنه امد و موزیکال بینوایان ساخته تام هوپر را معرفی کرد.

بهترین بازیگر مرد مجموعه درام تلویزیونی:

دیمیان لوئیز(میهن)

بهترین مجموعه تلویزیونی درام :

میهن

 برای گرفتن  تندیس تهیه کنندگان و عوامل مجموعه روی صحنه آمدند.

 تونی مندز واقعی روی سن آمد و «آرگو» را برای حضار معرفی کرد. تونی مندز همان شخصیتی است که بن افلک در فیلم آرگو  ایفا می کند.

بهترین موسیقی متن:

مایکل دانا (زندگی پای)

مایکل دانا طبق سنت از انجمن مطبوعات خارجی هالیوود تشکر کرد. این جایزه را با آنگ لی سهیم شد همین طور  با گروه موسیقی اش و مادر و پدر و مدیران کمپانی فاکس...

بهترین ترانه :

«اسکای فال» با صدای ادل برای فیلم اسکای فال ترانه سرایان ادل و پال اپورث

آدل روی صحنه امد و کلی خوشحالی کرد. او از سام مندس، دانیل کریگ، نامزدش و فرزند تازه متولد شده‌اش و کمپانی تهیه‌کننده فیلم تشکر کرد.

بهترین بازیگر مرد مجموعه کوتاه  تلویزیونی یا سریال تلویزیونی:

کوین کاستنر(هاتفیلدز و مک کویز)

رئیس جمهور سابق  ایالات متحده آمریکا بیل کلینتن روی سن امد و با تشویق زیاد حاضران روبه رو شد. و فیلم لینکلن ساخته استیون اسپیلبرگ را معرفی کرد. که زندگی آبراهام لینکلن را روایت می کند. یکی از مجریان مراسم به شوخی گفت که چه هیجان انگیز همسر هیلاری کلینتن اینجا بود!

نوبت به اهدای جایزه بهترین بازیگر زن فیلم کمدی یا موزیکال رسید که معرفی کنندگان که یکی از انها ویل فرل بود کلی با نامزدها شوخی کرد.

بهترین بازیگر زن فیلم کمدی یا موزیکال:

جنیفر لورنس(کتاب بارقه امید)

جنیفر لورنس روی صحنه آمد .او  در ابتدا گفت که چه افتخار بزرگی است که در رقابت با مریل استریپ این جایزه را برد .«این جایزه چه معنی رو می ده؟مریل را بردم!» سپس از دیوید راسل تشکر کرد که به او اعتماد کرد و نقش را به او داد.از پدرومادرش برادرش و در نهایت از انجمن مطبوعات خارجی هالیوود سپاسگزاری کرد.

 بهترین بازیگر مکمل مرد در سریال ها یا فیلم های کوتاه:

اد هریس «تغییر بازی»

او در مراسم حضور نداشت.

جیمی فاکس بازیگر نقش جنگو در فیلم جدید تارانتینو روی سن امد تا فیلم «جنگو ازاد شده» را معرفی کند.

بازیگران جوناه هیل (جنگو ازاد شده) و مگان فاکس (این چهل است) روی صحنه مدند وتا برنده بهترین بازیگر زن نقش مکمل را اعلام کنند.


بهترین بازیگر نقش مکمل زن در بخش فیلم سینمایی:

آن هاتاووی(بینوایان)

هاتاووی  از اینکه نامش و نقشی که ایفا کرده در کنار دیگر نامزدها قرار گرفت تشکر کرد و بیشترین تشکر را نثار سالی فیلد بازیگر زن فیلم لینکلن کرد که رقیبش بود.هم چنین از عوامل فیلم و خانواده اش تشکر کرد.

بهترین فیلمنامه :

کوئنتین تارانتینو(جنگو آزاد شده)

او از بردن این جایزه ابراز حیرت کرد.ابتدا از گروه بازیگرانش تشکر کرد. به ویزه سمئول جکسن.از گروه دوستانش که در نوشتن فیلمنامه کمکش کرده اند  انهم با گوش دادن به داستان فیلمنامه هایش.درنهایت او گفت  که بردن این جایزه یک غافلگیری بود.


بهترین بازیگر مرد در سریال های کمدی:

دان چیدل (خانه دروغ ها)

 

دو ستاره حادثه ایی روی سن امدند.آرنولد شوارتسینگر و سیلوستر استالونه .انها ابتدا لهجه یکدیکر را دست انداختند و سپس  نامزدهای بهترین فیلم خارجی زبان معرفی شد

بهترین فیلم خارجی زبان:

عشق ساخته میشائیل هانکه از اتریش

هانکه ابتدا از اینکه یک اتریشی- شوارتسینگر- جایزه را به اوداده تشکر کردو سپس از تهیه کنندگان و ...وبه ویزه گروهش در این فیلم. سپاسگزاری کرد و تشکر ویزه ایی را نثارامانوئل ریوا و ژان –لوئی ترینیتیان نمود


بهترین بازیگر زن در سریال های درام:

کلر دنیز(میهن)

کمدین ساشا بارون کوهن نامزدهای بهترین فیلم انیمیشن بلند را معرفی کرد.

بهترین فیلم انیمیشن:

شجاع 


بهترین بازیگر زن در سریال های کمدی:

لینا دانهام «دختران»

رابرت داونی جونیر روی سن امد تا زندگی جودی فاستر-بازیگر و کارگردان- را مرور کند.

جایزه سیسیل.ب دمیل : جودی فاستر

او اابتدا فریاد زد که من پنجاه سالم. پس از تعارف‌هاي معمول او این جایزه را با عوامل فیلم‌هایش تا امروز قسمت کرد در ادامه به شوخی گفت که من مجردم با گفتن این جمله دوست وهمکارش مل گیبسن برایش سوت زد. انتهای سخنرانی جودی فاستر اشک را به چشمان بانوان حاضر در مراسم آورد؛ چراکه او از مسیری که تا امروز طی کرده سخن گفت.


هال بری روی سن امد تا نامزدهای بهترین کارگردانی را معرفی کند.

جایزه بهترین کارگردانی:بن افلک(آرگو)


 سپس جاش برولین «قلمرو طلوع ماه» ساخته وس اندرسن را معرفی کرد

بهترین مجموعه  کمدی:

دختران

کریستین بیل روی صحنه آمد تا «کتاب بارقه امید» را معرفی کند.

جنیفر گارنر پس ازورود به سن  از بردن جایزه همسرش بن افلک ابراز خوشحالی و از افرادی که بن افلک فراموش کرده بود ،تشکر کر د و  جایزه بعدی را اهدا کرد


بهترین بازیگر مرد فیلم کمدی یا موزیکال:

هیو جکمن «بینوایان»

جرمی رنر روی سن امد تا فیلم جدید کاترین بیگلو «سی دقیقه بامداد» را  معرفی کند. این دو در «قفسه درد» با هم همکاری کرده بودند.

داستین هافمن برنده گلدن گلوب بهترین فیلم موزیکال یا کمدی را معرفی کرد.

بهترین فیلم کمدی یا موزیکال

بینوایان ساخته تام هوپر

کل گروه سازنده فیلم روی صحنه آمدند و تشکر کردند

جرج کلونی آمد تا جوایز بازيگري را اهدا کند

بهترین بازیگر زن در بخش فیلم درام سینمایی:
جسیکا چستین(سی دقیقه بامداد)

او از زحماتی سخن گفت که برای رسیدن به این نقطه کشیده  و در انتها یادی از مادربزرگش کرد که  یادش داد رویاها را دنبال کند.

جرج کلونی مجبور شد جایزه بهترین بازیگر مرد در بخش فیلم سینمایی را معرفی کند؛ بخشی که مریل استریپ باید روی سن می امد اما به دلیل بیماری نتوانست در برنامه حاضر شود.

بهترین بازیگر مرد بخش فیلم درام سینمایی:

دانیل دی -لوئیس(لینکلن)

بهترین فیلم درام در کمال ناباوری به آرگو اهدا شد.جرج کلونی و گرانت ( تهیه کنندگان فیلم)همراه بقیه عوامل فیلم روی سن رفتند و تشکر کردند

در پایان مراسم تینا فی و امی پولر مجریان مراسم خداحا فظی کردند و به شوخی گفتند ما با جودی فاستر به خانه می رویم!

+++

پس از اجرای مراسم دو سخنرانی بیش از بقیه مورد توجه قرار گرفت؛ سخنرانی جودی فاستر که تقریبا ده دقیقه بود و تلویحا اشاره کرد که بدش نمی آید از بازیگری بازنشسته شود. اما جودی فاستر پس از مراسم در گفت وگویی با خبرنگار لس آنجلس تایمز بازنشستگی خود از بازیگری را تکذیب کرد.

دومین واکنش ها که به شدت خشمگینانه و تند بود، نثار جنیفر لورنس شده است.او در بخشی از سخنرانی خود این جمله را می گوید:«این جایزه چه معنی می ده؟ مریل رو شکست دادم!».این  جمله دقیقا  از فیلم «باشگاه همسران اول»(1996)است.خیلی ها  او را در این حد واندازه ها نمی بینند که در سن بیست و دو سالگی چنین نظری بدهد و یا نمی دانند که لورنس نقل قولی دو پهلو از فیلمی زنانه کرده است؛ در سکانسی از فیلم باشگاه همسران اول شخصیت بتی میدلر به گلدی هاون می گوید که اگر بازیگر خوبی بودی ،برنده اسکار می شدی تا ثابت شود.سپس او تندیس اسکاری را بدست می گیرد و می گوید مریل شکستت دادم.

در سایت اجتماعی توئیتر بازیگران بی شماری واکنش منفی به ا ین جمله جنیفر لورنس بیست و دوساله نشان دادند.گفتنی است که مریل استریپ از بازیگران پر افتخار و اتفاقا رکورد دار جوایز گلدن گلوب هم هست.آدل با تندیس گلدن گلوب بهترین ترانه کریستف والتس برنده جایزه بهترین بازیگرمرد نقش مکمل
 • آدل با تندیس گلدن گلوب بهترین ترانه
 • کریستف والتس برنده جایزه بهترین بازیگرمرد نقش مکمل


 • رئیس جمهور سابق امریکا برای معرفی فیلم لینکلن روی سن رفت جولین مور برنده جایزه بهترین بازیگر زن مجموعه کوتاه تلویزیونی
 • رئیس جمهور سابق امریکا برای معرفی فیلم لینکلن روی سن رفت
 • جولین مور برنده جایزه بهترین بازیگر زن مجموعه کوتاه تلویزیونی


 • مارک اندروز کارگردان انیمیشن شجاع بن افلک
 • مارک اندروز کارگردان انیمیشن شجاع
 • بن افلک


 • هیو جکمن تهیه کنندگان آرگو-بن افلک،جرج کلونی و گرانت هسلاو
 • هیو جکمن
 • تهیه کنندگان آرگو-بن افلک،جرج کلونی و گرانت هسلاو


 • منبع : سینمای ما

  به روز شده در : دوشنبه 25 دي 1391 - 1:18

  چاپ این مطلب |ارسال این مطلب | Bookmark and Share

  اخبار مرتبط

  نظرات

  اضافه کردن نظر جدید
  :             
  :        
  :  
  :       
  mobile view
  ...ǐ� �� ���� ����� ������� �?���?�


  cinemaema web awards  Copyright 2005-2011 © www.cinemaema.com
  استفاده از مطالب سایت سینمای ما فقط با ذکر منبع مجاز است
  کلیه حقوق و امتیازات این سایت متعلق به گروه سینمای ما و شرکت توسعه فناوری نوآوران پارسیس است

  مجموعه سایت های ما: سینمای ما، موسیقی ما، تئاترما، فوتبال ما، بازار ما، آگهی ما

   
  close cinemaema.com ژ� ��� �?��� ��� ���?���