انتقاد سعید راد از فیلم‌های جشنواره فجر 31: یک گروه تئاتری بخواهند برود خارج از کشور اما پدر یکی از آنها اجازه ندهد یا دختری به‌خاطر سفته‌های پاره‌شده بیفتد زندان؛ این سینمایی‌ست که می‌خواهیم!
اگر «دست تنها»ی مسعود کیمیایی ساخته می‌شد، امسال در فجر جایزه‌ای برای کسی نمی‌ماند

سینمای ما- سعید راد معتقد است: اگر فیلم «دست تنها» مسعود کیمیایی ساخته می‌شد امسال در جشنواره فیلم فجر جایزه‌ای برای کسی نمی‌ماند. این بازیگر سینما با اظهار تاسف از اینکه شرایط ساخت فیلم «دست تنها» فراهم نشد‌، اظهار کرد: بعد از گذشت سی سال از ساخت فیلم «خط قرمز» خوشحال بودم، فرصتی فراهم شده است‌ و می‌توانم دوباره با مسعود کیمیایی کار کنم. این فیلم می‌توانست یادگاری خوبی برایم باشد اما متاسفانه در حالی که به اعتقاد من مشکلی نداشت با عنوان این که سیاه‌نمایی است اجازه ساخت ندادند.

وی افزود: متاسفانه ما سینمایی می‌خواهیم که بسیاری از نمونه‌های آن را در فجر دیدیم. گروه تئاتری بخواهند به خارج از کشور بروند اما پدر یکی از آنها اجازه ندهد و این می‌شود موضوع فیلم و یا فیلم دیگری که دختری به خاطر سفته‌های پاره شده به زندان افتاده بود.

این بازیگر همچنین با اشاره به فیلم «چمران» ساخته ابراهیم حاتمی‌کیا گفت: این فیلم هم اگر به جشنواره می‌رسید‌ قطعا جزو آثار موفق این دوره بود. من حدود 45 دقیقه در این فیلم بازی دارم و نقش سرلشکر فلاحی را بازی کردم و حضور در این کار در رزومه کاری‌ام بسیار مهم است.

راد درباره فعالیت آینده‌اش به ایسنا گفت: قرار است در مجموعه «هنگام بیداری» به کارگردانی محمدحسین لطیفی که یک کار فاخر و عظیم تاریخی است‌، بازی کنم که این اولین حضور محوری‌ام در تلویزیون محسوب می‌شود.

وی ادامه داد: در این مجموعه نقش پیچیده‌ و زیبایی دارم که قرار است تصویربرداری اوایل تیر ماه در شهرک دفاع مقدس و دکور عظیمی که از بوشهر در آنجا ساخته می‌شود،‌ آغاز شود و حدود دو سال ادامه داشته باشد.

این بازیگر به پیشنهادهای دیگرش اشاره کرد و گفت: طرح سریال دیگری از سوی بچه‌های مشهد با مدیریت جمال شورجه درباره جنگ تحمیلی پیشنهاد شده که هنوز جواب قطعی ندادم و همچنین فیلم سینمایی که از شش ماه جلوتر سراغ من آمدند و آن هم کار خوبی است، امیدوارم در تایم‌های وسط سریال لطیفی بتوانم کار کنم.


منبع : ایسنا

به روز شده در : دوشنبه 30 بهمن 1391 - 0:59

چاپ این مطلب |ارسال این مطلب | Bookmark and Share

اخبار مرتبط

نظرات

اضافه کردن نظر جدید
:             
:        
:  
:       
mobile view
...ǐ� �� ���� ����� ������� �?���?�


cinemaema web awardsCopyright 2005-2011 © www.cinemaema.com
استفاده از مطالب سایت سینمای ما فقط با ذکر منبع مجاز است
کلیه حقوق و امتیازات این سایت متعلق به گروه سینمای ما و شرکت توسعه فناوری نوآوران پارسیس است

مجموعه سایت های ما: سینمای ما، موسیقی ما، تئاترما، فوتبال ما، بازار ما، آگهی ما

 
close cinemaema.com ژ� ��� �?��� ��� ���?���