دانلود

توضیح علیرضا زرین‌دست درباره کناره‌گیری از مدیریت فیلمبرداری «لاله» : قرارداد من برای سال 91 بوده و طبیعی‌ست كه برای سال 92 تقاضای قرارداد جدیدی بكنم :: سينمای ما ::

   


توضیح علیرضا زرین‌دست درباره کناره‌گیری از مدیریت فیلمبرداری «لاله»
قرارداد من برای سال 91 بوده و طبیعی‌ست كه برای سال 92 تقاضای قرارداد جدیدی بكنم

سینمای ما- مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی طی گزارشی اعلام کرده ‌كه علیرضا زرین‌دست از مدیریت فیلمبرداری فیلم سینمایی «لاله» به دلیل تقاضای بالا و غیرمنطقی مالی و با وجود داشتن قرارداد و دریافت حقوق ماهانه طی این چهار پنج ماه اخیر بركنار شده است اما زرین دست می‌گوید كه توقع زیادی نداشته است. او درباره قرارداد همكاری با فیلم سینمایی لاله گفت: از آذر ماه سال 90 با این فیلم قرار داشتم. حدود 15 ماه است كه با پروژه قرارداد دارم و و از آن روز تا امروز بیكار بوده‌ام ولی مبلغی كه به من داده شده اگر تقسیم به تعداد 15 ماه بیكاری شود؛ رقمی حدود 4 یا 5 میلیون تومان می‌شود. درحالیكه باید نصف قرارداد را به من می‌دادند.

از طرف دیگر زمان اتمام قرارداد من برای سال 91 بوده و طبیعی است كه برای سال 92 تقاضای قرارداد جدیدی بكنم. وی ادامه داد: شغل ما جزو مشاغل آزاد محسوب می‌شود. ممكن است ما دو ماه یا حداكثر 6 ماه درآمد داشته باشیم ولی از طرفی یك سال یا بیشتر بیكار باشیم. باید در این یك سال با درآمد همان چند ماهی كه كار كردیم امرار معاش كنیم. به‌طور مثال من در فیلم لاله 15 ماه است كه بیكار هستم و هم‌اكنون نیز بیكارم. امكان دارد تا خرداد نیز باتوجه به وضعیت سینما بیكار بمانم. زرین دست درباره آغاز فلیمبرداری این فیلم گفت: فیلمبرداری این فیلم آغاز نشده بود و فقط یك روز در یك مسابقه اتومبیل‌رانی كه در جنوب تهران؛ حضور پیدا كردیم ولی نمی‌شود كار آن روز را؛ روز فیلمبرداری نام گذاشت.
وی درباره آخرین وضعیت قرارداد خود با فیلم لاله گفت: فقط بخش كوچكی از طلبم باقی مانده است.


به روز شده در : چهارشنبه 16 اسفند 1391 - 20:18

چاپ این مطلب |ارسال این مطلب | Bookmark and Share

اخبار مرتبط

نظرات

اضافه کردن نظر جدید
:             
:        
:  
:       
mobile view
...ǐ� �� ���� ����� ������� �?���?�


cinemaema web awardsCopyright 2005-2011 © www.cinemaema.com
استفاده از مطالب سایت سینمای ما فقط با ذکر منبع مجاز است
کلیه حقوق و امتیازات این سایت متعلق به گروه سینمای ما و شرکت توسعه فناوری نوآوران پارسیس است

مجموعه سایت های ما: سینمای ما، موسیقی ما، تئاترما، فوتبال ما، بازار ما، آگهی ما

 
close cinemaema.com ژ� ��� �?��� ��� ���?���