ساختمان هفتاد ساله سینما متروپل لاله‌زار لوکیشن‌ اصلی «عرق سرد» است : محمدرضا فروتن برای ششمین بار بازیگر مسعود کیمیایی شد :: سينمای ما ::

   


ساختمان هفتاد ساله سینما متروپل لاله‌زار لوکیشن‌ اصلی «عرق سرد» است
محمدرضا فروتن برای ششمین بار بازیگر مسعود کیمیایی شد

سینمای ما- یکی از قدیمی‌ترین سینمای تهران لوکیشن‌های اصلی فیلم سینمایی «عرق سرد» به کارگردانی مسعود کیمیایی است. سینما رودکی (متروپل سابق) در خیابان لاله‌زار برای فیلمبرداری «عرق سرد» فیلم جدید مسعود کیمیایی توسط کیوان مقدم طراح صحنه و لباس در حال بازسازی و مرمت است. این بنا با قدمتی حدودا 70 ساله یکی از بهترین آثار وارطان هوانسیان معمار دهه 1320 محسوب می‌شود.

سینما متروپل در سال 1325 با فیلم «نگهبان مبارز» آغاز به کار کرد. این سینما پس از انقلاب هم فعال بود و در 1387 تعطیل شد.
با اتمام کار بازسازی و مرمت سینما متروپل توسط گروه طراحی، فیلمبرداری «عرق سرد» در این سینما آغاز می‌شود. برای نخستین بار است این سینما لوکیشن یک فیلم سینمایی می‌شود.

بنا به این گزارش، محمدرضا فروتن به جمع بازیگران «عرق سرد» فیلم تازه مسعود کیمیایی پیوست. این بازیگر پیش از این در فیلم‌هایی چون «مرسدس»، «فریاد»، «اعتراض»، «سربازهای جمعه» و «محاکمه در خیابان» با کیمیایی همکاری کرد و این ششمین همکاری‌اش با این فیلمساز سرشناس به حساب می‌آید. پولاد کیمیایی و مهناز افشار دیگر بازیگران اصلی این فیلم هستند.

فیلمی که کیمیایی نگارش آن را بر عهده داشته، داستان دو جوان را روایت می کند که یک شب در یک باشگاه بیلیارد با زنی روبرو می شوند و در دو راهی تصمیم قرار می گیرند.
مدیریت فیلمبرداری «عرق سرد» را علیرضا زرین‌دست به عهده دارد. علیرضا شمس برنامه‌ریز و تینا پاکروان مدیر تولید این پروژه هستند.


منبع : خبر آنلاین

به روز شده در : يکشنبه 16 تير 1392 - 22:20

چاپ این مطلب |ارسال این مطلب | Bookmark and Share

اخبار مرتبط

نظرات

اضافه کردن نظر جدید
:             
:        
:  
:       
mobile view
...ǐ� �� ���� ����� ������� �?���?�


cinemaema web awardsCopyright 2005-2011 © www.cinemaema.com
استفاده از مطالب سایت سینمای ما فقط با ذکر منبع مجاز است
کلیه حقوق و امتیازات این سایت متعلق به گروه سینمای ما و شرکت توسعه فناوری نوآوران پارسیس است

مجموعه سایت های ما: سینمای ما، موسیقی ما، تئاترما، فوتبال ما، بازار ما، آگهی ما

 
close cinemaema.com ژ� ��� �?��� ��� ���?���