سينماي ما- سینما تک موزه هنرهای معاصر تهران میزبان هفته فیلم مسعود کیمیایی خواهد بود که در این هفته احتمال نمایش فیلم‌‌های قبل از انقلاب وی نیز هست. نشست خبری احسان آقایی، مدیر موزه هنرهای معاصر تهران صبح امروز دوشنبه، بیست و چهارم تیرماه در موزه هنرهای معاصر تهران برگزار شد.

آقایی در بخشی از این نشست به برنامه‌های سینما تک موزه اشاره کرد و گفت: سینما دو وجه دارد. یکی صنعت سینما و دیگری هنر. ما در "سینما تک" قصد داریم به هنر سینما بپردازیم و کاری به صنعت سینما نداریم.

وی افزود: متاسفانه فیلم‌های هنری سینمای جهان بیشتر از فیلم‌های صنعتی سینما، با اصول و شرایط پخش فیلم در ایران مغایرت دارند و پخش کردن آنها وهن است. هر فیلمی که بخواهیم پخش کنیم باید تابع قانون‌های معاونت سینمایی باشد و ما وظیفه داریم که با این معاونت هماهنگ باشیم.

آقایی خاطرنشان کرد:‌ اکنون در حال هماهنگی با مسعود کیمیایی هستیم که بعد از ماه مبارک رمضان هفته‌ای برای فیلم‌های این سینماگر کشورمان داشته باشیم تا مروری بر آثار وی را از نظر بگذرانیم ولی کماکان منتظر اعلام نظر نهایی وی هستیم.

مدیر موزه هنرهای معاصر تهران در مورد اینکه آیا فیلم‌های قبل از انقلاب کمیایی نیز در این هفته پخش خواهد شد، گفت: این احتمال وجود دارد که چند فیلم از دوران قبل از انقلاب کیمیایی را نیز نشان دهیم.


منبع : مهر

به روز شده در : دوشنبه 24 تير 1392 - 12:27

چاپ این مطلب |ارسال این مطلب | Bookmark and Share

اخبار مرتبط

نظرات

اضافه کردن نظر جدید
:             
:        
:  
:       
mobile view
...ǐ� �� ���� ����� ������� �?���?�


cinemaema web awardsCopyright 2005-2011 © www.cinemaema.com
استفاده از مطالب سایت سینمای ما فقط با ذکر منبع مجاز است
کلیه حقوق و امتیازات این سایت متعلق به گروه سینمای ما و شرکت توسعه فناوری نوآوران پارسیس است

مجموعه سایت های ما: سینمای ما، موسیقی ما، تئاترما، فوتبال ما، بازار ما، آگهی ما

 
close cinemaema.com ژ� ��� �?��� ��� ���?���