دانلود

 گلایه‌های سیدجمال ساداتیان از عملکرد سینما آزادی و شهرداری در اکران «برف روی کاج‌ها» : فیلم پیمان معادی بدون تبلیغات شهری و تیزر در سه روز اول 77 میلیون فروخت :: سينمای ما ::

   


گلایه‌های سیدجمال ساداتیان از عملکرد سینما آزادی و شهرداری در اکران «برف روی کاج‌ها»
فیلم پیمان معادی بدون تبلیغات شهری و تیزر در سه روز اول 77 میلیون فروخت

سینمای ما- تهیه‌کننده «برف روی کاج‌ها» ضمن اعلام فروش خوب این فیلم در سه روز گذشته از اکرانش، از شهرداری تهران و مدیریت سینما «آزادی» به دلیل همراهی با حوزه هنری برای نمایش ندادن این فیلم گله کرد.

سید جمال ساداتیان درباره‌ وضعیت اکران «برف روی کاج‌ها» اظهار کرد: متاسفانه فیلم ما چهارشنبه خیلی ناقص اکران شد، چون نسخه دیجیتال تهیه شده در برخی از سینماها درست کار نمی‌کرد. همچنین کپی 35 میلیمتری‌مان هم با کمی تاخیر به برخی از سینماها رسید و حتی هنوز نتوانسته‌ایم بنر فیلم را بر سردر تعدادی از سینماها مانند «اریکه ایرانیان» نصب کنیم.

وی درعین حال درباره‌ی فروش فیلمش در سه روز گذشته گفت: علی‌رغم اینکه «برف روی کاج‌ها» چهارشنبه (چهارم اردیبهشت ماه) در روز اول اکران خود به صورت کامل در تمام سینماهایش به نمایش درنیامد اما در همان روز فروش این فیلم در تهران به 13.5 میلیون تومان رسید و در روز پنج‌شنبه نیز فروشمان بیش از 32 میلیون تومان بود. همچنین فروش روز جمعه 31 میلیون و 700 هزار تومان بود و می‌توان گفت در مجموع فروش «برف روی کاج‌ها» در مدت سه روز اکران خود در تهران بیش از 77 میلیون تومان بوده است که رقم قابل توجهی است.

تهیه‌کننده «برف روی کاج‌ها» در پاسخ به پرسشی درباره‌ی وضعیت تبلیغات شهری و تلویزیونی این فیلم اظهار کرد:‌ تا این لحظه هیچ بیلبورد شهری و تبلیغات تلویزیونی به «برف روی کاج‌ها» اختصاص داده نشده اما در حل مذاکره هستیم تا این مشکل برطرف شود.

ساداتیان توضیح داد: فیلمی مانند «برف روی کاج‌ها»، فیلمی است نیاز به حمایت فرهنگی دارد اما متاسفانه شرکت‌های که بیلبوردهای تبلیغاتی شهری در اختیار آن‌هاست، محصولات فرهنگی را مانند محصولات تجاری و صنعتی می‌بینند و هزینه‌های مشابه را برای تبلیغات طلب می‌کند.این هزینه‌ها برای ما بسیارسنگین است و به همین دلیل در حال مذاکره با سازمان زیباسازی شهرداری هستیم تا بتوانیم تعدادی بیلبورد را با هزینه‌های کمتر در اختیار بگیریم.

وی درباره‌ی تبلیغات تلویزیونی فیلمش نیز خاطرنشان کرد: تاکنون چند نسخه تیزر از فیلم را به صداوسیما تحویل داده‌ایم و اکنون در حال مذاکره هستیم و امیدواریم که تبلیغات تلویزیونی «برف روی کاج‌ها» از این هفته روی آنتن برود.

تهیه‌کننده «برف روی کاج‌ها» در بخش پایانی سخنانش ضمن گله از شهرداری تهران، سینما «آزادی» و حوزه هنری عنوان کرد: برای اکران فیلم باز هم بی محبتی حوزه هنری شامل حال ما شده‌ اما گله اصلی‌مان به شهرداری تهران است چون اجازه اکران «برف روی کاج‌ها» در سینما «آزادی» داده نشده است. انتظار داشتیم براساس وعده و وعیدهایی که داده‌ شده بود تا دیگر شاهد اتفاقات سال گذشته نباشیم، مشکل جدیدی ایجاد نشود اما متاسفانه سینما «آزادی» و شهرداری تهران باز هم فیلم‌ها را گزینشی اکران می‌کنند.

وی افزود:‌ آن‌ها به جای حمایت از فیلم‌هایی که جایگاه مردمی دارند، برایشان محدودیت ایجاد می‌کنند اما تجربه نشان داده که استقبال مردم نمی‌گذارد که سینمای اجتماعی مهجور بماند. این بار هم دست نیازمان به سوی مردم است تا اجازه ندهد سینمای اجتماعی بمیرد.

به گفته سیدجمال ساداتیان، «برف روی کاج‌ها» در 13 سینمای تهران و اکثر مراکز استان‌ها از جمله در شهرهای شیراز، اصفهان، مشهد، اهواز، کرمانشاه، کرج و... به صورت همزمان اکران شده است.


منبع : ایسنا

به روز شده در : يکشنبه 8 ارديبهشت 1392 - 2:11

چاپ این مطلب |ارسال این مطلب | Bookmark and Share

اخبار مرتبط

نظرات

اضافه کردن نظر جدید
:             
:        
:  
:       
mobile view
...ǐ� �� ���� ����� ������� �?���?�


cinemaema web awardsCopyright 2005-2011 © www.cinemaema.com
استفاده از مطالب سایت سینمای ما فقط با ذکر منبع مجاز است
کلیه حقوق و امتیازات این سایت متعلق به گروه سینمای ما و شرکت توسعه فناوری نوآوران پارسیس است

مجموعه سایت های ما: سینمای ما، موسیقی ما، تئاترما، فوتبال ما، بازار ما، آگهی ما

 
close cinemaema.com ژ� ��� �?��� ��� ���?���