دانلود

 بازیگر ایرانی پس از ایفای نقش راننده پاکستانی و امپراطور، خون‌آشام تازه سینما خواهد شد؟ : پیمان معادی: برای موفقیت فیلم اصغر فرهادی در فستیوال کن دعا کنید :: سينمای ما ::

   


بازیگر ایرانی پس از ایفای نقش راننده پاکستانی و امپراطور، خون‌آشام تازه سینما خواهد شد؟
پیمان معادی: برای موفقیت فیلم اصغر فرهادی در فستیوال کن دعا کنید

سینمای ما- پیمان معادی در فیلم «آخرین شوالیه‌ها» در نقش یک امپراطور ایفای نقش کرده است. او در این فیلم با مورگان فریمن و کلایو اوون همبازی است. این فیلم که کارگردانی ژاپنی به نام کازاوکی کاریا آن را کارگردانی کرده، در مراحل پس از تولید قرار دارد و زمان اکران آن مشخص نیست. این فیلم هالیوودی در جمهوری چک فیلمبرداری شده است. «آخرین شوالیه‌ها» در ژانر اکشن است و مایکل کاینوست و داو ساسمن فیلمنامه آن را نوشته‌اند.

پیمان معادی بازیگر فیلم جدایی نادر از سیمین که پس از موفقیتهای بین المللی این فیلم با پیشنهاداتی از سوی هالیوود مواجه شده در تازه ترین اظهار نظر خود عنوان کرده که که به هیچ وجه در فیلمنامه هایی که ضد اسلامی باشند بازی نخواهد کرد. به گزارش شفقنا معادی که این روزها فیلم برف روی کاجها با کارگردانی او برپرده سینماها است، پس از موفقیت فیلم جدایی نادر ازسیمین در اسکار و گلدن گلوب مورد توجه بسیاری از اهالی هالیوود قرار گرفت.

او که برای حضور در مراسم گلدن گلوب و اسکار به آمریکا رفته بود چند مدیر برنامه به اوپیشنهاد شد واو یکی از مدیربرنامه ها را با تحقیق برای خود انتخاب کرد. قرار شده که این مدیر برنامه فیلمنامه های پیشنهادی را بررسی کند وبهترین فیلمنامه هایی که مناسب معادی است را انتخاب کند.

در نقش یک راننده پاکستانی و نقش خون‌آشام

پیمان معادی به تازگی در سریال عدالت کیفری به کارگردانی استیو زیلیان بازی کرده. اودراین سریال نقش یک راننده پاکستانی را دارد که بیست وپنج سال است در نیویورک زندگی می کند. البته یک پروژه دیگر هم هست که معادی بسیار کنجکاو شده در آن بازی کند و آن نقش یک خون آشام در یک فیلم دراکولایی و از پروژه های بزرگ هالیوود است.

معادی درتازه ترین مصاحبه خود باشرق گفته: فیلمنامه هایی که مسابل اخلاقی دارند، مسایل مرتبط با ایران دارند و ضد اسلام وضد اقوام و ملتها باشند را نمی پذیرم. به مدیر برنامه هایم هم گفته ام که نقش تروریست را بازی نمی کنم.

برای موفقیت فیلم فرهادی در کن دعا کنید

 او همچنین خواسته همانطور که برای موفقیت فوتبالیستهای ایرانی دعا می کنند برای موفقیت فیلم جدید فرهادی در کن نیز دعا کنند. اوهمچنین در اظهار نظر دیگری از عدم ارسال فیلم یه حبه قند به اسکار گلایه کرده وگفته: با وجود ساخت برخی فیلمهای ضد ایرانی در هالیوود مثل آرگو باید از حضور فیلمهای ایرانی در مجامع بین المللی استقبال کرد.چرا وقتی قرار شد فیلم زیبای یه حبه قند را به اسکار بفرستیم از فرستادن این فیلم خود داری می شود؟ این قبیل اقدامها سودی ندارد.


منبع : سینماپرس - پارس توریسم

به روز شده در : يکشنبه 15 ارديبهشت 1392 - 19:22

چاپ این مطلب |ارسال این مطلب | Bookmark and Share

اخبار مرتبط

نظرات

اضافه کردن نظر جدید
:             
:        
:  
:       
mobile view
...ǐ� �� ���� ����� ������� �?���?�


cinemaema web awardsCopyright 2005-2011 © www.cinemaema.com
استفاده از مطالب سایت سینمای ما فقط با ذکر منبع مجاز است
کلیه حقوق و امتیازات این سایت متعلق به گروه سینمای ما و شرکت توسعه فناوری نوآوران پارسیس است

مجموعه سایت های ما: سینمای ما، موسیقی ما، تئاترما، فوتبال ما، بازار ما، آگهی ما

 
close cinemaema.com ژ� ��� �?��� ��� ���?���