سینمای ما- جهانگیر کوثری که به تازگی به عنوان تهیه‌کننده برای جدیدترین فیلم داریوش مهرجویی پروانه ساخت گرفته، گفت: فیلم «اشباح» در مرحله‌ی مقدماتی انتخاب عوامل است و قصد داریم تا یک ماه آینده، فیلم را کلید بزنیم. این تهیه‌کننده سینما تاکید کرد: با انرژی زیاد آقای مهرجویی پیش‌تولید را آغاز کردیم تا بتوانیم در کنار همراهی ایشان، فیلم را به جشنواره‌ی فجر برسانیم. کوثری معتقد است: فیلم «اشباح» را می‌توان در ردیف تمام قد دوران طلایی فیلم‌سازی مهرجویی و آثاری چون «پستچی»،«دایره مینا» و «هامون» قرار داد.

او دوباره تاکید کرد که با توجه به اینکه یک هفته‌ی قبل پروانه ساخت گرفته‌اند، انتخاب عوامل هنوز قطعی نشده است و در مرحله‌ی مذاکره است.

جهانگیر کوثری با بیان اینکه «اشباح» یک درام سینمایی خانوادگی زیباست، ادامه داد: با خواندن این فیلم‌نامه خاطرات دوران پرشکوه فیلم‌های آقای مهرجویی به سراغم آمد و با جرات می‌گویم که 5،6 شخصیت اصلی این فیلم که قطعا بازیگران حرفه‌ای نقش آنها را ایفاء می‌کنند درباره‌ی هرکدام‌شان می‌توان یک فیلم جدا ساخت.

جهانگیر کوثری و داریوش مهرجویی با تولید فیلم «اشباح» اولین همکاری‌شان را پشت سرمی‌گذارند. پیش از این قرار بود، کوثری در ساخت «بمانی» و «مهمان مامان» با مهرجویی همکاری داشته باشد که به گفته‌ی خودش؛ به دلیل گرفتاری کاری این همکاری به سرانجامی نرسید.


منبع : مهر

به روز شده در : يکشنبه 27 مرداد 1392 - 14:59

چاپ این مطلب |ارسال این مطلب | Bookmark and Share

اخبار مرتبط

نظرات

اضافه کردن نظر جدید
:             
:        
:  
:       
mobile view
...ǐ� �� ���� ����� ������� �?���?�


cinemaema web awardsCopyright 2005-2011 © www.cinemaema.com
استفاده از مطالب سایت سینمای ما فقط با ذکر منبع مجاز است
کلیه حقوق و امتیازات این سایت متعلق به گروه سینمای ما و شرکت توسعه فناوری نوآوران پارسیس است

مجموعه سایت های ما: سینمای ما، موسیقی ما، تئاترما، فوتبال ما، بازار ما، آگهی ما

 
close cinemaema.com ژ� ��� �?��� ��� ���?���