دانلود

بازيگر شاخص ايران فعلاً قصد بازگشت از فرانسه را ندارد : لیلا حاتمی به بازی در فیلم «سر به مهر» هم نمی‌رسد :: سينمای ما ::

   


بازيگر شاخص ايران فعلاً قصد بازگشت از فرانسه را ندارد
لیلا حاتمی به بازی در فیلم «سر به مهر» هم نمی‌رسد

سينماي ما- پیش تولید این فیلم به کارگردانی هادی مقدم‌دوست حدود شش ماه قبل آغاز و این بازیگر برای بازی در نقش اصلی آن قرارداد داشت. اما با گذشت چند ماه پروانه ساخت «سر به مهر» از سوی اداره نظارت و ارزشیابی صادر نشد تا پیش تولید فیلم متوقف شد.

این فیلمنامه به تازگی موافقت اصولی گرفته تا دوباره وارد مرحله پیش تولید شود. در پیش تولید دوباره عنوان شده بود که لیلا حاتمی باز هم ایفاگر نقش اصلی فیلم است، اما گفته می‌شود این بازیگر که از چند هفته قبل به فرانسه رفته فعلا قصد بازگشت به ایران را ندارد و به همین دلیل حضورش در «سر به مهر» منتفی است. 1يش از اين هم سايت "سينماي ما" خبر تغيير او از فهرست بازيگران فيلم تازه داريوش مهرجويي را منتشر كرده بود.

علی مصفا این روزها در پاریس مشغول بازی در فیلم تازه اصغر فرهادی است و به همین دلیل لیلا حاتمی نیز تا بهمن در فرانسه خواهد ماند. در پیش تولید قبلی آرش مجیدی قرار بود نقش اصلی مرد فیلم را بازی کند.
اين فيلم داستان دختر تنها و خسته‌اي است كه كمك‌هاي يك دوست باعث بهبود شرايطش مي‌شود اما اين دختر براي معرفي دوستش به ديگران شهامت كافي ندارد. قرار است حمید نعمت ا... به عنوان مشاور کارگردان، هادی مقدم دوست را در ساخت اولین فیلم بلند سینمایی اش یاری دهد.

 تهیه کنندگی «سر به مهر» را محمد رضا شفیعی بر عهده دارد. به دلیل تعویق چند ماهه در صدور پروانه ساخت به نظر می رسد تعدادی دیگر از عوامل پشت دوربین فیلم نیز تغییر کند.


به روز شده در : يکشنبه 14 آبان 1391 - 13:52

چاپ این مطلب |ارسال این مطلب | Bookmark and Share

اخبار مرتبط

نظرات

اضافه کردن نظر جدید
:             
:        
:  
:       
mobile view
...ǐ� �� ���� ����� ������� �?���?�


cinemaema web awardsCopyright 2005-2011 © www.cinemaema.com
استفاده از مطالب سایت سینمای ما فقط با ذکر منبع مجاز است
کلیه حقوق و امتیازات این سایت متعلق به گروه سینمای ما و شرکت توسعه فناوری نوآوران پارسیس است

مجموعه سایت های ما: سینمای ما، موسیقی ما، تئاترما، فوتبال ما، بازار ما، آگهی ما

 
close cinemaema.com ژ� ��� �?��� ��� ���?���